Căutare mașinii
Catalog piese

PURFLUX Filtru ulei

Recenzii (0)
Filtru ulei LS867B (Înaltime [mm]: 85 | Filet de conectare: M20x1,5) cumpăra ieftin preview

24,83

RON incl. 19% TVA, Livrare
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: LS867B
  • Producător: PURFLUX
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
PURFLUX Filtru ulei
Filtru ulei detalii
  • Înaltime [mm]:   85 
  • Filet cuplaj:   M20x1,5 
  • Diametru [mm]:   76 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
AC FX0084
AC X104
AC X200
AC X4005E
AMERICANMOTORS(FORD) 7700720978
CHRYSLER 5016547AC
CLARK 6661011
CLARK 6667342
CUMMINS 3937695
DAF 130614
DAIHATSU 493063
DAIHATSU 4930630000
DAIHATSU 4932900000
FIAT 5889211
FIAT 60813675
FIAT 7075753
FIAT 71736158
FIAT 71753854
FIAT 7571543
FIAT 9456000927
FIAT 9558048380
FIAT 9567205780
FIAT 9600293380
FIAT 9600923380
FIAT 9624148680
FIAT 9628173380
FORD 5011788
FORD 5011991
FORD A830X6714ABA
FORD A830X6714AHA
GENERAL MOTORS 25184029
GENERAL MOTORS 93156538
GENERAL MOTORS 96389188
GENERAL MOTORS 96818899
HYUNDAI 263002900
IVECO J1311023
KHD 12850069
LOMBARDINI 1152175102
LOMBARDINI 1152175137
LOMBARDINI 2175131
LOMBARDINI 2175137
MERCEDES-BENZ 1634770401
MERCEDES-BENZ 1634770801
MERCEDES-BENZ A1634770801
NISSAN 152086F901
PEUGEOT 110938
PEUGEOT 110939
PEUGEOT 110951
PEUGEOT 110967
PEUGEOT 110968
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
BLUE PRINT
ADG02149
BOSCH
F 026 408 900
VAICO
V42-0125
HELLA
9XX 340 223-001
MANN-FILTER
W 712/4
MANN-FILTER
W 712/47
MANN-FILTER
W 712/8
MANN-FILTER
W 714/4
MANN-FILTER
W 716/1
MANN-FILTER
W 719/11
MANN-FILTER
W 815/3
MANN-FILTER
WK 842/2
MANN-FILTER
WK 842/2 (10)
BOSCH
0 451 103 111
BOSCH
0 451 103 189
BOSCH
0 451 103 261
BOSCH
0 451 103 272
BOSCH
0 451 103 299
BOSCH
0 451 103 300
BOSCH
0 451 103 354
BOSCH
0 451 103 355
BOSCH
0 451 203 228
PURFLUX
LS592A
PURFLUX
LS715
PURFLUX
LS867B
PURFLUX
LS923
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1311023
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1336039
HENGST FILTER
H14W13
HENGST FILTER
H14W29
HENGST FILTER
H231WK
HENGST FILTER
H70WK02
HENGST FILTER
H90W02
HENGST FILTER
H90W13
HENGST FILTER
H90W21
MAGNETI MARELLI
152071758712
MAGNETI MARELLI
152071758788
MAGNETI MARELLI
152071760560
MAGNETI MARELLI
152071760807
MAGNETI MARELLI
152071760810
MAGNETI MARELLI
153071760124
MAGNETI MARELLI
153071760130
FEBI BILSTEIN
31300
FEBI BILSTEIN
32223
MAPCO
61312
MEYLE
214 322 0002
JAPANPARTS
FC-695S
JAPANPARTS
FO-189S
VAICO
V24-0047
VAICO
V42-0050
VAICO
V46-0086
KRAFT
1705940
MAHLE ORIGINAL
KC 18
MAHLE ORIGINAL
KL 438
MAHLE ORIGINAL
OC 100
MAHLE ORIGINAL
OC 23
MAHLE ORIGINAL
OC 501
MAHLE ORIGINAL
OC 976
MAHLE ORIGINAL
OC 98
MAHLE ORIGINAL
OC 99
MAHLE ORIGINAL
OC 99 OF
TOPRAN
700 330
TOPRAN
720 801
KRAFT
1720010
BLUE PRINT
ADD62106
BLUE PRINT
ADG02102
BLUE PRINT
ADT32116
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4973
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5241
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5332
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5656
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5681
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5682
VALEO
586012
VAICO
V24-0344
VALEO
587700
VALEO
586027
VALEO
586037
VALEO
586000
JC PREMIUM
B3W000PR
BLUE PRINT
ADZ92302
UFI
23.127.00
UFI
23.133.00
UFI
23.173.01
UFI
23.191.00
UFI
23.293.00
UFI
23.401.00
UFI
23.402.00
UFI
23.439.00
UFI
23.449.00
UFI
24.351.00
MAHLE ORIGINAL
OC 983
BOSCH
F 026 402 094
FEBI BILSTEIN
39372
KNECHT
KC 18
KNECHT
KL 438
KNECHT
OC 98
KNECHT
OC 99
KNECHT
OC 99 OF
KNECHT
OC 100
KNECHT
OC 976
KNECHT
OC 983
DT
5.45091
DT
6.45202
BOSCH
F 026 407 104
NIPPARTS
J1311023
CHAMPION
F118/606
VALEO
586109
CHAMPION
COF100118S
SOFIMA
S 1600 R
SOFIMA
S 3293 R
SOFIMA
S 5030 R
SOFIMA
S 6210 R
SOFIMA
S 8500 NR
HENGST FILTER
H10W07
DENCKERMANN
A210008
DENCKERMANN
A210025
SOFIMA
S 3130 R
SOFIMA
S 0130 R
SOFIMA
S 3401 R
SOFIMA
S 6900 R
MANN-FILTER
W 10 004
DELPHI
HDF496
KAMOKA
F100401
KAMOKA
F300301
PURFLUX
LS280A
PURFLUX
LS296
PURFLUX
LS346
PURFLUX
LS349
PURFLUX
LS498C
STARK
SKOF-0860002
STARK
SKFF-0870015
STARK
SKOF-0860098
RIDEX
9F0016
RIDEX
7O0003
RIDEX
7O0005
RIDEX
7O0065
OPTIMAL
FO-00158
MEAT & DORIA
4110
MEAT & DORIA
15069
MEAT & DORIA
15313/3
MEAT & DORIA
15314/10
HOFFER
4110
HOFFER
15069
JP GROUP
1118702400
JP GROUP
1518500300
JP GROUP
1518500309
JP GROUP
3318500409
ASHIKA
10-01-189
ALCO FILTER
SP-807
ALCO FILTER
SP-943
PROFIT
1531-0305
PROFIT
1540-0308
PROFIT
1540-0804
MEYLE
16-14 322 0001
AUTOMEGA
180036810
AUTOMEGA
180039210
AUTOMEGA
180043310
MAXGEAR
26-0007
SWAG
62 93 1300
PRESTOLITE ELECTRIC
66021636
MASTER-SPORT
713/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT
842/2-KF-PCS-MS
BLUE PRINT
ADL142104
FRIGAIR
CT04.704
FRIGAIR
CT04.710
CLEAN FILTER
DN 323
CLEAN FILTER
DO 884
CLEAN FILTER
DO 912
CLEAN FILTER
DO1801
MECAFILTER
ELG5204
MECAFILTER
ELH4119
MECAFILTER
ELH4139
FRIGAIR
FL04.407
MULLER FILTER
FO525
UNICO FILTER
LI 789/47
DONALDSON
P558615
FRAM
PH3985
FRAM
PH4558
FRAM
PH4702
FRAM
PH4703
FRAM
PH5566A
FRAM
PH5752
FRAM
PH5796
FRAM
PH9599
FRAM
PH9727
FRAM
PH9733
SCT Germany
ST 302
MANN-FILTER
W 7053
WIX FILTERS
WF8042
WIX FILTERS
WL7083
WIX FILTERS
WL7086
WIX FILTERS
WL7102
STARK
SKOF-0860151
RIDEX
7O0152
KRAFT
1703045
KAVO PARTS
DO-710
KAVO PARTS
HO-611
FILTRON
OP 537/1
FILTRON
OP 553
FILTRON
PP 837
MAXGEAR
26-1228
DJ PARTS
FL1040
MAXGEAR
26-1536
DONALDSON
P502076
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

PURFLUX Filtru ulei



Evaluați acum

PURFLUX Filtru ulei.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Filtru ulei (LS867B Diametru exterior: 76) livrare cu POSTNORD
  • Filtru ulei (Cod motor: TU1M LS867B) livrare cu GLS
  • LS867B Filtru ulei (Tip filtru: Filtru insurubabil) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • LS867B Filtru ulei pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Filtru ulei ( LS867B) PURFLUX cumpără cu metoda de plată VISA
  • Filtru ulei ( LS867B) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă