Căutare mașinii
Catalog piese

BERU Bujie incandescenta

Recenzii (0)
Bujie incandescenta 0100226373 (Moment incovoiere [Nm]: 35 | Adancime montaj [mm]: 25) cumpăra ieftin thumb?id=991222&lng=ro&ccf=94077806

84,90

RON incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare,
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: GN018
  • Producător: BERU
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
BERU Bujie incandescenta
Bujie incandescenta detalii
  • Lungime totala [mm]:   89 
  • Dimensiune filet:   M10x1,0 
  • Tensiune [V]:   11 
  • Deschidere cheie:   10 mm 
  • Varianta bujii incandescente:   capacitate de postincandescenta, bujie incandescenta tip-creion 
  • Adancime montaj [mm]:   25 
  • Tehnica de cuplaj:   4 mm PIN 
  • Amperaj [A]:   11 
  • Cuplu de strangere pana la [Nm]:   20 
  • Moment strangere de [Nm]:   15 
  • Spirala conica:   63 
  • Moment incovoiere [Nm]:   35 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
BorgWarner (BERU) 0100226373
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 91158701
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
NISSAN 7700111323
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4409469
OPEL 4416912
OPEL 93189648
OPEL 95508494
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
SUZUKI 1855067JG0
SUZUKI 1855067JG0000
SUZUKI 1855084A00
SUZUKI 1855084A00000
SUZUKI 1855084A00LCP
SUZUKI 1855084A50000
SUZUKI 1855084A51000
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
FLENNOR
FG9905
NGK
6001
BOSCH
0 250 202 022
BERU
GN018
NGK
5605
NGK
6892
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5715012
DENSO
DG-005
MAGNETI MARELLI
062900028304
FEBI BILSTEIN
17979
SWAG
30 91 7979
JAPANPARTS
B077
JAPANPARTS
B103
JAPANPARTS
CE-104
JAPANPARTS
CE-502
VEMO
V99-14-0005
VEMO
V99-14-0021
VEMO
V99-14-0051
TOPRAN
107 119
BLUE PRINT
ADC41813
BLUE PRINT
ADN11826
BOSCH
0 250 212 009
MAGNETI MARELLI
062900071304
VALEO
345101
NGK
2408
NGK
1019
VALEO
345104
CHAMPION
CH271/002
NIPPARTS
J5715014
FEBI BILSTEIN
45045
BLUE PRINT
ADG01848
DELPHI
HDS342
FAE
74145
LUCAS DIESEL
LP027
LUCAS DIESEL
LP073
HIDRIA
13 721 825
CHAMPION
CH271/102
JP GROUP
1191800400
STARK
SKGP-1890003
STARK
SKGP-1890060
DT
6.27310
AUTOMEGA
150106210
MEYLE
16-14 860 0010
DT
6.27312
SWAG
60 94 5045
MAXGEAR
66-0071
ERA
886006
JAPKO
B103
CHAMPION
CH271
METZGER
H1 825
HIDRIA
H1 825
METZGER
H1 977
KAVO PARTS
IGP-6504
MASTER-SPORT
SZ-6-PCS-MS
MAPCO
7106
MAPCO
7802
RIDEX
243G0004
RIDEX
243G0061
HELLA
8EG 008 498-221
MAXGEAR
66-0086
KAMOKA
KP046
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

BERU Bujie incandescenta



Evaluați acum

BERU Bujie incandescenta.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Bujie incandescenta (0100226373 Varianta bujii incandescente: capacitate de postincandescenta) livrare cu POSTNORD
  • Bujie incandescenta (Moment strangere [Nm]: 15 0100226373) livrare cu GLS
  • 0100226373 Bujie incandescenta (Deschidere cheie: 10 mm) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă