Căutare mașinii
Catalog piese

RIDEX Filtru ulei

Recenzii (0)
Filtru ulei 7O0005 (Cod articol al dispozitivului special recomandat: OCS 7 | Moment strangere [Nm]: 20) cumpăra ieftin preview

18,13

RON incl. 19% TVA, Livrare
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: 7O0005
  • Producător: RIDEX
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
RIDEX Filtru ulei
Filtru ulei detalii
  • Tip filtru:   Filtru insurubabil 
  • Înaltime [mm]:   89,0 
  • Diametru simering [mm]:   72,0 
  • Diametru interior 2 [mm]:   62,0 
  • Filet cuplaj:   M20x1,5 
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]:   1,2 
  • Diametru carcasa [mm]:   76,0 
  • Moment strangere [Nm]:   20 
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
CATERPILLAR 1N4402H
CHEVROLET 25184029
CHEVROLET 96389188
CHEVROLET 96818899
CITROËN 110938
CITROËN 110939
CITROËN 1109AK
CITROËN 1109AL
CITROËN 1109AP
CITROËN 1109CA
CITROËN 1109CN
CITROËN 1109J8
CITROËN 1109J9
CITROËN 1109K2
CITROËN 1109K7
CITROËN 1109K9
CITROËN 1109L1
CITROËN 1109LO
CITROËN 1109N3
CITROËN 1109N5
CITROËN 1109R0
CITROËN 1109R1
CITROËN 1109S8
CITROËN 1109T0
CITROËN 1109T1
CITROËN 1109X2
CITROËN 1109X5
CITROËN 1109X6
CITROËN 93516538
CITROËN 95495621
CITROËN 95495622
CITROËN 95580482
CITROËN 95580483
CITROËN 95638747
CITROËN 96002933
CITROËN 9637143480
CITROËN 9644885480
CITROËN E149003
CITROËN E149102
CITROËN E149130
CITROËN E149134
CITROËN E495622
CITROËN MLS000592
DAEWOO 25184029
DAEWOO 96389188
DAEWOO 96818899
DAF 0192143
DAF 1667695
DAF 192143
DEUTZ 1152175137
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
BLUE PRINT
ADG02149
BOSCH
F 026 408 900
FEBI BILSTEIN
32509
VAICO
V42-0125
MANN-FILTER
W 712/8
MANN-FILTER
W 713/16
MANN-FILTER
W 716/1
MANN-FILTER
W 815/3
MANN-FILTER
W 840
BOSCH
0 451 103 111
BOSCH
0 451 103 189
BOSCH
0 451 103 238
BOSCH
0 451 103 261
BOSCH
0 451 103 355
PURFLUX
LS592A
PURFLUX
LS715
PURFLUX
LS867B
PURFLUX
LS880A
PURFLUX
LS923
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1311023
HENGST FILTER
H14W28
HENGST FILTER
H90W13
HENGST FILTER
H90W23
MAGNETI MARELLI
152071758788
MAGNETI MARELLI
152071760807
MAGNETI MARELLI
152071760810
MAGNETI MARELLI
152071760811
MAGNETI MARELLI
153071760117
MAGNETI MARELLI
153071760128
MAGNETI MARELLI
153071760130
FEBI BILSTEIN
31300
FEBI BILSTEIN
32223
MAPCO
61312
MAPCO
61352
MAPCO
61402
MEYLE
214 322 0002
JAPANPARTS
FO-189S
VAICO
V24-0047
VAICO
V42-0050
KRAFT
1703000
KRAFT
1705940
ERA Benelux
SR22177
MAHLE ORIGINAL
OC 100
MAHLE ORIGINAL
OC 503
MAHLE ORIGINAL
OC 976
MAHLE ORIGINAL
OC 98
TOPRAN
720 801
TOPRAN
720 803
BLUE PRINT
ADG02102
BLUE PRINT
ADT32116
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4973
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5350
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5656
TRW
JRP1220
VALEO
586012
VALEO
586002
VALEO
586000
UFI
23.133.00
UFI
23.173.01
UFI
23.191.00
UFI
23.196.00
UFI
23.198.00
UFI
23.293.00
UFI
23.439.00
MAHLE ORIGINAL
OC 983
KNECHT
OC 98
KNECHT
OC 100
KNECHT
OC 503
KNECHT
OC 976
KNECHT
OC 983
BOSCH
F 026 407 104
NIPPARTS
J1311023
CHAMPION
F107/606
CHAMPION
F118/606
CHAMPION
COF100107S
CHAMPION
COF100118S
SOFIMA
S 2530 R
SOFIMA
S 3293 R
SOFIMA
S 5030 R
HENGST FILTER
H10W07
DENCKERMANN
A210010
DENCKERMANN
A210008
SOFIMA
S 3130 R
SOFIMA
S 0130 R
SOFIMA
S 6900 R
KAMOKA
F100401
KAMOKA
F101301
PURFLUX
LS498C
STARK
SKOF-0860002
RIDEX
7O0003
RIDEX
7O0005
OPTIMAL
FO-00158
MEAT & DORIA
15069
MEAT & DORIA
15202/3
MEAT & DORIA
15314/10
HOFFER
15069
JP GROUP
1518500300
JP GROUP
1518500309
JP GROUP
3118500209
JP GROUP
3118500409
ASHIKA
10-01-189
FRIGAIR
CT03.701
ALCO FILTER
SP-953
ALCO FILTER
SP-807
ALCO FILTER
SP-943
PROFIT
1540-0307
PROFIT
1541-0182
KRAFT
1705570
KRAFT
1705942
AUTOMEGA
180036810
AUTOMEGA
180039210
AUTOMEGA
180043310
AUTOMEGA
180043410
MEYLE
214 597 0000
MAXGEAR
26-0007
MAXGEAR
26-0792
SWAG
62 93 1300
DRI
711520703
MASTER-SPORT
713/16-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT
716/1-OF-PCS-MS
DENCKERMANN
A210064
BLUE PRINT
ADL142104
BLUE PRINT
ADL142105
FRIGAIR
CT04.704
CLEAN FILTER
DO 818
CLEAN FILTER
DO 884
CLEAN FILTER
DO 912
CLEAN FILTER
DO1801
MECAFILTER
ELH4119
MECAFILTER
ELH4139
MECAFILTER
ELH4332
MULLER FILTER
FO305
MULLER FILTER
FO525
DONALDSON
P550184
DONALDSON
P550934
FRAM
PH3950
FRAM
PH4558
FRAM
PH4702
FRAM
PH4703
FRAM
PH5566A
FRAM
PH5831
FRAM
PH9599
MANN-FILTER
W 7053
WIX FILTERS
WL7086
WIX FILTERS
WL7091
WIX FILTERS
WL7176
KAVO PARTS
DO-710
FILTRON
OP 545
FILTRON
OP 553
FILTRON
OP 620
DJ PARTS
FL1040
MAXGEAR
26-1536
DONALDSON
P502076
MANN-FILTER
W 7058
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

RIDEX Filtru ulei



Evaluați acum

RIDEX Filtru ulei.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Filtru ulei (7O0005 Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 1,2) livrare cu POSTNORD
  • Filtru ulei (Diametru interior 2 [mm]: 62,0 7O0005) livrare cu GLS
  • 7O0005 Filtru ulei (Diametru simering [mm]: 72,0) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • 7O0005 Filtru ulei Diametru carcasa [mm]: 76,0 pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Filtru ulei (Tip filtru: 1 7O0005) RIDEX cumpără cu metoda de plată VISA
  • Filtru ulei (Înaltime [mm]: 89,0 7O0005) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă