Căutare mașinii
Catalog piese

CHAMPION Filtru ulei

Recenzii (0)
Filtru ulei COF100136S (Tip filtru: Filtru insurubabil | Diametru exterior: 77) cumpăra ieftin preview

19,12

RON incl. 19% TVA, Livrare
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: COF100136S
  • Producător: CHAMPION
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
CHAMPION Filtru ulei
Filtru ulei detalii
  • Tip filtru:   Filtru insurubabil 
  • Înaltime [mm]:   52 
  • Dimensiune filet:   M 20 x 1.5 
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]:  
  • Diametru [mm]:   76 
  • Tip ambalaj:   Cutie 
  • Lungime ambalaj [cm]:   7,8 
  • Latime ambalaj [cm]:   7,8 
  • Inaltime ambalaj [cm]:   7,2 
  • Diametru inel de etansare de la [mm]:   62 
  • Diametru inel de etansare pana la [mm]:   71 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
CHAMPION COF100136S
GENERAL MOTORS 9111019
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7702144083
RENAULT 8200033408
RENAULT 8983601900
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
MANN-FILTER
W 75/3
BOSCH
0 451 103 235
BOSCH
0 451 103 336
PURFLUX
LS932
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315020
HENGST FILTER
H11W02
MAGNETI MARELLI
152071758726
MAGNETI MARELLI
152071760808
FEBI BILSTEIN
27155
MAPCO
61218
SWAG
60 92 7155
JAPANPARTS
FO-595S
JAPANPARTS
FO-891S
JAPANPARTS
FO-990S
VAICO
V46-0083
MAHLE ORIGINAL
OC 467
TOPRAN
207 027
BLUE PRINT
ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5902
VALEO
586001
JC PREMIUM
B15020PR
UFI
23.194.00
UFI
23.418.00
UFI
23.424.00
BOSCH
0 451 103 233
KNECHT
OC 467
NIPPARTS
J1315020
CHAMPION
F136/606
CHAMPION
F103/606
COOPERSFIAAM FILTERS
FT6129
CHAMPION
COF100136S
SOFIMA
S 3418 R
SOFIMA
S 3424 R
KAMOKA
F100301
PURFLUX
LS218
PURFLUX
LS571
MAHLE ORIGINAL
OC 309
ASHIKA
10-05-595
ASHIKA
10-09-990
OPTIMAL
FO-00271
ASHIKA
10-08-891
MEAT & DORIA
15056
HOFFER
15056
JP GROUP
1218505700
KOLBENSCHMIDT
50013504
ALCO FILTER
SP-946
ALCO FILTER
SP-1039
PROFIT
1540-0309
MEYLE
16-14 322 0000
KRAFT
1705161
AUTOMEGA
180042110
MAXGEAR
26-0102
MAXGEAR
26-0677
DT
6.24210
MASTER-SPORT
75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT
75/3-OF-PCS-MS
DENCKERMANN
A210009
ACKOJA
A38-0507
FRIGAIR
CT09.703
CLEAN FILTER
DO 832
CLEAN FILTER
DO1800
MECAFILTER
ELH4391
MULLER FILTER
FO100
FRAM
PH11774
FRAM
PH5796
FRAM
PH5911
WIX FILTERS
WL7254
KAVO PARTS
MO-441
FILTRON
OP 643/3
DJ PARTS
FL1192
KAVO PARTS
KSK-6502
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

CHAMPION Filtru ulei



Evaluați acum

CHAMPION Filtru ulei.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Filtru ulei (COF100136S Diametru interior [mm]: 71,5) livrare cu POSTNORD
  • Filtru ulei (Dimensiune filet: M20x1.5 COF100136S) livrare cu GLS
  • COF100136S Filtru ulei (Înaltime [mm]: 60) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • COF100136S Filtru ulei pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Filtru ulei ( COF100136S) CHAMPION cumpără cu metoda de plată VISA
  • Filtru ulei (Cod motor: K9K704 COF100136S) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă