Căutare mașinii

Caută
Catalog piese

Disc frana puntea spate, Ř: 233mm, plin

Recenzii (0)
Disc frana 201002 (Janta, numar gauri: 4 | Grosime minima [mm]: 7,8) cumpăra ieftin thumb?id=54992&lng=ro&ccf=21875998

416,76

RON
incl. 19% TVA, La moment, produsul este în afara stocului
  • Numărul articolului: 201002
  • Producător: NK
  • Tip:
- +
Acest produs nu este disponibil. Vă rugăm să selectați altul.
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
NK Disc frana
Disc frana detalii
  • Diametru [mm]: 233
  • Tip disc frâna: plin
  • Janta, numar gauri: 4
  • Grosime disc frâna [mm]: 9
  • Grosime minima [mm]: 7,8
  • Înaltime [mm]: 77,5
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
ALFASUD
Disc frana potrivite pentru următoarele modele de autoturisme
Producător/model/tipanul de construcție (de la - până la)CPCapacitate cilindricăCil.Сodul de motor
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

Disc frana puntea spate, Ř: 233mm, plin



Evaluați acum

Disc frana puntea spate, Ř: 233mm, plin.

Coş

0 Articole, 0,00 RON

Perfectați comanda
INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 300 RON valoarea bunurilor
  • Disc frana (201002 Grosime disc frâna [mm]: 9) livrare cu UPS
  • Disc frana (Tip disc frâna: plin 201002) livrare cu GLS
  • 201002 Disc frana (Greutate (în kg): 4,83) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • Disc frana (Diametru [mm]: 233 201002) cumpără cu metoda de plată mc
  • Disc frana (Partea de montare: puntea spate 201002) NK cumpără cu metoda de plată visa
  • Disc frana 201002 NK cu metoda de plată amex
  • 201002 Disc frana Tip model: Alfasud Sprint pentru vehicule cu metoda de plată paypal
  • Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă