Căutare mașinii
Catalog piese

BOSCH Filtru ulei cu etansare

Recenzii (0)
Filtru ulei P9238, F026408887 (Înaltime 1 [mm]: 82 | Înaltime [mm]: 99) cumpăra ieftin preview

48,99

RON incl. 19% TVA, Livrare
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: 1 457 429 238
  • Producător: BOSCH
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
BOSCH Filtru ulei
Filtru ulei detalii
  • Tip filtru:   Insertie filtru 
  • Înaltime [mm]:   99 
  • Diametru interior [mm]:   26 
  • Diametru interior 2 [mm]:   19,6 
  • Înaltime 1 [mm]:   82 
  • Diametru [mm]:   71,88 
  • Articol extins/Informatii de extindere:   cu etansare 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
AMC MO537
BMW 11427805978
BOSCH F026408887
BOSCH P9238
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN/PEUGEOT 9641837780
CITROËN/PEUGEOT 9656432180
FIAT 9467565780
FIAT K9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
FORD 1530536
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MINI 11427805978
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 3646431
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
MANN-FILTER
HU 716/2 x
BOSCH
1 457 429 238
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 339/2D
UFI
25.037.00
KNECHT
OX 171/2D
KNECHT
OX 339/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D1
SOFIMA
S 5037 PE
KNECHT
OX 171/2D1
MEYLE
40-14 322 0002
MEYLE
714 322 0007
DENCKERMANN
A210142
CHAMPION
COF100699E
BOSCH
F 026 407 082
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6584ECO
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6794ECO
MANN-FILTER
HU 7033 z
UFI
25.187.00
SOFIMA
S 5187 PE
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

BOSCH Filtru ulei cu etansare



Evaluați acum

BOSCH Filtru ulei cu etansare.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Filtru ulei (P9238, F026408887 Diametru [mm]: 72) livrare cu POSTNORD
  • Filtru ulei (Tip filtru: Insertie filtru P9238, F026408887) livrare cu GLS
  • P9238, F026408887 Filtru ulei (Cod motor: 9HP<DV6DTED>) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • P9238, F026408887 Filtru ulei pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Filtru ulei ( P9238, F026408887) BOSCH cumpără cu metoda de plată VISA
  • Filtru ulei ( P9238, F026408887) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă