Căutare mașinii
Catalog piese

BOSCH Bujie incandescenta Duraterm

Recenzii (0)
Bujie incandescenta 224, GLP224 (Adancime montaj [mm]: 25 | Tipuri conectoare: PIN) cumpăra ieftin thumb?id=7021489&lng=ro&ccf=94077806

60,35

RON incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare,
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: 0 250 212 009
  • Producător: BOSCH
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
BOSCH Bujie incandescenta
Bujie incandescenta detalii
  • Informatii de extindere:   Duraterm 
  • Lungime [mm]:   89 
  • Deschidere cheie:   10 
  • Varianta bujii incandescente:   bujie incandescenta tip-creion, capacitate de postincandescenta 
  • Adancime montaj [mm]:   25 
  • Tehnica de cuplaj:   PIN 
  • Cuplu de strangere pana la [Nm]:   15 
  • Moment strangere de [Nm]:   10 
  • Spirala conica:   63 
  • Dimensiune filet 1:   M 10 x 1 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
BOSCH 224
BOSCH GLP224
DACIA 8200490950
MITSUBISHI M883828
NISSAN 1106500Q0D
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214082
OPEL 91158701
OPEL 95508494
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
SUZUKI 1855084A51
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
FLENNOR
FG9905
NGK
6001
BERU
GN018
NGK
5605
NGK
6892
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J5715012
DENSO
DG-005
FEBI BILSTEIN
17979
SWAG
30 91 7979
JAPANPARTS
B077
JAPANPARTS
B103
JAPANPARTS
CE-104
JAPANPARTS
CE-502
DUPLI COLOR
537424
DUPLI COLOR
537448
DUPLI COLOR
538827
DUPLI COLOR
598432
DUPLI COLOR
598456
DUPLI COLOR
598739
DUPLI COLOR
600456
DUPLI COLOR
609787
DUPLI COLOR
609800
DUPLI COLOR
837715
DUPLI COLOR
837852
VEMO
V99-14-0005
VEMO
V99-14-0021
VEMO
V99-14-0051
TOPRAN
107 119
BLUE PRINT
ADC41813
BLUE PRINT
ADN11826
BOSCH
0 250 212 009
MAGNETI MARELLI
062900071304
VALEO
345101
NGK
2408
NGK
1019
JC PREMIUM
B2X026PR
CHAMPION
CH271/002
NIPPARTS
J5715014
FEBI BILSTEIN
45045
DENCKERMANN
A140319
BLUE PRINT
ADG01848
MOTIP
41030
MOTIP
42050
MOTIP
45100
MOTIP
45450
MOTIP
45702
MOTIP
45780
MOTIP
941050
MOTIP
945100
MOTIP
945450
MOTIP
945702
MOTIP
945780
MOTIP
954598
DELPHI
HDS342
FAE
74145
HIDRIA
13 721 825
CHAMPION
CH271/102
JP GROUP
1191800400
STARK
SKGP-1890003
STARK
SKGP-1890060
DT
6.27310
DUPLI COLOR
612169
DUPLI COLOR
837784
AUTOMEGA
150106210
MEYLE
16-14 860 0010
DT
6.27312
SWAG
60 94 5045
MAXGEAR
66-0071
ERA
886006
JAPKO
B103
CHAMPION
CH271
METZGER
H1 825
HIDRIA
H1 825
METZGER
H1 977
KAVO PARTS
IGP-6504
MASTER-SPORT
SZ-6-PCS-MS
WIX FILTERS
WA6183
MAPCO
7106
MAPCO
7802
RIDEX
243G0004
RIDEX
243G0061
FILTRON
AP 020
MAXGEAR
66-0086
KAMOKA
KP046
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

BOSCH Bujie incandescenta Duraterm



Evaluați acum

BOSCH Bujie incandescenta Duraterm.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Bujie incandescenta (224, GLP224 pana la moment strangere [Nm]: 15) livrare cu POSTNORD
  • Bujie incandescenta (Moment strangere de [Nm]: 10 224, GLP224) livrare cu GLS
  • 224, GLP224 Bujie incandescenta (Deschidere cheie: 10) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă