Căutare mașinii
Catalog piese

NK Disc frana plin, Ř: 233mm

Recenzii (0)
Disc frana 201002 (Janta, numar gauri: 4 | Grosime minima [mm]: 7,8) cumpăra ieftin thumb?id=54992&lng=ro&ccf=94077797

630,29

RON incl. 19% TVA, Livrare
La moment, produsul este în afara stocului
  • Numărul articolului: 201002
  • Producător: NK
  • Tip:
- +
Acest produs nu este disponibil. Vă rugăm să selectați altul.
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
NK Disc frana
Disc frana detalii
  • Diametru [mm]:   233 
  • Tip disc frâna:   plin 
  • Janta, numar gauri:   4,00 
  • Grosime disc frâna [mm]:   9,00 
  • Grosime minima [mm]:   7,80 
  • Înaltime [mm]:   77,50 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

NK Disc frana plin, Ř: 233mm



Evaluați acum

NK Disc frana plin, Ř: 233mm.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Disc frana (201002 Grosime disc frâna [mm]: 9) livrare cu POSTNORD
  • Disc frana (Tip disc frâna: plin 201002) livrare cu GLS
  • 201002 Disc frana (Greutate (în kg): 4,83) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • 201002 Disc frana pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Disc frana ( 201002) NK cumpără cu metoda de plată VISA
  • Disc frana (Diametru [mm]: 233 201002) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă