Căutare mașinii
Catalog piese

PHILIPS Bec, far faza lunga H7, 12V, 55W RacingVision

Recenzii (0)
Bec, far faza lunga H7, 00024828, GOC24828 (Versiune conector: PX26d | Putere nominala [W]: 55) cumpăra ieftin thumb?id=8935892&lng=ro&ccf=94077795

131,79

RON incl. 19% TVA, Livrare
În stoc
Livrare în 2-3 zile lucrătoare
  • Numărul articolului: 12972RVS2
  • Producător: PHILIPS
  • Tip:
- +
Acest articol a fost adăugat la coșul dvs.
PHILIPS Bec, far faza lunga
Bec, far faza lunga detalii
  • Gama de produse:   RacingVision 
  • TIp lampa:   H7 
  • Putere nominala [W]:   55 
  • Tensiune [V]:   12 
  • Versiune conector:   PX26d 
  • Cantitate:  
  • Conditie: Nou
Numărul/numerele de referință OEM:
Producători Numărul OE
AEBI 02333045
AEBI 18ZZ02333045
AGCO E400148
AGCO X825107045000
ALFA ROMEO 14145090
AMAZONE YY00629
ATLAS COPCO 3981604
AUDI N10320101
AUDI N10320102
AUDI N10320103
AUDI N10323001
AUDI (FAW) N10320101
AUDI (FAW) N10320102
BMW 63120026294
BMW 63126904931
BMW 63128361289
BMW 63210151620
BMW 63210309671
BMW 63210395443
BMW 63210395445
BMW 63216926910
BMW 63216926911
BMW 63217160780
BMW 63217160781
BOMAG 05751179
CHEVROLET 000000H7
CHRYSLER 05104684AA
CHRYSLER 5104684AA
CITROËN 1607699080
CITROËN 1608753380
CITROËN 621651
CITROËN 621656
CITROËN 621697
CLAAS 02164220
CLAAS 6005029128
DAF 1637337
FENDT X825107045000
FIAT 14145090
GENERAL MOTORS 090512338
GENERAL MOTORS 90512338
HAKO 01288020
HAMM 1277499
HOLDER 030759
HYMER 0417382
HYUNDAI 21LN50410
IVECO 000000000H7
IVECO 00000000H7
IVECO 0000000H7
IVECO 503138535
JCB 842003031
Mai multe produse corespunzătoare NUMĂRULUI OEM introdus:
BOSCH
1 410 109 000
HELLA
8GH 007 157-121
HELLA
8GH 007 157-181
HELLA
8GH 007 157-201
HELLA
8GH 007 157-241
PHILIPS
55719EBKM
MAGNETI MARELLI
002557100000
FEBI BILSTEIN
12708
TOPRAN
108 842
DIEDERICHS
9600081
VEMO
V99-84-0002
PHILIPS
13972MDB1
PHILIPS
12972PRBW
PHILIPS
12972CTVBW
BOSCH
1 987 302 777
PHILIPS
12972CVPGS2
PHILIPS
12972CVPYS2
PHILIPS
12972CVPPS2
PHILIPS
12972CVPBS2
PHILIPS
12972LLECOS2
PHILIPS
13972MDBVB1
PHILIPS
13972MDBVS2
PHILIPS
13972MDC1
PHILIPS
13972MLC1
PHILIPS
12972WHVB1
PHILIPS
12972WHVSM
HELLA
8GH 007 157-126
JP GROUP
1195902500
JP GROUP
8195901000
DT
9.78108
DT
9.78104
DT
9.78105
TESLA
B10701
PHILIPS
12972ELC2
PHILIPS
12972LLECOB1
PHILIPS
12972LLECOC1
PHILIPS
12972PRB1
PHILIPS
12972PRC1
PHILIPS
12972PRC2
PHILIPS
12972RVB1
PHILIPS
12972RVS2
PHILIPS
12972VPB1
PHILIPS
12972VPC2
PHILIPS
12972VPS2
PHILIPS
12972XV+B1
PHILIPS
12972XV+S2
MAXGEAR
78-0010
MAXGEAR
78-0090
MAXGEAR
78-0098
KLAXCAR FRANCE
86230x
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
88.58.104
DIEDERICHS
LID10063
DIEDERICHS
LID10066
DIEDERICHS
LID10018
DIEDERICHS
LID10019
DIEDERICHS
LID10020
DPA
89410872502
DPA
89410872602
PHILIPS
12972CVUBW
PHILIPS
12972XV+BW
PHILIPS
12972WVUB1
PHILIPS
12972WVUSM
PHILIPS
12972XVGB1
TESLA
B40701
TESLA
B50701
500 / 595 / 695147159BRERAGTMITOSPIDER B10B12B3B5B7B8D10D3D5ROADSTERA3 A4 A5 A6 A8Q3Q5Q7TTSeria 1Seria 3Seria 5Seria 6Seria 7X1X3X5Z4CROSSFIREVOYAGER C-CROSSER C4C8 RELAYXSARA500DUCATOPUNTOSTRADAULYSSEFOCUSGALAXY KUGAMONDEO CIVICCOUPEGENESISSANTA FEGRANDEURSTAREXH100HIGHWAYi20i30i40ix20ix35ix55SONATA VELOSTERMASSIFXFXJ SEDONA CEE'DMAGENTIS OPIRUS OPTIMAPICANTORIO SORENTO SOULSPORTAGEDELTA LYBRAPHEDRA YPSILON DISCOVERY FREELANDERRANGE ROVER ELISE Clasa AClasa BClasa CClasa EClasa MClasa RClasa SCLCCLK CLS GLGLKSLSLK SPRINTER VIANO VITO CabrioHatchbackCOLT350 Z ALMERAPRIMERA QASHQAIASTRACOMBOCORSAMERIVAOMEGASIGNUMSPEEDSTER VECTRAZAFIRA2062083008306 3074007 4064075008508605807BOXER911BOXSTERCAYENNE CAYMANPANAMERAAVANTIME CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKOLEOSLAGUNAMEGANE MODUS SAFRANE SCÉNIC 9-39-5ALHAMBRA CORDOBA IBIZA LEONFABIA ROOMSTERYETIFORFOURFORTWO RODIUS STAVICOUTBACK SX4AVENSISCOROLLA TIGRAVX220C30C70 S40 S60S70S80 V40 Combi V50V70 XC70XC 90 BORACRAFTEREOSGOLFJETTANEW BEETLEPASSATPOLOSCIROCCOSHARANTIGUANTOUAREGTOURANTRANSPORTER
Bec, far faza lunga potrivite pentru următoarele modele de autoturisme
Producător/model/tipanul de construcție (de la - până la)CPCapacitate cilindricăCil.Сodul de motor
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXD1A)08.20081351368 ccm4312 A1.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXF11)08.20081801368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695 Hatchback (312_) 1.4 (312.AXT1A)08.20081901368 ccm4312 A9.000
ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) Cabrio 1.4 (312.AXF1A)09.20091401368 ccm4312 A3.000
ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) Cabrio 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A)05.20111601368 ccm4312 A3.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.20011201598 ccm4AR 32104
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.20011051598 ccm4AR 37203
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)04.20011151910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.20031011910 ccm4182 B9.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)09.20031261910 ccm4937 A4.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)11.20021401910 ccm4192 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)10.20041361910 ccm4192 B1.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A)10.20041151910 ccm4939 A7.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)09.20041501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)07.20051201910 ccm4937 A2.000
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.20011501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 147 (937) 3.2 GTA (937.AXL1)02.20032503179 ccm6932 A.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.8 TBi (939.AXN1B)05.20092001742 ccm4939 B1.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V09.20051361910 ccm4937 A8.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V09.20051501910 ccm4939 A2.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V09.20051151910 ccm4937 A7.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V09.20051201910 ccm4939 A1.000
ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS09.20051601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM05.20091701956 ccm4939 B3.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.2 JTS09.20051852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.4 JTDM09.20052002387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.4 JTDM05.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO 159 (939) 2.4 JTDM Q405.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO 159 (939) 3.2 JTS02.20082603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO 159 (939) 3.2 JTS Q412.20052603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.8 MPI03.20071401796 ccm4939 A4.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.8 TBi05.20092001742 ccm4939 B1.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V03.20061361910 ccm4937 A8.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V03.20061501910 ccm4939 A2.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V03.20061151910 ccm4937 A7.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V03.20061201910 ccm4939 A1.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS03.20061601859 ccm4939 A6.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM05.20091631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM05.20091701956 ccm4939 B3.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM03.20062002387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM (939.BXM1B)05.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM Q405.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS02.20082603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS Q403.20062603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 1.8 TBi05.20092001742 ccm4939 B1.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM03.20081631956 ccm4844 A2.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.0 JTDM05.20091701956 ccm4939 B3.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.2 JTS (939.DXB11)01.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.4 JTDM 20V01.20062002387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 2.4 JTDM 20V05.20072102387 ccm5939 A9.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 3.2 JTS03.20082603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO Brera (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22)01.20062603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO GT (937) 1.8 TS11.20031401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO GT (937) 1.9 JTD11.20031501910 ccm4937 A5.000
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS12.20061621970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS11.20031651970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO GT (937) 3.2 GTA11.20032403179 ccm6936 A.000
ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 TwinAir07.201186875 ccm2312 A2.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet01.2011841248 ccm4199 B4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.405.2011691368 ccm4955 A9.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.409.2008781368 ccm4955 A1.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.409.2008951368 ccm4199 A6.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Bifuel07.20111201368 ccm4198 A4.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir08.20101051368 ccm4955 A6.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet09.20081551368 ccm4199 A8.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir10.20091631368 ccm4955 A8.000
ALFA ROMEO MITO (955) 1.6 JTDM09.20081201598 ccm4955 A3.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 1.8 TBi05.20092001742 ccm4939 B1.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.0 JTDM05.20091701956 ccm4939 B3.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.2 JTS03.20061852198 ccm4939 A5.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.4 JTDM04.20072002387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 2.4 JTDM03.20082102387 ccm5939 A3.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 3.2 JTS03.20082603196 ccm6939 A.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) 3.2 JTS Q403.20062603196 ccm6939 A.000
ALPINA B10 (E39) 3.301.19992803300 ccm6M52 B28 (286S7T)
ALPINA B10 (E39) 4.8 V801.20023754837 ccm8N62 B48 A (F5)
ALPINA B10 combi (E39) 3.302.19992803300 ccm6M52 B28 (286S7T)
ALPINA B10 combi (E39) 4.8 V801.20023754837 ccm8N62 B48 A (F5)
ALPINA B12 (E38) 5.712.19953885646 ccm12M70 B57 (5714K2)
ALPINA B3 (E36) 3.004.19932502997 ccm6M60 B30 (308S1K)
ALPINA B3 (E46) 3.303.19992803300 ccm6M52 B28 (286S)
ALPINA B3 Cabrio (E36) 3.004.19932502997 ccm6M60 B30 (308S1K)
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.310.20002803300 ccm6M52 B28 (286S7T)
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.4 S11.20023053346 ccm6M52 B28 (286ST5)
ALPINA B3 combi (E36) 3.204.19962653152 ccm6M60 B30 (308S6K)
ALPINA B3 combi (E46) 3.303.19992803300 ccm6M52 B28 (286S)
ALPINA B3 combi (E91) Bi-Turbo09.20073602979 ccm6N54 B30 A
ALPINA B3 combi (E91) S Bi-Turbo04.20104002979 ccm6N54 B30 A
ALPINA B3 combi (E91) S Bi-Turbo tractiune integrala04.20104002979 ccm6N54 B30 A
ALPINA B3 Coupe (E36) 3.204.19962653152 ccm6M60 B30 (308S)
ALPINA B3 cupe (E46) 3.303.19992803300 ccm6M52 B28 (286S)
ALPINA B5 (E60) 4.403.20055004398 ccm8N62B44A19
ALPINA B5 (E60) 4.4 S10.20075304398 ccm8N62 B44 FB
ALPINA B5 (F10) BITURBO01.20125404395 ccm8N63 B44 A
ALPINA B5 combi (E61) 4.403.20055004398 ccm8N62B44A19
ALPINA B5 combi (F11) BITURBO01.20125404395 ccm8N63 B44 A
ALPINA B7 (E65) 4.412.20035004398 ccm8N62B44A19
ALPINA B8 Coupe (E36) 4.601.19953334619 ccm8F2/1 (M60 B46)
ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo04.20002452926 ccm6M57 D30 (306DE1)
ALPINA D10 combi (E39) 3.0 D Biturbo04.20002452926 ccm6M57 D30 (306DE1)
ALPINA D3 (E90) 2.0 Bi-Turbo07.20082141995 ccm4N47 D20 D
ALPINA D3 combi (E91) 2.0 Bi-Turbo07.20082141995 ccm4N47 D20 D
ALPINA D5 (F10) BITURBO09.20113502993 ccm6N57 D30 B
ALPINA D5 Touring (F11) BITURBO09.20113502993 ccm6N57 D30 B
ALPINA Roadster S (E85) 3.307.20033003346 ccm6E 5/2
AUDI A3 Cabrio (8P7) 1.4 TFSI02.20111251390 ccm4CAXC
AUDI A3 Cabrio (8P7) 1.609.20081021595 ccm4BSE
AUDI A3 Cabrio (8P7) 1.6 TDI05.20091051598 ccm4CAYC
AUDI A3 Cabrio (8P7) 1.8 TFSI04.20081601798 ccm4CDAA
AUDI A3 Cabrio (8P7) 1.9 TDI04.20081051896 ccm4BLS
AUDI A3 Cabrio (8P7) 2.0 TDI04.20081401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Cabrio (8P7) 2.0 TFSI04.20082001984 ccm4CCZA
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.609.19961011595 ccm4AKL
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.809.19961251781 ccm4APG
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19961501781 ccm4AUM
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T12.19981801781 ccm4AUQ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro12.19961501781 ccm4AQA
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ARY
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI09.1996901896 ccm4ALH
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI10.20001001896 ccm4ATD
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AHF
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI08.20001301896 ccm4ASZ
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.9 TDI quattro08.20001301896 ccm4ASZ
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro03.19992101781 ccm4AUL
AUDI A3 Hatchback (8L1) S3 quattro10.20012241781 ccm4BAM
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.4 TFSI09.20071251390 ccm4CAXC
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.605.20031021595 ccm4BSF
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 FSI08.20031151598 ccm4BAG
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 TDI05.2009901598 ccm4CAYB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 TDI05.20091051598 ccm4CAYC
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.8 T08.20061501781 ccm4BPU
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.8 TFSI11.20061601798 ccm4CDAA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.8 TFSI quattro07.20081601798 ccm4CDAA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.9 TDI05.20031051896 ccm4BLS
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 FSI05.20031501984 ccm4BMB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI05.20031361968 ccm4CBAA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI06.20051401968 ccm4BMM
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI 16V05.20031401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI 16V quattro08.20041401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI quattro05.20031361968 ccm4AZV
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI quattro01.20061401968 ccm4BMM
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TDI quattro03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TFSI09.20042001984 ccm4BWA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 2.0 TFSI quattro09.20042001984 ccm4BWA
AUDI A3 Hatchback (8P1) 3.2 V6 quattro07.20032503189 ccm6BMJ
AUDI A3 Hatchback (8P1) S3 quattro02.20072561984 ccm4BZC
AUDI A3 Hatchback (8P1) S3 quattro11.20062651984 ccm4BHZ
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI09.20071251390 ccm4CAXC
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.609.20041021595 ccm4BSF
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power01.20111021595 ccm4CCSA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI09.20041151598 ccm4BLF
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.2009901598 ccm4CAYB
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI05.20091051598 ccm4CAYC
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI11.20061601798 ccm4CDAA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro07.20081601798 ccm4CDAA
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI09.20041051896 ccm4BLS
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI09.20041501984 ccm4BMB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI09.20041361968 ccm4CBAA
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI06.20051401968 ccm4BMM
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V09.20041401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro11.20051401968 ccm4CBAB
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro01.20061401968 ccm4BMM
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro03.20061701968 ccm4BMN
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI09.20042001984 ccm4BWA
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro09.20042001984 ccm4BWA
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro09.20042503189 ccm6BMJ
AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro01.20113402480 ccm5CEPA
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro06.20082651984 ccm4BHZ
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro04.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TFSI quattro04.20092111984 ccm4CPMA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro04.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro01.20122452967 ccm6CKVB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.807.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.802.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro07.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro01.19961251781 ccm4APT
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T03.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro01.19961501781 ccm4APU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO03.1998901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.1996751896 ccm4AFF
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.1996901896 ccm4AHU
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI02.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro03.20001151896 ccm4AJM
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.602.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro01.19961502598 ccm6ABC
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.803.19991902771 ccm6ATX
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro01.19961742771 ccm6AAH
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro03.19991902771 ccm6ATX
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Avant (8D5, B5) RS4 quattro05.20003802671 ccm6ASJ
AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.609.20011021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T09.20011501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T07.20021631781 ccm4BFB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T11.20021901781 ccm4BEX
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro09.20011501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro07.20021631781 ccm4BFB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro09.20011701781 ccm4AMB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro11.20021901781 ccm4BEX
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI11.20011011896 ccm4AVB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI06.20041161896 ccm4BKE
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI09.20011301896 ccm4AWX
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro11.20011301896 ccm4AVF
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.009.20011301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI07.20021501984 ccm4AWA
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI09.20011552496 ccm6AYM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI07.20021632496 ccm6BDG
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI quattro09.20011802496 ccm6BDH
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.009.20012202976 ccm6ASN
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro09.20012202976 ccm6AVK
AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro03.20033444163 ccm8BBK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T11.20041631781 ccm4BFB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T quattro11.20041631781 ccm4BFB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI11.20041161896 ccm4BRB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI09.20051211968 ccm4BVG
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI11.20051261968 ccm4BVF
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI11.20041361968 ccm4BRF
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI11.20041401968 ccm4BPW
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI06.20061631968 ccm4BVA
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI06.20061701968 ccm4BRD
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 16V11.20041401968 ccm4BRE
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro01.20061401968 ccm4BPW
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro06.20061631968 ccm4BVA
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro06.20061701968 ccm4BRD
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI10.20061701984 ccm4BPJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI11.20042001984 ccm4BWE
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI06.20052201984 ccm4BUL
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI quattro11.20042001984 ccm4BWT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI quattro06.20052201984 ccm4BUL
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.5 TDI11.20041632496 ccm6BDG
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDi11.20051632698 ccm6BSG
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDI01.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.011.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro11.20042042967 ccm6BKN
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI01.20052553123 ccm6AUK
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI quattro01.20052553123 ccm6BKH
AUDI A4 Avant (8ED, B7) RS4 quattro09.20054204163 ccm8BNS
AUDI A4 Avant (8ED, B7) S4 quattro11.20043444163 ccm8BBK
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI04.20081201798 ccm4CDHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI11.20071601798 ccm4CDHB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI11.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI quattro09.20081601798 ccm4CDHB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 1.8 TFSI quattro11.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI06.20081201968 ccm4CAGC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081361968 ccm4CJCB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081431968 ccm4CMFA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI08.20081631968 ccm4CGLD
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI04.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro04.20081431968 ccm4CJCA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSI06.20081801984 ccm4CAEA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSi06.20082111984 ccm4CAEB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.0 TFSI quattro06.20082111984 ccm4CAEB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI06.20081632698 ccm6CGKB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI04.20081902698 ccm6CGKA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI11.20112042967 ccm6CLAB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro04.20082402967 ccm6CCWA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro11.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TFSI quattro02.20122722995 ccm6CRED
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.2 FSI09.20082653197 ccm6CALA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.2 FSI quattro04.20082653197 ccm6CALA
AUDI A4 Avant (8K5, B8) S4 quattro11.20083332995 ccm6CREC
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T07.20021631781 ccm4BFB
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T10.20021701781 ccm4AMB
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro05.20031631781 ccm4BFB
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.009.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI01.20061361968 ccm4BRC
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI01.20061401968 ccm4BPW
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI 16V01.20062001984 ccm4BWT
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021632393 ccm6AMM
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.404.20021702393 ccm6BDV
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.5 TDI08.20021632496 ccm6BDG
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI06.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.004.20022202976 ccm6AVK
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro05.20032202976 ccm6AVK
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro01.20062042967 ccm6BKN
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI01.20062553123 ccm6AUK
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI quattro01.20062553123 ccm6BKH
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) RS4 quattro06.20064204163 ccm8BNS
AUDI A4 Cabrio (8H7, B6, 8HE, B7) S4 quattro03.20043444163 ccm8BHF
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.611.19941001595 ccm4ADP
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.607.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.804.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.811.19941251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 quattro07.19951151781 ccm4AFY
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 quattro01.19951251781 ccm4APT
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T05.20001701781 ccm4AMB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T quattro01.19951501781 ccm4APU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI12.1995751896 ccm4AFF
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI01.1995901896 ccm4AHU
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI10.19951101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro09.19961101896 ccm4AVG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 1.9 TDI quattro03.20001161896 ccm4AJM
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.408.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.403.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.4 quattro08.19971632393 ccm6AJG
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.4 quattro03.19971652393 ccm6AML
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.5 TDI quattro09.19971502496 ccm6AFB
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.601.19961392598 ccm6ACZ
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.601.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.6 quattro01.19951502598 ccm6ABC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.809.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.810.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro01.19951742771 ccm6AFC
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro09.19991902771 ccm6ATX
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) 2.8 quattro10.19961932771 ccm6AQD
AUDI A4 Sedan (8D2, B5) S4 quattro09.19972652671 ccm6AZB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T11.20001501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T07.20021631781 ccm4BFB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T07.20011701781 ccm4AMB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T11.20021901781 ccm4BEX
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T quattro11.20001501781 ccm4AVJ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T quattro07.20021631781 ccm4BFB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T quattro07.20011701781 ccm4AMB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.8 T quattro11.20021901781 ccm4BEX
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI05.20011011896 ccm4AVB
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI06.20041161896 ccm4BKE
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 1.9 TDI quattro11.20011301896 ccm4AVF
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.011.20001301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.0 FSI07.20021501984 ccm4AWA
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.409.20011632393 ccm6AMM
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.409.20011702393 ccm6BDV
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.5 TDI08.20011552496 ccm6AYM
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.5 TDI07.20021632496 ccm6BDG
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 2.5 TDI quattro11.20001802496 ccm6BDH
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 3.004.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 3.011.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 3.0 quattro04.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) 3.0 quattro11.20002202976 ccm6AVK
AUDI A4 Sedan (8E2, B6) S4 quattro03.20033444163 ccm8BBK
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 1.611.20041021595 ccm4ALZ
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 1.8 T11.20041631781 ccm4BFB
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 1.8 T quattro11.20041631781 ccm4BFB
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 1.9 TDI11.20041161896 ccm4BRB
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.011.20041301984 ccm4ALT
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI09.20051211968 ccm4BVG
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI11.20051261968 ccm4BVF
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI11.20041361968 ccm4BRF
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI11.20041401968 ccm4BPW
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI06.20061631968 ccm4BVA
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI06.20061701968 ccm4BRD
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI 16V11.20041401968 ccm4BRE
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI quattro01.20061401968 ccm4BPW
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI quattro06.20061631968 ccm4BVA
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TDI quattro06.20061701968 ccm4BRD
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TFSI10.20061701984 ccm4BPJ
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TFSI11.20042001984 ccm4BWT
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TFSI06.20052201984 ccm4BUL
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro11.20042001984 ccm4BWT
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro06.20052201984 ccm4BUL
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.5 TDI11.20041632496 ccm6BDG
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.7 TDI11.20051632698 ccm6BSG
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 2.7 TDI01.20061802698 ccm6BPP
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.011.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.0 quattro11.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.0 TDI quattro11.20042042967 ccm6BKN
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.0 TDI quattro01.20062332967 ccm6ASB
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.2 FSI01.20052553123 ccm6AUK
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) 3.2 FSI quattro01.20052553123 ccm6BKH
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) RS4 quattro09.20054204163 ccm8BNS
AUDI A4 Sedan (8EC, B7) S4 quattro11.20043444163 ccm8BHF
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 1.8 TFSI01.20081201798 ccm4CABA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 1.8 TFSI11.20071601798 ccm4CDHB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 1.8 TFSI11.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 1.8 TFSI quattro09.20081601798 ccm4CDHB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 1.8 TFSI quattro11.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI06.20081201968 ccm4CAGC
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI11.20071361968 ccm4CJCB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI11.20071431968 ccm4CMFA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI08.20081631968 ccm4CGLD
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI01.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI11.20111771968 ccm4CMGB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI quattro11.20081431968 ccm4CJCA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI quattro01.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TDI quattro11.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TFSi06.20081801984 ccm4CAEA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TFSi06.20082111984 ccm4CAEB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.0 TFSI quattro06.20082111984 ccm4CAEB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.7 TDI11.20071632698 ccm6CGKB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 2.7 TDI11.20071902698 ccm6CGKA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.0 TDI11.20112042967 ccm6CLAB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.0 TDI quattro06.20082112967 ccm6CCWB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.0 TDI quattro11.20072402967 ccm6CCWA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.0 TDI quattro11.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.0 TFSI quattro02.20122722995 ccm6CRED
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.2 FSI09.20082653197 ccm6CALA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) 3.2 FSI quattro11.20072653197 ccm6CALA
AUDI A4 Sedan (8K2, B8) S4 quattro11.20083332995 ccm6CREC
AUDI A5 Cabrio (8F7) 1.8 TFSI10.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TDI10.20111431968 ccm4CJCA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TDI05.20091631968 ccm4CAHB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TDI05.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TDI quattro01.20121771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TFSI03.20091801984 ccm4CAEA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TFSI03.20092111984 ccm4CAEB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.0 TFSI quattro03.20092111984 ccm4CAEB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.7 TDI05.20091632698 ccm6CGKB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 2.7 TDI03.20091902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.0 TDI10.20112042967 ccm6CLAB
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.0 TDI quattro03.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.0 TDI quattro10.20112452967 ccm6CDUC
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.0 TFSI quattro11.20112722995 ccm6CRED
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.2 FSI03.20092653197 ccm6CALA
AUDI A5 Cabrio (8F7) 3.2 FSI quattro03.20092653197 ccm6CALA
AUDI A5 Cabrio (8F7) S5 quattro06.20093332995 ccm6CREC
AUDI A5 Coupe (8T3) 1.8 TFSI05.20091601798 ccm4CDHB
AUDI A5 Coupe (8T3) 1.8 TFSI10.20071701798 ccm4CJEB
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI quattro08.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TDI quattro12.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TFSI11.20081801984 ccm4CDNB
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TFSI06.20082111984 ccm4CDNC
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.0 TFSI quattro06.20082111984 ccm4CAEB
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.7 TDI09.20071632698 ccm6CGKB
AUDI A5 Coupe (8T3) 2.7 TDI06.20071902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI10.20112042967 ccm6CLAB
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI quattro03.20082112967 ccm6CCWB
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI quattro06.20072402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TDI quattro10.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.0 TFSI quattro12.20112722995 ccm6CHMB
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.2 FSI06.20072653197 ccm6CALA
AUDI A5 Coupe (8T3) 3.2 FSI quattro06.20072653197 ccm6CALA
AUDI A5 Coupe (8T3) RS5 quattro03.20104504163 ccm8CFSA
AUDI A5 Coupe (8T3) S5 quattro10.20113332995 ccm6CREC
AUDI A5 Coupe (8T3) S5 quattro06.20073544163 ccm8CAUA
AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI08.20111701798 ccm4CJEB
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI09.20091701968 ccm4CAHA
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI10.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro12.20111771968 ccm4CGLC
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI09.20091801984 ccm4CDNB
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro09.20092111984 ccm4CAEB
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI09.20091902698 ccm6CGKA
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI10.20112042967 ccm6CLAB
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro09.20092402967 ccm6CCWA
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro10.20112452967 ccm6CKVB
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro12.20112722995 ccm6CHMB
AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro09.20092653197 ccm6CALA
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.802.19981161781 ccm4AFY
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.812.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T04.19991801781 ccm4AJL
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI02.19981101896 ccm4AVG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI07.20001151896 ccm4AJM
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI08.20011301896 ccm4AWX
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.412.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro12.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI08.20011552496 ccm6AYM
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI07.20021632496 ccm6BDG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI02.20001802496 ccm6BDH
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro12.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro02.20001802496 ccm6BDH
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro08.20012502671 ccm6BES
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.807.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.812.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro12.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.703.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 quattro03.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro11.19982994172 ccm8ARS
AUDI A6 Avant (4B5, C5) RS6 plus quattro04.20044804172 ccm8BRV
AUDI A6 Avant (4B5, C5) RS6 quattro07.20024504172 ccm8BCY
AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI09.20051211968 ccm4BVG
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI06.20051361968 ccm4BRF
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI06.20051401968 ccm4BRE
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI04.20091631968 ccm4CAHB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI10.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TFSI06.20051701984 ccm4BPJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.403.20051772393 ccm6BDW
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.4 quattro03.20051772393 ccm6BDW
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI03.20051802698 ccm6BPP
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI10.20081902698 ccm6CANA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro06.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro03.20051802698 ccm6BPP
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro10.20081902698 ccm6CANC
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI10.20081902773 ccm6CCDA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI11.20062102773 ccm6BDX
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI10.20082202773 ccm6CCEA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI quattro10.20081902773 ccm6CCDA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI quattro06.20072102773 ccm6BDX
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.8 FSI quattro10.20082202773 ccm6CCEA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.003.20052182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 quattro03.20052182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.20052112967 ccm6CDYB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro03.20052252967 ccm6BMK
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro06.20062332967 ccm6ASB
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro10.20082402967 ccm6CDYC
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TFSI quattro10.20082902995 ccm6CAJA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TFSI quattro10.20082992995 ccm6CCAA
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.2 FSI03.20052553123 ccm6AUK
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.2 FSI quattro03.20052553123 ccm6BKH
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro06.20063504163 ccm8BVJ
AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 quattro03.20053354163 ccm8BAT
AUDI A6 Avant (4F5, C6) RS6 quattro04.20085804991 ccm10BUH
AUDI A6 Avant (4F5, C6) S6 quattro03.20064355204 ccm10BXA
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.805.19971161781 ccm4AFY
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.807.19971251781 ccm4AJP
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T01.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T quattro02.19971501781 ccm4APU
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.8 T quattro12.19971801781 ccm4AJL
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI04.19971101896 ccm4AVG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI07.20001151896 ccm4AJM
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 1.9 TDI08.20011301896 ccm4AWX
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.008.20011301984 ccm4ALT
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.407.19981362393 ccm6ARN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.402.19971562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.402.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.402.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.408.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro08.19981562393 ccm6APC
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971632393 ccm6AJG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro02.19971652393 ccm6AML
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.4 quattro08.20011702393 ccm6BDV
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI08.20011552496 ccm6AYM
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI07.20021632496 ccm6BDG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI02.20001802496 ccm6BND
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.5 TDI quattro02.20001802496 ccm6BDH
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 quattro05.20012542671 ccm6APB
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T02.19992302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T quattro12.19972302671 ccm6AJK
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.7 T quattro08.20012502671 ccm6BES
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.810.19971802771 ccm6AGE
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.807.19991902771 ccm6BBG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.802.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro01.19981802771 ccm6AGE
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro07.19991902771 ccm6ATX
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 2.8 quattro02.19971932771 ccm6AQD
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 3.008.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 3.0 quattro06.20012182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 3.0 quattro08.20012202976 ccm6ASN
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 3.703.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 3.7 quattro03.19992603697 ccm8AQG
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) 4.2 quattro11.19982994172 ccm8ARS
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) RS6 quattro07.20024504172 ccm8BCY
AUDI A6 Sedan (4B2, C5) S6 quattro09.19993404172 ccm8AQJ
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TDI09.20051211968 ccm4BVG
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TDI07.20041361968 ccm4BRF
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TDI07.20041401968 ccm4BRE
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TDI04.20091631968 ccm4CAHB
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TDI11.20081701968 ccm4CAHA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.0 TFSI06.20051701984 ccm4BPJ
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.405.20041772393 ccm6BDW
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.4 quattro01.20051772393 ccm6BDW
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI11.20041632698 ccm6BSG
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI11.20041802698 ccm6BPP
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI10.20081902698 ccm6CANA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI quattro06.20051632698 ccm6BSG
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI quattro11.20041802698 ccm6BPP
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.7 TDI quattro10.20081902698 ccm6CANC
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI10.20081902773 ccm6CCDA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI11.20062102773 ccm6BDX
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI10.20082202773 ccm6CCEA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI quattro10.20081902773 ccm6CCDA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI quattro06.20072102773 ccm6BDX
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 2.8 FSI quattro10.20082202773 ccm6CCEA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.008.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 quattro05.20042182976 ccm6BBJ
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.20042112967 ccm6CDYB
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TDI quattro05.20042252967 ccm6BMK
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TDI quattro06.20062332967 ccm6ASB
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TDI quattro10.20082402967 ccm6CDYC
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TFSI quattro10.20082902995 ccm6CAJA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.0 TFSI quattro10.20082992995 ccm6CCAA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.2 FSI05.20042553123 ccm6BKH
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.2 FSI05.20092653197 ccm6CALA
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.2 FSI quattro09.20062493123 ccm6BYU
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 3.2 FSI quattro05.20042553123 ccm6BKH
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 4.2 FSI quattro06.20063504163 ccm8BVJ
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) 4.2 quattro05.20043354163 ccm8BNK
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) RS6 quattro09.20085804991 ccm10BUH
AUDI A6 Sedan (4F2, C6) S6 quattro03.20064355204 ccm10BXA
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI01.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI09.20001802496 ccm6AKE
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro07.19971502496 ccm6AFB
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro09.20001802496 ccm6AKE
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.804.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro04.19961932771 ccm6AQD
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro06.20002243328 ccm8AKF
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.711.19982603697 ccm8AKC
AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro11.19982603697 ccm8AKC
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro02.19992384172 ccm8ARU
AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro11.19983104172 ccm8AUW
AUDI A8 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro01.20014205998 ccm12AZC
AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro06.19993604172 ccm8AQH
AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro07.19963404172 ccm8AHC
AUDI A8 (4E2, 4E8) 2.8 FSI08.20072102773 ccm6BDX
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.007.20032202976 ccm6ASN
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 quattro11.20032182976 ccm6BBJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro11.20032112967 ccm6BNG
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro08.20032332967 ccm6ASB
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI06.20052603123 ccm6BPK
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro06.20052603123 ccm6BPK
AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.7 quattro10.20022803697 ccm8BFL
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.0 TDI quattro05.20032753936 ccm8ASE
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 FSI quattro06.20063504163 ccm8BVJ
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 quattro10.20023354172 ccm8BGK
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro01.20053204134 ccm8BMC
AUDI A8 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro07.20053264134 ccm8BVN
AUDI A8 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro12.20034505998 ccm12BSB
AUDI A8 (4E2, 4E8) S8 quattro06.20064505204 ccm10BSM
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.20111361968 ccm4DFTB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI09.20111401968 ccm4CFFB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro01.20121401968 ccm4CFFB
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.20111631968 ccm4CFGD
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro06.20111771968 ccm4CFGC
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.20111701984 ccm4CCZC
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro06.20112111984 ccm4CPSA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CJCB
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI11.20101431968 ccm4CJCA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro11.20081701968 ccm4CAHA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI hybrid quattro06.20112111984 ccm4CHJA
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro11.20082111984 ccm4CAEB
AUDI Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro11.20082402967 ccm6CCWA
AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro11.20082703197 ccm6CALB
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.20062112967 ccm6BUN
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro06.20092242967 ccm6CATA
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro03.20062332967 ccm6BUG
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro11.20072402967 ccm6CJGA
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro05.20112452967 ccm6CJGD
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro05.20112802995 ccm6CTWB
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro08.20062803597 ccm6BHK
AUDI Q7 (4LB) 4.2 FSI quattro03.20063504163 ccm8BAR
AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro03.20073264134 ccm8BTR
AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro05.20093404134 ccm8CCFC
AUDI Q7 (4LB) 6.0 TDI quattro09.20085005934 ccm12CCGA
AUDI TT Coupe (8J3) 1.8 TFSI06.20081601798 ccm4CDAA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TDI quattro06.20081701968 ccm4CBBB
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI08.20062001984 ccm4BWA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI quattro06.20082001984 ccm4CCTA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TTS quattro05.20082651984 ccm4CDLA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.0 TTS quattro05.20082721984 ccm4CDLB
AUDI TT Coupe (8J3) 2.5 RS quattro07.20093402480 ccm5CEPA
AUDI TT Coupe (8J3) 2.5 RS quattro05.20113602480 ccm5CEPB
AUDI TT Coupe (8J3) 3.2 V6 quattro08.20062503189 ccm6CBRA
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20021501781 ccm4AUM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20051631781 ccm4BVP
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19981801781 ccm4ATC
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro10.19982241781 ccm4BAM
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T quattro03.20052401781 ccm4BFV
AUDI TT Coupe (8N3) 3.2 VR6 quattro07.20032503189 ccm6BHE
AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI06.20081601798 ccm4CDAA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro06.20081701968 ccm4CBBB
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI03.20072001984 ccm4BWA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI05.20102111984 ccm4CESA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro06.20082001984 ccm4CCTA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro05.20102111984 ccm4CETA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro05.20082651984 ccm4CDMA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro05.20082721984 ccm4CDLB
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro07.20093402480 ccm5CEPA
AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro03.20123602480 ccm5CEPB
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro03.20072503189 ccm6CBRA
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T01.20011501781 ccm4AUM
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T09.20051631781 ccm4BVP
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T10.19991801781 ccm4ATC
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro02.20001801781 ccm4AUQ
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro09.20051901781 ccm4BVR
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro10.19992241781 ccm4BAM
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro07.20032503189 ccm6BHE
BMW 1 Cabrio (E88) 118 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabrio (E88) 118 i03.20081431995 ccm4N43 B20 A
BMW 1 Cabrio (E88) 120 d03.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Cabrio (E88) 120 i03.20081701995 ccm4N43 B20 A
BMW 1 Cabrio (E88) 123 d09.20082041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Cabrio (E88) 125 i03.20082182996 ccm6N52 B30 B
BMW 1 Cabrio (E88) 135 i03.20083062979 ccm6N54 B30 A
BMW 1 Coupe (E82) 118 d09.20091361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 120 d10.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Coupe (E82) 123 d10.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Coupe (E82) 125 i10.20072182996 ccm6N52 B30 B
BMW 1 Coupe (E82) 135 i10.20073062979 ccm6N54 B30 A
BMW 1 Coupe (E82) M04.20113402979 ccm6N54 B30 A
BMW 1 Hatchback (E81) 116 i04.20071151596 ccm4N45 B16 A
BMW 1 Hatchback (E81) 116 i03.20071221599 ccm4N43 B16 A
BMW 1 Hatchback (E81) 118 d09.20061431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 118 i09.20061431995 ccm4N43 B20 A
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 d09.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 i09.20061561995 ccm4N46 B20 C
BMW 1 Hatchback (E81) 120 i09.20061701995 ccm4N43 B20 A
BMW 1 Hatchback (E81) 123 d03.20072041995 ccm4N47 D20 B
BMW 1 Hatchback (E81) 130 i09.20062652996 ccm6N52 B30 B
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d11.20121161598 ccm4N47 D16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d12.20101161995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 116 i12.20101361598 ccm4N13 B16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101361995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 d12.20101431995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 118 i11.20101701598 ccm4N13 B16 A
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101631995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 120 d12.20101841995 ccm4N47 D20 C
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 d08.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 1 Hatchback (F20) 125 i08.20112181997 ccm4N20 B20 A
BMW 3 Cabrio (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabrio (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.001.19942862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Cabrio (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Cabrio (E46) 318 Ci09.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Cabrio (E46) 318 Ci02.20051501995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Cabrio (E46) 320 Cd02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Cabrio (E46) 320 Ci09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Cabrio (E46) 323 Ci04.20001702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Cabrio (E46) 325 Ci09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Cabrio (E46) 330 Cd08.20052042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Cabrio (E46) 330 Ci06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Cabrio (E46) M3 3.204.20013433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.20021051596 ccm4N40 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.20011151796 ccm4N42 B18 A
BMW 3 Compact (E46) 316 ti06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Compact (E46) 318 td03.20031151995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 318 ti03.20011431995 ccm4N46 B20 A
BMW 3 Compact (E46) 320 td10.20011361995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 320 td09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Compact (E46) 325 ti06.20011922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Coupe (E36) 316 i09.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is03.19921401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Coupe (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Coupe (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Coupe (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Coupe (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Coupe (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.010.19922862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.001.19952952990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Coupe (E36) M3 3.210.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Coupe (E46) 316 Ci04.20001051596 ccm4M43 B16 (164E3)
BMW 3 Coupe (E46) 316 Ci06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci11.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci12.20001431995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci03.20051501995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Coupe (E46) 320 Cd11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci02.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Coupe (E46) 320 Ci01.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Coupe (E46) 323 Ci04.19991702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Coupe (E46) 325 Ci09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Coupe (E46) 328 Ci04.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Coupe (E46) 330 Cd03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Coupe (E46) 330 Ci06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Coupe (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Coupe (E46) M306.20003433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW 3 Coupe (E46) M306.20033603246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW 3 Sedan (E36) 316 i07.19931021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 i10.19931151796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is03.19931401796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 is09.19951401895 ccm4M44 B19 (194S1)
BMW 3 Sedan (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Sedan (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedan (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedan (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedan (E36) 325 td09.19911152497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 325 tds05.19931432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Sedan (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedan (E36) M3 3.008.19942862990 ccm6S50 B30 (306S1)
BMW 3 Sedan (E36) M3 3.209.19953213201 ccm6S50 B32 (326S1)
BMW 3 Sedan (E46) 316 i09.19981051895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedan (E46) 316 i04.20001051596 ccm4M43 B16 (164E3)
BMW 3 Sedan (E46) 316 i02.20021151796 ccm4N42 B18 A
BMW 3 Sedan (E46) 316 i06.20021151596 ccm4N45 B16 A
BMW 3 Sedan (E46) 318 d09.20011161951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedan (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedan (E46) 318 i02.19981181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Sedan (E46) 318 i09.20011431995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Sedan (E46) 320 d04.19981361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Sedan (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedan (E46) 320 i03.19981501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Sedan (E46) 320 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Sedan (E46) 323 i03.19981702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 3 Sedan (E46) 325 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedan (E46) 325 xi09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Sedan (E46) 328 i02.19981932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Sedan (E46) 330 d10.19991842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Sedan (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedan (E46) 330 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Sedan (E46) 330 xd01.20001842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Sedan (E46) 330 xd09.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Sedan (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Sedan (E90) 316 i09.20051161596 ccm4N45 B16 AC
BMW 3 Sedan (E90) 316 i09.20071221599 ccm4N43 B16 A
BMW 3 Sedan (E90) 318 d03.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedan (E90) 318 d02.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 318 d02.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 318 i03.20051291995 ccm4N46 B20 B
BMW 3 Sedan (E90) 318 i02.20071431995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Sedan (E90) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Sedan (E90) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 320 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 320 d xDrive09.20081631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 320 d xDrive09.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (E90) 320 i06.20041501995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Sedan (E90) 320 i03.20071701995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Sedan (E90) 320 si09.20051731997 ccm4N45 B20 A
BMW 3 Sedan (E90) 323 i09.20051772497 ccm6N52 B25 BE
BMW 3 Sedan (E90) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedan (E90) 325 i01.20052182497 ccm6N52 B25 BF
BMW 3 Sedan (E90) 325 i03.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 325 i xDrive06.20082182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 325 xi03.20052182497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Sedan (E90) 325 xi03.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 d09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedan (E90) 330 d09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 d xDrive09.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 i12.20042582996 ccm6N52 B30 B
BMW 3 Sedan (E90) 330 i09.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 i xDrive09.20082722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Sedan (E90) 330 xi09.20052582996 ccm6N52 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 330 xi09.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Sedan (E90) 335 i03.20062992979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 335 i03.20063052979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 335 i03.20063062979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 335 i xDrive05.20083062979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) 335 xi09.20063062979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Sedan (E90) M303.20074203999 ccm8S65 B40 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 316 d05.20111161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (F30, F80) 318 d05.20111431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (F30, F80) 320 d03.20111841995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (F30, F80) 320 d Efficient Dynamics04.20111631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Sedan (F30, F80) 320 i04.20111841997 ccm4N20 B20 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 328 i04.20112451997 ccm4N20 B20 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 335 i04.20113062979 ccm6N55 B30 A
BMW 3 Touring (E36) 316 i01.19961021596 ccm4M43 B16 (164E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 i07.19951161796 ccm4M43 B18 (184E2)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds01.1995901665 ccm4M41 D17 (174T1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds01.19951432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E46) 316 i03.20021151796 ccm4N42 B18 A
BMW 3 Touring (E46) 318 d10.20021151951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 318 d03.20031161995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 318 i10.19991181895 ccm4M43 B19 (194E1)
BMW 3 Touring (E46) 318 i09.20011431995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Touring (E46) 320 d03.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 3 Touring (E46) 320 d09.20011501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i10.19991501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 3 Touring (E46) 320 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 3 Touring (E46) 325 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 3 Touring (E46) 328 i10.19991932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 3 Touring (E46) 330 d10.19991842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 d03.20032042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 i06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd01.20001842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 3 Touring (E46) 330 xd08.20022042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi06.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 3 Touring (E91) 316 d09.20091161995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 316 i05.20081221599 ccm4N43 B16 AA
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20051221995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 318 d07.20071361995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 d09.20071431995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 318 i01.20061291995 ccm4N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 318 i09.20071361995 ccm4N46 B20 B
BMW 3 Touring (E91) 318 i05.20071431995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 3 Touring (E91) 320 d12.20041631995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d02.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive02.20081771995 ccm4N47 D20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 i09.20051501995 ccm4N46 B20 C
BMW 3 Touring (E91) 320 i02.20071701995 ccm4N43 B20 A
BMW 3 Touring (E91) 323 i04.20061772497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 325 d09.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 325 i09.20072112996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i12.20042182497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i09.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 i xDrive09.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi08.20052182497 ccm6N52 B25 A
BMW 3 Touring (E91) 325 xi09.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d12.20042312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 d02.20082452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive01.20092452993 ccm6N57 D30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i08.20052582996 ccm6N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i09.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 i xDrive09.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xd09.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 3 Touring (E91) 330 xi09.20052582996 ccm6N52 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 330 xi09.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 d09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 3 Touring (E91) 335 i03.20063062979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive05.20083062979 ccm6N54 B30 A
BMW 3 Touring (E91) 335 xi09.20063062979 ccm6N54 B30 A
BMW 5 Sedan (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Sedan (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Sedan (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Sedan (E39) 525 td01.19971162497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 525 tds01.19961432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Sedan (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Sedan (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedan (E39) 530 d09.19981932926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Sedan (E39) 530 i09.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19962353498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 535 i04.19992453498 ccm8M62 B35 (358S2)
BMW 5 Sedan (E39) 540 i04.19962864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Sedan (E39) M510.19984004941 ccm8S62 B50 (508S1)
BMW 5 Sedan (E60) 520 d02.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Sedan (E60) 520 d02.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (E60) 520 d04.20061771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Sedan (E60) 520 i12.20061631995 ccm4N43 B20 A
BMW 5 Sedan (E60) 520 i07.20031702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Sedan (E60) 520 i09.20071701995 ccm4N43 B20 A
BMW 5 Sedan (E60) 523 i10.20041772497 ccm6N52 B25 BE
BMW 5 Sedan (E60) 523 i01.20071902497 ccm6N52 B25 BE
BMW 5 Sedan (E60) 525 d12.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedan (E60) 525 d06.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Sedan (E60) 525 d01.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 525 d xDrive09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 525 i09.20031922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Sedan (E60) 525 i10.20042182497 ccm6N52 B25 BF
BMW 5 Sedan (E60) 525 i01.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 525 i xDrive09.20082182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 525 xd11.20061972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 525 xi07.20052182497 ccm6N52 B25 A
BMW 5 Sedan (E60) 525 xi01.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 530 d09.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Sedan (E60) 530 d04.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 i12.20012312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 i03.20052542996 ccm6N52 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 530 i09.20042582996 ccm6N52 B30 B
BMW 5 Sedan (E60) 530 i09.20062722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 530 i xDrive09.20082722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 xd03.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Sedan (E60) 530 xi09.20042582996 ccm6N52 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 530 xi02.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Sedan (E60) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Sedan (E60) 535 i04.20063062979 ccm6N54 B30 A
BMW 5 Sedan (E60) 540 i07.20053064000 ccm8N62 B40 A
BMW 5 Sedan (E60) 545 i09.20033334398 ccm8N62 B44 A
BMW 5 Sedan (E60) 550 i07.20053674799 ccm8N62 B48 B
BMW 5 Sedan (E60) M509.20045074999 ccm10S85 B50 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 i10.20101631997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 520 i10.20101841997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 523 i01.20092042497 ccm6N52 B25 BF
BMW 5 Sedan (F10) 525 d01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d xDrive01.20112111995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 525 d xDrive01.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Sedan (F10) 528 i10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 528 i xDrive10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d01.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 d xDrive03.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Sedan (F10) 530 i05.20112722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) 535 d01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedan (F10) 535 d xDrive02.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Sedan (F10) 535 i xDrive03.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) ActiveHybrid09.20103402979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Sedan (F10) M 550 d xDrive07.20113812993 ccm6N57 D30 C
BMW 5 Sedan (F10) M510.20105604395 ccm8S63 B44 B
BMW 5 Touring (E39) 520 d02.20001361951 ccm4M47 D20 (204D1)
BMW 5 Touring (E39) 520 i04.19991361991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 520 i09.20001702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 525 d02.20001632497 ccm6M57 D25 (256D1)
BMW 5 Touring (E39) 525 i09.20001922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds03.19971432497 ccm6M51 D25 (256T1)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E39) 530 d08.19981842926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 d09.20001932926 ccm6M57 D30 (306D1)
BMW 5 Touring (E39) 530 i09.20002312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 5 Touring (E39) 540 i01.19972864398 ccm8M62 B44 (448S2)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW 5 Touring (E61) 520 d04.20051631995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW 5 Touring (E61) 520 i09.20071701995 ccm4N43 B20 A
BMW 5 Touring (E61) 523 i10.20041772497 ccm6N52 B25 BE
BMW 5 Touring (E61) 523 i03.20071902497 ccm6N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041632497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20041772497 ccm6M57 D25 (256D2)
BMW 5 Touring (E61) 525 d03.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive09.20081972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 i06.20041922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW 5 Touring (E61) 525 i10.20042182497 ccm6N52 B25 BF
BMW 5 Touring (E61) 525 i01.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive09.20082182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xd09.20071972993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 525 xi07.20052182497 ccm6N52 B25 A
BMW 5 Touring (E61) 525 xi01.20072182996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 d03.20042182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d02.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive09.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 i09.20042582996 ccm6N52 B30 B
BMW 5 Touring (E61) 530 i01.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive09.20082722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xd02.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd01.20072352993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi04.20052582996 ccm6N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 530 xi03.20072722996 ccm6N52 B30 A
BMW 5 Touring (E61) 535 d09.20042722993 ccm6M57 D30 (306D4)
BMW 5 Touring (E61) 535 d01.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 5 Touring (E61) 545 i06.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) 550 i07.20053674799 ccm8N62 B48 B
BMW 5 Touring (E61) M502.20075074999 ccm10S85 B50 A
BMW 5 Touring (F11) 520 i10.20101841997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 525 d03.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive02.20112181995 ccm4N47 D20 D
BMW 5 Touring (F11) 528 i10.20102451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive03.20112451997 ccm4N20 B20 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d02.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive07.20102582993 ccm6N57 D30 A
BMW 5 Touring (F11) 530 i07.20112722996 ccm6N53 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 535 d03.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive01.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive07.20103062979 ccm6N55 B30 A
BMW 5 Touring (F11) 550 i09.20104084395 ccm8N63 B44 A
BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive10.20103812993 ccm6N57 D30 C
BMW 6 Cabrio (E64) 630 i03.20042582996 ccm6N52 B30 B
BMW 6 Cabrio (E64) 630 i07.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 6 Cabrio (E64) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Cabrio (E64) 645 Ci04.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 6 Cabrio (E64) 650 i07.20053674799 ccm8N62 B48 B
BMW 6 Cabrio (E64) M07.20065074999 ccm10S85 B50 A
BMW 6 Coupe (E63) 630 i02.20042582996 ccm6N52 B30 A
BMW 6 Coupe (E63) 630 i07.20072722996 ccm6N53 B30 A
BMW 6 Coupe (E63) 635 d07.20072862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW 6 Coupe (E63) 645 Ci01.20043334398 ccm8N62 B44 A
BMW 6 Coupe (E63) 650 i07.20053674799 ccm8N62 B48 B
BMW 6 Coupe (E63) M09.20055074999 ccm10S85 B50 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d10.20022112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d06.20022182993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li03.20032312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li03.20052582996 ccm6N52 B30 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld07.20052312993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li11.20012723600 ccm8N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d10.20022583901 ccm8M67 D39 (398D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 i, Li07.20053064000 ccm8N62 B40 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d03.20053004423 ccm8M67 D44 (448D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d07.20053294423 ccm8M67 D44 (448D1)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li11.20013334398 ccm8N62 B44 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 750 i, Li07.20053674799 ccm8N62 B48 B
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i02.20034355972 ccm12N73 B60 B
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li01.20034455972 ccm12N73 B60 B
BMW X1 (E84) sDrive 18 i03.20091361995 ccm4N46 B20 BD
BMW X1 (E84) sDrive 20 i09.20111841997 ccm4N20 B20 A
BMW X1 (E84) xDrive 20 i09.20111841997 ccm4N20 B20 A
BMW X1 (E84) xDrive 28 i04.20112451997 ccm4N20 B20 A
BMW X3 (E83) 2.0 d11.20031501995 ccm4M47 D20 (204D4)
BMW X3 (E83) 2.0 d03.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) 2.0 i07.20051501995 ccm4N46 B20 B
BMW X3 (E83) 2.5 i01.20041922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW X3 (E83) 2.5 si09.20062182497 ccm6N52 B25 BF
BMW X3 (E83) 3.0 d01.20042042993 ccm6M57 D30 (306D2)
BMW X3 (E83) 3.0 d09.20052182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive01.20042312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW X3 (E83) 3.0 sd09.20062862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (E83) 3.0 si09.20062722996 ccm6N52 B30 A
BMW X3 (E83) xDrive 18 d09.20081431995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071631995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 d09.20071771995 ccm4N47 D20 C
BMW X3 (E83) xDrive 20 i09.20081501995 ccm4N46 B20 B
BMW X3 (E83) xDrive 25 i09.20082182497 ccm6N52 B25 BF
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082112993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d09.20082182993 ccm6M57 D30 (306D3)
BMW X3 (E83) xDrive 30 i09.20082722996 ccm6N52 B30 A
BMW X3 (E83) xDrive 35 d09.20082862993 ccm6M57 D30 (306D5)
BMW X3 (F25) xDrive 20 i09.20111841997 ccm4N20 B20 A
BMW X3 (F25) xDrive 28 i04.20112582996 ccm6N52 B30 AF
BMW X3 (F25) xDrive 30 d05.20112582993 ccm6N57 D30 A
BMW X3 (F25) xDrive 35 d09.20113132993 ccm6N57 D30 B
BMW X5 (F15, F85) M 50 d07.20133812993 ccm6N57 D30 C
BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d07.20132582993 ccm6N57 D30 A
BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i07.20134494395 ccm8N63 B44 B
BMW Z4 cupe (E86) 3.0 si03.20062652996 ccm6N52 B30 A
BMW Z4 cupe (E86) M03.20063433246 ccm6S54 B32 (326S4)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i03.20051501995 ccm4N46 B20 A
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i10.20031702171 ccm6M54 B22 (226S1)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i09.20051772497 ccm6N52 B25 A
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i02.20031922494 ccm6M54 B25 (256S5)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si09.20052182497 ccm6N52 B25 A
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i02.20032312979 ccm6M54 B30 (306S3)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si01.20062652996 ccm6N52 B30 A
BMW Z4 Roadster (E85) M03.20063433246 ccm6S54 B32 (326S4)
CHRYSLER CROSSFIRE 3.207.20032183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.205.20042183199 ccm6EGX
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-609.20043353199 ccm6EGZ
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.402.20001472429 ccm4EDZ
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD08.20051202499 ccm4EDK
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD02.20001412499 ccm4ENJ
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD06.20041502776 ccm4ENR
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.302.20001743301 ccm6EGM
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.309.20031803301 ccm6EGM
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD02.20001743301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.802.20002183778 ccm6EGH
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD02.20002183778 ccm6EGH
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.011.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.0 tractiune integrala11.20101471998 ccm44B11
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.2 HDi02.20071562179 ccm44HK (DW12ME5)
CITROËN C-CROSSER (EP_) 2.4 16V08.20081702360 ccm4SFZ (4B12 MMC)
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE 2.4 16V01.20091702360 ccm44B12
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V07.20081401598 ccm45FT (EP6DT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V10.20081501598 ccm45FX (EP6DT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi10.20061091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 VTi 12007.20081201598 ccm45FW (EP6)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.8 i 16V10.20061251749 ccm46FY (EW7A)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 13810.20061361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) 2.0 i 16V10.20061401997 ccm4RFJ (EW10A)
CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 9511.2009951397 ccm48FP (EP3C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 11011.20091121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 9011.2009921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 15511.20091561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 12011.20091201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG09.20111201598 ccm45FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 15011.20091501997 ccm4RHE (DW10CTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi02.20071091560 ccm49HY (DV6TED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 HDi 11009.20101121560 ccm49HR (DV6C)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 14007.20081401598 ccm45FT (EP6DT)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 15509.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.6 VTi 12007.20081201598 ccm45FW (EP6)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.8 Bifuel01.20091251749 ccm46FY (EW7A)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 1.8 i 16V02.20071251749 ccm46FY (EW7A)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 13810.20061361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 HDi 16509.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) 2.0 i 16V02.20071401997 ccm4RFJ (EW10A)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.007.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V09.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi07.20021071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi07.20061201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 13503.20061361997 ccm4RHD (DW10CTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 16503.20061631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.207.20021582230 ccm43FZ (EW12J4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi07.20021282179 ccm44HW (DW12TED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi06.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
CITROËN C8 (EA_, EB_) 3.0 V607.20022042946 ccm6XFX (ES9J4S)
CITROËN JUMPER bus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER bus 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER bus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER bus 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER bus 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER bus 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER bus 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER caroserie 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER caroserie 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 11007.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 13007.20111302198 ccm44HH (P22DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 15007.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 16009.20061572999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
CITROËN JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 18007.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i04.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.5 D04.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.6 i04.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 D04.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i04.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V04.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut.04.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA (N1) 1.8 VTS09.20001161749 ccm46FZ (EW7J4)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D04.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 D07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 SD01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD04.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V09.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i10.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D10.1997571527 ccm4VJZ (TUD5)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i10.1997881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D10.1997581769 ccm4A9A (XUD7)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i10.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V10.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut.10.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D10.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D07.1998701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D01.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD10.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V07.19981321998 ccm4RFV (XU10J4R)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V09.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.4 HDi01.2003681398 ccm48HX (DV4TD)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.4 i03.1998751360 ccm4KFW (TU3JP)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.6 i02.1998881587 ccm4NFZ (TU5JP)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.8 i02.1998901762 ccm4LFX (XU7JB)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.8 i02.19981011762 ccm4LFZ (XU7JP)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.8 i 16V02.19981101762 ccm4LFY (XU7JP4)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.9 D02.1998681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.9 D02.1999701868 ccm4WJY (DW8B)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.9 D02.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
CITROËN XSARA cupe (N0) 1.9 TD02.1998901905 ccm4DHY (XUD9TE/Y)
CITROËN XSARA cupe (N0) 2.0 16V09.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
CITROËN XSARA cupe (N0) 2.0 HDi 10905.20011091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
CITROËN XSARA cupe (N0) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
CITROËN XSARA cupe (N0) 2.0 i 16V02.19981631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
CITROËN Xsara Van / Break 2.0 HDi09.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
FIAT 500 (312) 0.907.201086875 ccm2312 A2.000
FIAT 500 (312) 1.210.2007691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 (312) 1.2 LPG12.2010691242 ccm4169 A4.000
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet10.2007751248 ccm4169 A1.000
FIAT 500 (312) 1.410.20071001368 ccm4169 A3.000
FIAT 500 C (312) 0.909.200986875 ccm2312 A2.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Bus (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D07.20061312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Camion cu platformă / Sasiu (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D07.20061002198 ccm44HV
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 110 Multijet 2,3 D10.20111132287 ccm4F1AE3481G
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 115 Multijet 2,0 D06.20111161956 ccm4250 A1.000
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D07.20061202287 ccm4FPT
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 120 Multijet 2,3 D 4x403.20101202287 ccm4F1AE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 130 Multijet 2,3 D06.20111312287 ccm4F1AE0481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 140 Natural Power04.20091362999 ccm4F1CFA401A
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 2,3 D06.20111482287 ccm4F1AE3481E
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 150 Multijet 3,0 D04.20101462999 ccm4F1CE3481N
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 160 Multijet 3,0 D07.20061582999 ccm4F1CE0481D
FIAT Ducato Van (250_, 290_) 180 Multijet 3,0 D06.20111772999 ccm4F1CE3481E
FIAT PUNTO (188) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,...09.1999801242 ccm4188 A5.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)09.1999601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power09.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V06.2003701248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO (188) 1.409.2003951368 ccm4843 A1.000
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251)09.1999601910 ccm4188 A3.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD10.2001861910 ccm4188 A7.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD06.20031011910 ccm4188 B2.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)09.1999801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 6002.2000601242 ccm4188 A4.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD06.2003691248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 D 6002.2000601910 ccm4188 A3.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 JTD02.2000861910 ccm4188 A7.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.204.2003601242 ccm4188 A4.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.206.1999731242 ccm4178 B5.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.7 TD06.1999691698 ccm4176 A3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 D12.2000631910 ccm4223 A6.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 JTD04.2003801910 ccm4188 A2.000
FIAT Strada Pick-up (278_) 1.3 D Multijet10.2010951248 ccm4199 B1.000
FIAT Ulysse (179_) 2.008.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
FIAT Ulysse (179_) 2.0 D Multijet05.20061201997 ccm4RHK
FIAT Ulysse (179_) 2.0 D Multijet05.20061361997 ccm4RHR
FIAT Ulysse (179_) 2.0 JTD05.20031071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.0 JTD08.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.2 D Multijet03.20081702179 ccm44HT (DW12BTED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.2 JTD08.20021282179 ccm44HW (DW12ATED4)
FIAT Ulysse (179_) 2.2 JTD03.20081632179 ccm44HR
FIAT Ulysse (179_) 3.008.20022042946 ccm6XFW
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III limuzina 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III limuzina 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III limuzina 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III limuzina 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III limuzina 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI03.1995901896 ccm41Z
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4AFN
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI04.20001151896 ccm4AUY
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI02.20031301896 ccm4ASZ
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI05.20051501896 ccm4BTB
FORD GALAXY (WGR) 2.0 i11.19951161998 ccm4ZVSA
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V09.20011402295 ccm4E5SB
FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V01.19971462295 ccm4Y5B
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V611.19951742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x404.19961742792 ccm6AMY
FORD GALAXY (WGR) 2.8 V604.20002042792 ccm6AYL
FORD KUGA I 2.0 TDCi03.20081361997 ccm4UKDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x403.20081361997 ccm4UKDA
FORD KUGA I 2.503.20092002522 ccm5HYDB
FORD KUGA I 2.5 4x403.20092002522 ccm5HYDB
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V06.20001702495 ccm6SEB
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
FORD MONDEO II combi (BNP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II combi (BNP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II combi (BNP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II combi (BNP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II combi (BNP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II combi (BNP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II combi (BNP) 2.5 24V10.19991702495 ccm6SEB
FORD MONDEO II combi (BNP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i08.1996901597 ccm4L1J
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V05.1998951597 ccm4L1Q
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i08.19961151796 ccm4RKK
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 TD08.1996901753 ccm4RFN
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i08.19961311988 ccm4NGD
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.5 24V08.19961702544 ccm6SEA
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.5 24V06.20001702495 ccm6SEB
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.5 ST 20005.19992052495 ccm6SGA
HONDA CIVIC IX (FK) 1.4 i-VTEC (FK1)02.2012991339 ccm4L13Z4
HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2)02.20121411799 ccm4R18Z4
HONDA CIVIC IX (FK) 2.2 i-DTEC (FK3)02.20121502199 ccm4N22B4
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021051599 ccm4G4ED
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V03.20021071599 ccm4G4ED
HYUNDAI COUPE (GK) 2.008.20011361975 ccm4G4GC
HYUNDAI COUPE (GK) 2.003.20021391975 ccm4G4GC-G
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS02.20031431975 ccm4G4GC
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V603.20021672656 ccm6G6BA
HYUNDAI GENESIS (BH) 3.8 V601.20082903778 ccm6G6DA
HYUNDAI GENESIS cupe 2.0 CVVT06.20082091998 ccm4G4KF
HYUNDAI GENESIS cupe 2.0 T01.20082141998 ccm4G4KF
HYUNDAI GENESIS cupe 3.8 V601.20083033778 ccm6G6DA
HYUNDAI Grand Santa Fé (DM) 2.2 CRDi tractiune integrala06.20132002199 ccm4D4HB
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.708.20041752656 ccm6G6BA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi12.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x412.20101501995 ccm4D4HA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi03.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061392188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x403.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS03.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x403.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.411.20101742359 ccm4G4KE
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.703.20061702656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x403.20061702656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS03.20061892656 ccm6G6EA
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x403.20061892656 ccm6G6EA
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.706.20111922656 ccm6G6BA
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.20061502188 ccm4D4EB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi06.20061552188 ccm4D4EB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.304.20052353342 ccm6G6DB
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.311.20102603342 ccm6G6DB
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 TD06.1997802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.5 TD 4WD02.1998802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H100 bus (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 bus (P) 2.407.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 bus (P) 2.5 D07.1993752477 ccm4D4BX
HYUNDAI H100 bus (P) 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI H100 bus (P) 2.5 TD07.1993802476 ccm4D4BF
HYUNDAI H100 caroserie 2.5 D07.1993752477 ccm4D4BX
HYUNDAI H100 caroserie 2.5 D12.1994782477 ccm4D4BA
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V03.20001361997 ccm4G4JP
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.7 V6 24V03.20001702656 ccm6G6BA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.209.2008781248 ccm4G4LA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.409.20081011396 ccm4G4FA
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 CRDi09.2008751396 ccm4D4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.609.20081261591 ccm4G4FC
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.6 CRDi09.20081161582 ccm4D4FB
HYUNDAI i30 (GD) 1.412.2011991396 ccm4G4FA
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi12.2011901396 ccm4D4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.601.20121201591 ccm4G4FC
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI12.20111351591 ccm4G4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.6 GDI07.20111351591 ccm4G4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111161685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 1.7 CRDi07.20111361685 ccm4D4FD
HYUNDAI i40 CW (VF) 2.0 GDI07.20111771999 ccm4G4NC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.411.2010901396 ccm4G4FA
HYUNDAI ix20 (JC) 1.411.20101001396 ccm4G4FA
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi06.2011781396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi11.2010901396 ccm4D4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.611.20101251591 ccm4G4FC
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI06.20111161582 ccm4D4FB
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.611.20101351591 ccm4G4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi11.20101161685 ccm4D4FD
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi01.20121841995 ccm4D4HA
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 4WD08.20091661998 ccm4G4KD
HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD09.20082392959 ccm6D6EA
HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD09.20112502959 ccm6D6EA
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i05.1993981796 ccm4G4CM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i08.1996951997 ccm4G4EP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i06.19941051997 ccm4G4CP
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V06.19961251997 ccm4G4CP-DM
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V05.19931391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V605.19931462972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.001.20091501998 ccm4G4KD
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.401.20091782359 ccm4G4KC
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI03.20111401591 ccm4G4FD
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF pick-up 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF Single Cab 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPI10.20081462998 ccm4F1CE0481F
IVECO MASSIF Station Wagon 3.0 HPT10.20081762998 ccm4F1CE0481H
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 2.2 D04.20111632179 ccm4224DT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 2.2 D05.20111902179 ccm4224DT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 2.7 D03.20082072720 ccm6AJD
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.003.20082382967 ccm6AJ6WG
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.0 D03.20092112993 ccm6AJV6D
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.0 D03.20092412993 ccm6306DT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 3.0 D03.20092752993 ccm6306DT
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.203.20082984196 ccm8SV82G
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.2 Kompressor03.20084164196 ccm8SV8TS
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.003.20093855000 ccm8508PN
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.0 Kompressor01.20094715000 ccm8508PS
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 5.0 Kompressor03.20095105000 ccm8508PS
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 3.207.1997237 ccm
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19972843996 ccm8BC
JAGUAR XJ (NAW, NBW) 4.007.19973633996 ccm8DC
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V610.20011502497 ccm6K5
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.9 CRDi10.20011442902 ccm4J3
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.9 TD01.19991262902 ccm4J3
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.507.20021943497 ccm6G6CU
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT05.2012901396 ccm4G4FA
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT05.20121251591 ccm4G4FC
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
KIA Magentis (GD, MS) 2.5 V605.20011692493 ccm6G6BV
KIA OPIRUS (GH) 3.509.20032033497 ccm6G6CU
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V610.20062673778 ccm6G6DA
KIA OPTIMA 2.003.20121701998 ccm4G4KD
KIA OPTIMA 2.409.20102032359 ccm4G4KJ
KIA PICANTO (TA) 1.005.201169998 ccm3G3LA
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel05.201182998 ccm3B3LA
KIA PICANTO (TA) 1.209.2011851248 ccm4G4LA
KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi09.2011751120 ccm3D3FA
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT09.2011861248 ccm4G4LA
KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi09.2011901396 ccm4D4FC
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT09.20111091396 ccm4G4FA
KIA RIO III (UB) 1.6 CVVT06.20121231591 ccm4G4FC
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4WD11.20101501995 ccm4D4HA
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 11502.20091151582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CRDi 12802.20091261582 ccm4D4FB
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT02.20091051591 ccm4G4FC
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT02.20091261591 ccm4G4FC
KIA SOUL (AM) 1.6 GDI06.20111401591 ccm4G4FD
KIA SPORTAGE (SL) 1.6 GDI02.20111351591 ccm4G4FD
KIA SPORTAGE (SL) 1.7 CRDi12.20101161685 ccm4D4FD
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi08.20101841995 ccm4D4HA
KIA SPORTAGE (SL) 2.0 CRDi AWD08.20101841995 ccm4D4HA
LANCIA DELTA III (844) 1.409.20081201368 ccm4198 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.409.20081501368 ccm4198 A1.000
LANCIA DELTA III (844) 1.4 Bifuel07.20111201368 ccm4198 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet04.20111051598 ccm4944 A 3.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet08.20081161598 ccm4955 A4.000
LANCIA DELTA III (844) 1.6 D Multijet09.20081201598 ccm4198 A2.000
LANCIA DELTA III (844) 1.801.20092001742 ccm4939 B1.000
LANCIA DELTA III (844) 1.9 D Multijet01.20091901910 ccm4844 A1.000
LANCIA DELTA III (844) 2.0 D Multijet09.20081631956 ccm4844 A2.000
LANCIA DELTA III (844) 2.0 D Multijet09.20081651956 ccm4198 A5.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.19991311747 ccm4839 A9.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXD1A)07.19991051910 ccm4AR 32302
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXE1A)07.19991352387 ccm5AR 32501
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A)07.19991031581 ccm4182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.19991311747 ccm4839 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD05.20011161910 ccm4937 A2.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXD1A)07.19991051910 ccm4AR 32302
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXI1A)09.20001101910 ccm4AR 37101
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD05.20021502387 ccm5841 C.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXE1A)10.19991352387 ccm5AR 32501
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXL1A)09.20001402387 ccm5839 A6.000
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 (179AXA11)09.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 D Multijet07.20061361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 JTD07.20031071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 JTD06.20061201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
LANCIA PHEDRA (179) 2.0 JTD (179AXB1A)09.20021091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD04.20061632179 ccm44HR
LANCIA PHEDRA (179) 2.2 JTD (179AXC1A)09.20021282179 ccm44HW (DW12ATED4)
LANCIA PHEDRA (179) 3.0 V609.20022042946 ccm6ES9 J4S
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003601242 ccm4188 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.208.2010691242 ccm4169 A4.000
LANCIA YPSILON (843) 1.210.2003801242 ccm4188 A5.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006751248 ccm4199 A2.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet09.2006901248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 D Multijet05.20071051248 ccm4199 A3.000
LANCIA YPSILON (843) 1.3 JTD10.2003701248 ccm4188 A9.000
LANCIA YPSILON (843) 1.402.2006781368 ccm4350 A1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 16V10.2003951368 ccm4843 A 1.000
LANCIA YPSILON (843) 1.4 LPG11.2010781368 ccm4350 A1.000
LAND ROVER Discovery III (L319) 2.7 TD 4x407.20041902720 ccm6276DT
LAND ROVER Discovery III (L319) 4.4 4x407.20042994394 ccm8448PN
LAND ROVER Discovery IV (L319) 2.7 TD 4x409.20091902720 ccm6276DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 4x408.20133402995 ccm6306PS
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 SDV6 4x411.20092562993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x405.20102112993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 3.0 TD 4x409.20092722993 ccm6306DT
LAND ROVER Discovery IV (L319) 4.0 4x409.20092184009 ccm6406PN
LAND ROVER Discovery IV (L319) 5.0 V8 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.0 Si4 4x410.20112411999 ccm4204PT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 eD408.20101502179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 SD4 4x408.20101902179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061502179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x401.20071522179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061562179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.2 TD4 4x410.20061602179 ccm4224DT
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 3.2 4x410.20062333192 ccm6B 6324 S
LAND ROVER Range Rover III (L322) 3.0 D 4x403.20021772926 ccm6306D1
LAND ROVER Range Rover III (L322) 3.6 D 4x404.20062723628 ccm8368DT
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.2 4x405.20053964197 ccm8428PS
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x403.20022864398 ccm8M62 B44
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x408.20042994394 ccm8448PN
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x405.20053064394 ccm8448PN
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 D 4x407.20103134367 ccm8448DT
LAND ROVER Range Rover III (L322) 5.0 4x409.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 2.7 D 4x402.20051902720 ccm6276DT
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 3.0 D 4x405.20102112993 ccm630DDTX
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 3.0 D 4x406.20112562993 ccm630DDTX
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 3.6 D 4x404.20062723628 ccm8368DT
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 4.2 4x402.20053904197 ccm8428PS
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 4.4 4x402.20052994394 ccm8448PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x407.20093755000 ccm8508PN
LAND ROVER Range Rover Sport (L320) 5.0 4x404.20095065000 ccm8508PS
LOTUS ELISE 1.811.20001221796 ccm418 K4F
LOTUS ELISE 1.805.20021601796 ccm42ZZ-GE
LOTUS ELISE 1.801.20041921796 ccm42ZZ-GE
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 140 (168.031, 168.131)07.1997821397 ccm4M 166.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 140 (168.031, 168.131)01.2001821598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 160 (168.033, 168.133)07.19971021598 ccm4M 166.960
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 160 CDI (168.006)02.2001751689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 160 CDI (168.007)07.1998601689 ccm4OM 668.941
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 170 CDI (168.008)07.1998901689 ccm4OM 668.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109)02.2001951689 ccm4OM 668.942
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 190 (168.032, 168.132)03.19991251898 ccm4M 166.990
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 190 Twin Engine04.1999250 ccm
MERCEDES-BENZ Clasa A (W168) A 210 (168.035, 168.135)12.20011402084 ccm4M 166.995
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 150 (169.031, 169.331)09.2004951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 160 (169.031, 169.331)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306)09.2004821991 ccm4OM 640.942
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 170 (169.032, 169.332)09.20041161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 180 (169.032, 169.332)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307)09.20041091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 200 (169.033, 169.333)09.20041362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308)09.20041401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008)09.20041361991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) A 200 TURBO (169.034, 169.334)09.20051932034 ccm4M 266.980
MERCEDES-BENZ Clasa A (W169) E-CELL (169.090)12.2010680 ccm1EM 780.992
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 150 (245.231)03.2005951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 160 (245.231)04.2009951498 ccm4M 266.920
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 170 (245.232)03.20051161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 170 NGT (245.233)04.20081162034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 180 (245.232)04.20091161699 ccm4M 266.940
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 180 CDI (245.207)03.20051091991 ccm4OM 640.940
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 180 NGT (245.233)04.20081162034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 200 (245.233)03.20051362034 ccm4M 266.960
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 200 CDI (245.208)03.20051401991 ccm4OM 640.941
MERCEDES-BENZ Clasa B (W245) B 200 TURBO (245.234)03.20051932034 ccm4M 266.980
MERCEDES-BENZ Clasa B (W246, W242) B 180 (246.242)11.20111221595 ccm4M 270.910
MERCEDES-BENZ Clasa B (W246, W242) B 180 CDI (246.200)11.20111091796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ Clasa B (W246, W242) B 200 (246.243)11.20111561595 ccm4M 270.910
MERCEDES-BENZ Clasa B (W246, W242) B 200 CDI (246.201)11.20111361796 ccm4OM 651.901
MERCEDES-BENZ Clasa B (W246, W242) B 220 4-matic (246.247)05.20131841991 ccm4M 270.920
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 180 (204.349)06.20111561796 ccm4M 271.820
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 220 CDI (204.302)06.20111702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 250 (204.347)06.20112041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 250 CDI (204.303)06.20112042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 350 (204.357)06.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)06.20114576208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20124876208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (C204) C 63 AMG (204.377)01.20125176208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 160 Kompressor (203.730)05.20021221796 ccm4M 271.921
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 180 (203.735)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 180 Kompressor (203.746)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 200 CDI (203.707)03.20031222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743)03.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.742)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 22005.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 220 CDI (203.706)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 220 CDI (203.708)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 230 (203.752)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.740)05.20021921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747)03.20011972295 ccm4M 111.981
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718)09.20022312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 32 AMG Kompressor (203.765)05.20023543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 320 (203.764)09.20022183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ Clasa C Coupe (CL203) C 350 (203.756)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 180 (202.018)11.19941211799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 180 (202.018)03.19931221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 (202.020)01.19941361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 CDI (202.134)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 D (202.120)03.1993751997 ccm4OM 601.913
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 D (202.122)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)10.19951801998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 200 Kompressor (202.025)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 220 (202.022)03.19931502199 ccm4M 111.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 220 CDI (202.133)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 220 D (202.021)07.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 220 D (202.121)08.1993952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 230 (202.023)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 230 Kompressor (202.024)10.19951932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 240 (202.026)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 250 D (202.125)05.19931132497 ccm5OM 605.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 250 Turbo-D (202.128)10.19951502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 280 (202.028)05.19931932799 ccm6M 104.941
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 280 (202.029)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 36 AMG (202.028)05.19942803606 ccm6M 104.941 (AMG 3.6)
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W202) C 43 AMG (202.033)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) 3.5 (203.056)01.20052313498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 180 (203.035)10.20001291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 180 Kompressor (203.046)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 CDI (203.004)02.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 CDI (203.004)09.20001162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 CDI (203.007)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 Kompressor (203.042)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 200 Kompressor (203.045)05.20001631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 220 CDI (203.006)05.20001432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 220 CDI (203.008)02.20031502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 230 (203.052)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 230 Kompressor (203.040)02.20041921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 240 (203.061)05.20001702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 240 4-matic (203.081)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 270 CDI (203.016)12.20001702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 280 (203.054)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 280 4-matic (203.092)01.20052312996 ccm6M 272.941
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 30 CDI AMG (203.018)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065)02.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 320 (203.064)05.20002183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 320 4-matic (203.084)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 320 CDI (203.020)01.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 350 (203.056)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 350 4-matic (203.087)01.20052723498 ccm6M 272.970
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W203) C 55 AMG (203.076)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 180 CDI (204.000)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 180 Kompressor (204.044, 204.045)01.20081561597 ccm4M 271.910
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 180 Kompressor (204.046)01.20071561796 ccm4M 271.952
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 200 (204.048)05.20111861796 ccm4M 271.820
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 200 CDI (204.001)01.20111362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006)01.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 200 Kompressor (204.041)01.20071841796 ccm4M 271.950
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 220 CDI (204.002)12.20081702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 220 CDI (204.008)01.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 230 (204.052)01.20072042496 ccm6M 272.921
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 230 4-matic (204.085)07.20072042496 ccm6M 272.911
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 250 CDI (204.003)08.20082042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082)01.20112042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 250 CGI (204.047)07.20092041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 280 (204.054)01.20072312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 280 4-matic (204.081)07.20072312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 300 (204.054)07.20092312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 300 4-matic (204.081)07.20072312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092)01.20112312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 320 CDI (204.022)01.20072242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089)07.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 (204.056)01.20072723498 ccm6M 272.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 (204.057)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 4-matic (204.087)07.20072723498 ccm6M 272.971
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 4-matic (204.088)01.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 CDI (204.022)07.20092242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 CDI (204.023)06.20112652987 ccm6OM 642.834
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089)07.20092242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 350 CGI (204.065)09.20082923498 ccm6M 272.982
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 63 AMG (204.077)02.20084576208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C Sedan (W204) C 63 AMG (204.077)02.20084876208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 180 T (202.078)06.19961221799 ccm4M 111.921
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 180 T (202.081)09.20001291998 ccm4M 111.952
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 200 T (202.080)06.19961361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 200 T CDI (202.194)03.19981022151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 200 T D (202.180)10.1996881997 ccm4OM 604.915
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.082)11.19961921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 200 T Kompressor (202.087)09.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 220 T CDI (202.193)09.19971252151 ccm4OM 611.960
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996752155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 220 T D (202.182)06.1996952155 ccm4OM 604.910
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 230 T (202.083)06.19961502295 ccm4M 111.974
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 230 T Kompressor (202.085)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 240 T (202.086)06.19971702398 ccm6M 112.910
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 240 T (202.088)09.20001702597 ccm6M 112.915
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)06.19961502497 ccm5OM 605.960
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 280 T (202.089)06.19971972799 ccm6M 112.920
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S202) C 43 AMG (202.093)08.19973064266 ccm8M 113.944
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 180 (203.235)03.20011291998 ccm4M 111.951
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 180 Kompressor (203.246)05.20021431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 CDI (203.204)03.20011162148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 CDI (203.204, 203.207)03.20011022148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 CDI (203.207)04.20031222148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.242)05.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 200 Kompressor (203.245)03.20011631998 ccm4M 111.955
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 220 CDI (203.206)03.20011432148 ccm4OM 611.962
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)08.20061362148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 220 CDI (203.208)02.20041502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 230 (203.252)01.20052042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 230 Kompressor (203.240)02.20041921796 ccm4M 271.948
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 240 (203.261)03.20011702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 240 4-matic (203.281)07.20021702597 ccm6M 112.916
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 270 CDI (203.216)03.20011702685 ccm5OM 612.962
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 280 (203.254)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 280 4-matic (203.292)01.20052312996 ccm6M 272.941
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 30 CDI AMG (203.218)01.20032312950 ccm5OM 612.990
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265)03.20013543199 ccm6M 112.961
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 320 (203.264)03.20012183199 ccm6M 112.946
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 320 4-matic (203.284)07.20022183199 ccm6M 112.953
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 320 CDI (203.220)06.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 350 (203.256)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 350 4-matic (203.287)01.20052723498 ccm6M 272.970
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S203) C 55 AMG (203.276)02.20043675439 ccm8M 113.988
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 180 CDI (204.200)01.20111202143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 180 CGI (204.249)11.20091561796 ccm4M 271.820
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 180 Kompressor (204.245)01.20081561597 ccm4M 271.910
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 180 Kompressor (204.246)08.20071561796 ccm4M 271.952
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 200 CDI (204.201)08.20101362143 ccm4OM 651.913
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 200 CDI (204.207)08.20071362148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 200 Kompressor (204.241)08.20071841796 ccm4M 271.950
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 220 CDI (204.202)12.20081702143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)08.20071702148 ccm4OM 646.811
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 230 (204.252)08.20072042496 ccm6M 272.921
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282)04.20102042143 ccm4OM 651.912
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 250 CGI (204.247)07.20092041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 280 (204.254)08.20072312996 ccm6M 272.947
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 320 CDI (204.222)08.20072242987 ccm6OM 642.960
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289)08.20072242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 350 (204.256)08.20072723498 ccm6M 272.961
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 350 CDI (204.223)06.20112652987 ccm6OM 642.834
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 350 CGI (204.257)06.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 63 AMG (204.277)02.20084576208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa C T-modell (S204) C 63 AMG (204.277)01.20124876208 ccm8M 156.985
MERCEDES-BENZ Clasa E Cabrio (A207) E 300 (207.455)04.20112523498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa E Cabrio (A207) E 350 (207.356)05.20112723498 ccm6M 272.988
MERCEDES-BENZ Clasa E Cabrio (A207) E 350 (207.459)04.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa E Cabrio (A207) E 350 CDI04.20112652987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ Clasa E Cabrio (A207) E 500 (207.473)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304)01.20092042143 ccm4OM 651.911
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 250 CGI (207.347)01.20092041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 300 (207.355)04.20112523498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 350 (207.356)05.20112723498 ccm6M 272.988
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 350 (207.359)04.20113063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 350 CDI04.20112652987 ccm6OM 642.838
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 350 CDI (207.322)01.20092312987 ccm6OM 642.836
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 350 CGI (207.357)01.20092923498 ccm6M 272.984
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 500 (207.372)01.20093885461 ccm8M 273.966
MERCEDES-BENZ Clasa E Coupe (C207) E 500 (207.373)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 (210.035)06.19951361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)06.19981022148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 CDI (210.007)07.19991162148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 D (210.003)01.1996881997 ccm4OM 604.917
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 Kompressor (210.045)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 200 Kompressor (210.048)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 220 CDI (210.006)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 220 D05.1996752155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 220 D (210.004)06.1995952155 ccm4OM 604.912
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 230 (210.037)06.19951502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 240 (210.061)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 240 (210.062)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 250 D (210.010)06.19951132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 250 Turbo-D (210.015)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 270 CDI (210.016)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 280 (210.053)01.19961932799 ccm6M 104.945
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 280 (210.063)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 280 4-matic (210.081)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 290 Turbo-D (210.017)03.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 300 D (210.020)06.19951362996 ccm6OM 606.912
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 300 Turbo-D (210.025)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 320 (210.055)06.19952203199 ccm6M 104.995
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 320 (210.065)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 320 4-matic (210.082)06.19972243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 320 CDI (210.026)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 420 (210.072)01.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 430 (210.070)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 430 4-matic (210.083)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 50 AMG (210.072)02.19963474973 ccm8M 119.985 (AMG 5.0)
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W210) E 55 AMG (210.074)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021022148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 CDI (211.004)07.20021222148 ccm4OM 646.951
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 CDI (211.007)04.20061362148 ccm4OM 646.820
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 Kompressor (211.041)04.20061841796 ccm4M 271.956
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 Kompressor (211.042)11.20021631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 200 NGT (211.041)03.20041631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 220 CDI03.20031632148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 220 CDI (211.006)03.20021502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 220 CDI (211.008)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 230 (211.052)09.20072042496 ccm6M 272.922
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 240 (211.061)03.20021772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 240 4-matic (211.080)03.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 270 CDI (211.016)03.20021772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 280 (211.054)03.20052312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 280 4-matic (211.092)01.20062312996 ccm6M 272.944
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 280 CDI (211.020)03.20051902987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 280 CDI (211.023)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 300 BlueTEC (211.024)09.20072112987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 320 (211.065)03.20022243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 320 4-matic (211.082)03.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 320 CDI (211.022)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 320 CDI (211.026)11.20022043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089)03.20052242987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 350 (211.056)03.20052723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 350 4-matic (211.087)03.20052723498 ccm6M 272.972
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 350 CGI (211.057)09.20072923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 400 CDI (211.028)02.20032603996 ccm8OM 628.961
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 420 CDI (211.029)01.20063143996 ccm8OM 629.910
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 500 (211.070)03.20023064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 500 (211.072)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 500 4-matic (211.083)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 500 4-matic (211.090)04.20063885461 ccm8M 273.962
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076)10.20024765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W211) E 63 AMG (211.077, 211.177)03.20065146208 ccm8M 156.983
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 200 (212.034)01.20131841991 ccm4M 274.920
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 200 NGT (212.041)03.20111631796 ccm4M 271.958
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002)01.20091702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004)01.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097)01.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 250 CGI (212.047, 212.147)01.20092041796 ccm4M 271.860
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 300 (212.054)01.20092312996 ccm6M 272.952
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 300 (212.055)07.20112523498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 300 4-matic (212.080)07.20112523498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027)03.20112312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 (212.059)09.20113063498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 4-matic (212.087)01.20092723498 ccm6M 272.977
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 4-matic (212.088)09.20113063498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 BlueTEC (212.024)01.20092112987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 CDI (212.023)03.20112652987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 CDI (212.025)01.20092312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 CDI 4-matic (212.093)03.20112652987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 350 CGI (212.057)01.20092923498 ccm6M 272.983
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 500 (212.072)01.20093885461 ccm8M 273.971
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 500 (212.073)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 500 4-matic (212.090)01.20093885461 ccm8M 273.970
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 500 4-matic (212.091)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E Sedan (W212) E 63 AMG (212.074)02.20115255461 ccm8M 157.981
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 200 T (210.235)06.19961361998 ccm4M 111.942
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.245)06.19971861998 ccm4M 111.947
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 200 T Kompressor (210.248)08.20001631998 ccm4M 111.957
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)06.19981252148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 220 T CDI (210.206)07.19991432148 ccm4OM 611.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 230 T (210.237)06.19961502295 ccm4M 111.970
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 240 T (210.261)06.19971702398 ccm6M 112.911
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 240 T (210.262)08.20001702597 ccm6M 112.914
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 250 T D (210.210)06.19961132497 ccm5OM 605.912
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)06.19971502497 ccm5OM 605.962
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 270 T CDI (210.216)07.19991702685 ccm5OM 612.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 280 T (210.263)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 280 T 4-matic (210.281)12.19962042799 ccm6M 112.921
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)06.19961292874 ccm5OM 602.982
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)12.19961772996 ccm6OM 606.962
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 320 T (210.265)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 320 T 4-matic (210.282)12.19962243199 ccm6M 112.941
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 320 T CDI (210.226)07.19991973226 ccm6OM 613.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 420 T (210.272)06.19962794196 ccm8M 119.985
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 430 T (210.270)06.19972794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 430 T 4-matic (210.283)05.19992794266 ccm8M 113.940
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S210) E 55 T AMG (210.274)08.19973545439 ccm8M 113.980
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) 350 CGI (211.257)05.20062923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 200 CDI (211.207)04.20061362148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 200 Kompressor (211.241)04.20061841796 ccm4M 271.956
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 200 T Kompressor (211.242)03.20031631796 ccm4M 271.941
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 220 CDI (211.206)03.20031362148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 220 T CDI03.20031632148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 220 T CDI (211.206, 211.606)03.20031502148 ccm4OM 646.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 220 T CDI (211.208)04.20061702148 ccm4OM 646.821
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 230 T (211.252)05.20072042496 ccm6M 272.922
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 240 T (211.261)03.20031772597 ccm6M 112.913
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 240 T 4-matic (211.280)07.20031772597 ccm6M 112.917
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 270 T CDI (211.216)03.20031772685 ccm5OM 647.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 280 T (211.254)03.20052312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 280 T 4-matic (211.292)03.20052312996 ccm6M 272.944
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 280 T CDI (211.220)03.20051902987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 280 T CDI (211.223)05.20041773222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284)03.20051902987 ccm6OM 642.921
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 320 T (211.265)03.20032243199 ccm6M 112.949
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 320 T 4-matic (211.282)07.20032243199 ccm6M 112.954
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 320 T CDI (211.222)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 320 T CDI (211.226)03.20032043222 ccm6OM 648.961
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289)03.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 350 T (211.256)03.20052723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 350 T 4-matic (211.287)03.20052723498 ccm6M 272.972
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 500 T (211.270)10.20033064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 500 T (211.272)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.283)10.20033064966 ccm8M 113.969
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 500 T 4-matic (211.290)04.20063885461 ccm8M 273.962
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276)07.20034765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S211) E 63 AMG (211.277)03.20065146208 ccm8M 156.983
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206)11.20091362143 ccm4OM 651.925
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201)11.20091702143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204)11.20092042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297)07.20102042143 ccm4OM 651.924
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 300 (212.255)07.20112523498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 300 4-matic (212.280)07.20112523498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 (212.256)08.20092723498 ccm6M 272.980
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 (212.259)09.20113063498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 4-matic (212.288, 212.287)09.20113063498 ccm6M 276.952
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 CDI (212.223)07.20112652987 ccm6OM 642.852
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 CDI (212.225)11.20092312987 ccm6OM 642.850
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293)07.20112652987 ccm6OM 642.858
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 500 (212.273)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 500 4-matic (212.291)09.20114084663 ccm8M 278.922
MERCEDES-BENZ Clasa E T-modell (S212) E 63 AMG (212.274)02.20115255461 ccm8M 157.981
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 230 (163.136)02.19981502295 ccm4M 111.977
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 270 CDI (163.113)12.19991632685 ccm5OM 612.963
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 320 (163.154)02.19982183199 ccm6M 112.942
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 35002.20032353724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 350 (163.157)08.20022453724 ccm6M 112.970
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 400 CDI (163.128)09.20012503996 ccm8OM 628.963
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 430 (163.172)02.19982724266 ccm8M 113.942
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 500 (163.175)09.20012924966 ccm8M 113.965
MERCEDES-BENZ Clasa M (W163) ML 55 AMG (163.174)02.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120)07.20051902987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122)07.20052242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 350 4-matic (164.186)07.20052723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128)02.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 500 4-matic (164.172)12.20073885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 500 4-matic (164.175)07.20053064966 ccm8M 113.964
MERCEDES-BENZ Clasa M (W164) ML 63 AMG 4-matic (164.177)01.20065106208 ccm8M 156.980
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003)06.20112042143 ccm4OM 651.960
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 350 4-matic (166.057)06.20113063498 ccm6M 276.955
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024)06.20112582987 ccm6OM 642.826
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 350 CDI 4-matic (166.023)06.20112312987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 500 4-matic (166.073)02.20124084663 ccm8M 278.928
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074)11.20115255461 ccm8M 157.982
MERCEDES-BENZ Clasa M (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074)11.20115585461 ccm8M 157.982
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 280 (251.054, 251.154)01.20072312996 ccm6M 272.945
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 280 4-matic (251.062)05.20072312996 ccm6M 272.945
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126)05.20061902987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020)05.20061902987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 300 (251.054, 251.154)07.20092312996 ccm6M 272.945
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126)07.20091902987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 300 CDI 4-matic (251.020)07.20091902987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122)01.20062242987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 (251.056, 251.156)01.20072723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 4-matic (251.065, 251.165)01.20062723498 ccm6M 272.967
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122)07.20092242987 ccm6OM 642.950
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123)08.20102652987 ccm6OM 642.872
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125)01.20062112987 ccm6OM 642.870
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157)01.20063063498 ccm6M 276.958
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172)01.20073885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175)01.20063064966 ccm8M 113.971
MERCEDES-BENZ Clasa R (W251, V251) R 63 AMG 4-matic (251.077, 251.177)02.20065106208 ccm8M 156.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063)10.19942794196 ccm8M 119.971
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C140) SEC/CL 500 (140.070)10.19923204973 ccm8M 119.970
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C140) SEC/CL 600 (140.076)09.19923945987 ccm12M 120.982
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 500 (215.375)03.19993064966 ccm8M 113.960
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 55 AMG (215.373)10.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 55 AMG Kompressor (215.374)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 600 (215.376)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 600 (215.378)03.19993675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 63 AMG09.20014446258 ccm12M 137.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C215) CL 65 AMG (215.379)09.20036125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 500 (216.371)06.20063885461 ccm8M 273.961
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 500 4-matic (216.386)02.20083885461 ccm8M 273.968
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 600 (216.376)05.20065175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.374)01.20105715461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 63 AMG (216.377)10.20065256208 ccm8M 156.984
MERCEDES-BENZ Clasa S Coupe (C216) CL 65 AMG (216.379)10.20066125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 280 (220.063, 220.163)10.19982042799 ccm6M 112.922
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 320 (220.065, 220.165)10.19982243199 ccm6M 112.944
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 320 CDI (220.025, 220.125)09.20022043222 ccm6OM 648.960
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 320 CDI (220.026, 220.126)08.19991973222 ccm6OM 613.960
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 350 (220.067, 220.167)09.20022453724 ccm6M 112.972
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 350 4-matic (220.087, 220.187)06.20032453724 ccm6M 112.975
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20002503996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 400 CDI (220.028, 220.128)06.20032603996 ccm8OM 628.960
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 430 (220.070, 220.170)10.19982794266 ccm8M 113.941
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 430 4-matic (220.083, 220.183)09.20022794266 ccm8M 113.948
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875)10.19983064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 500 4-matic (220.084, 220.184)09.20023064966 ccm8M 113.966
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 55 AMG (220.073, 220.173)04.19993605439 ccm8M 113.986
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174)06.20025005439 ccm8M 113.991
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 600 (220.176)09.20025005513 ccm12M 275.950
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 600 (220.878, 220.178)01.20003675786 ccm12M 137.970
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 63 AMG09.20014446258 ccm12M 137.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W220) S 65 AMG (220.179)03.20046125980 ccm12M 275.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 250 CDI (221.003, 221.103)01.20112042143 ccm4OM 651.961
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 320 CDI (221.022, 221.122)12.20052352987 ccm6OM 642.930
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180)10.20062352987 ccm6OM 642.932
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 (221.056, 221.156)10.20052723498 ccm6M 272.965
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 4-matic (221.087, 221.187)02.20082723498 ccm6M 272.975
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 BlueTec (221.026, 221.126)04.20112582987 ccm6OM 642.862
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183)04.20112582987 ccm6OM 642.868
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 CDI06.20092352987 ccm6OM 642.930
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 CGI (221.057, 221.157)04.20113063498 ccm6M 276.950
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182)04.20113063498 ccm6M 276.950
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 400 Hybrid (221.095, 221.195)01.20092793498 ccm6M 272.974
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 420 CDI (221.028, 221.128)10.20063203996 ccm8OM 629.911
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 450 (221.070, 221.170)12.20053404663 ccm8M 273.922
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 450 4-matic (221.084, 221.184)12.20053404663 ccm8M 273.924
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 500 (221.071, 221.171)10.20053885461 ccm8M 273.961
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 500 4-matic (221.086, 221.186)10.20053885461 ccm8M 273.968
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 500 CGI (221.073, 221.173)04.20114354663 ccm8M 278.932
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194)03.20114354663 ccm8M 278.932
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 600 (221.176)12.20055175513 ccm12M 275.953
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 63 AMG (221.074, 221.174)03.20115445461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 63 AMG (221.074, 221.174)02.20125715461 ccm8M 157.980
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 63 AMG (221.077, 221.177)10.20065256208 ccm8M 156.984
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 65 AMG (221.179)12.20056125980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ Clasa S Sedan (W221) S 65 AMG (221.179)04.20116305980 ccm12M 275.982
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 160 (203.731)02.20091291597 ccm4M 271.911
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746)05.20081431796 ccm4M 271.946
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 200 CDI (203.707)05.20081222148 ccm4OM 646.962
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741)05.20081841796 ccm4M 271.957
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 220 CDI (203.708)05.20081502148 ccm4OM 646.963
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 230 (203.752)05.20082042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 25006.20092042496 ccm6M 272.920
MERCEDES-BENZ CLC (CL203) CLC 350 (203.756)05.20082723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335)06.19971361998 ccm4M 111.945
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345)06.19971921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347)06.19971932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365)06.19972183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370)07.19982794266 ccm8M 113.943
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374)08.19993475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 CGI (209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.341)10.20061841796 ccm4M 271.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.342)09.20021631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 220 CDI (209.308)01.20051502148 ccm4OM 646.966
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 240 (209.361)06.20021702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 270 CDI (209.316)10.20021702685 ccm5OM 612.967
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 280 (209.354)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 (209.365)06.20022183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 CDI (209.320)01.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 350 (209.356)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.372)06.20063885461 ccm8M 273.965
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 500 (209.375)06.20023064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 55 AMG (209.376)09.20023675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 63 AMG (209.377)04.20064816208 ccm8M 156.982
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 63 AMG (209.377)05.20075076208 ccm8M 156.982
MERCEDES-BENZ CLK (C209) DTM AMG06.20045825439 ccm8M 113.994
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 (208.435)03.19981361998 ccm4M 111.941
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.444)06.20001631998 ccm4M 111.956
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 Kompressor (208.445)03.19981921998 ccm4M 111.944
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.447)03.19981932295 ccm4M 111.975
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 230 Kompressor (208.448)06.20001972295 ccm4M 111.982
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 320 (208.465)03.19982183199 ccm6M 112.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 55 AMG (208.474)01.20003475439 ccm8M 113.981
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 CGI (209.443, 209.343)07.20031701796 ccm4M 271.942
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.441)10.20061841796 ccm4M 271.955
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.442)02.20031631796 ccm4M 271.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 240 (209.461)02.20031702597 ccm6M 112.912
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 280 (209.454)01.20052312996 ccm6M 272.940
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 320 (209.465)02.20032183199 ccm6M 112.955
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 320 CDI (209.420)03.20052242987 ccm6OM 642.910
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 350 (209.456)01.20052723498 ccm6M 272.960
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 500 (209.472)06.20063885461 ccm8M 273.967
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 500 (209.475)02.20033064966 ccm8M 113.968
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 55 AMG (209.476)02.20033675439 ccm8M 113.987
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 63 AMG (209.477)04.20064816208 ccm8M 156.982
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 280 (219.354)07.20082312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 300 (219.354)04.20092312996 ccm6M 272.943
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322)01.20052242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.356)10.20042723498 ccm6M 272.964
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.357)04.20062923498 ccm6M 272.985
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322)04.20092242987 ccm6OM 642.920
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.372)04.20063885461 ccm8M 273.960
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375)10.20043064966 ccm8M 113.967
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376)01.20054765439 ccm8M 113.990
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 63 AMG (219.377)04.20065146208 ccm8M 156.983
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822)09.20062242987 ccm6OM 642.940
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823)10.20102652987 ccm6OM 642.822
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828)09.20063063996 ccm8OM 629.912
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 450 4-matic (164.871)09.20063404663 ccm8M 273.923
MERCEDES-BENZ GL (X164) GL 500 4-matic (164.886)09.20063885461 ccm8M 273.963
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 280 4-matic (204.981)06.20082312996 ccm6M 272.948
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 320 CDI 4-matic (204.983)06.20082242987 ccm6OM 642.961
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 (204.956)04.20092723498 ccm6M 272.991
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 4-matic (204.987)06.20082723498 ccm6M 272.971
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 4-matic (204.988)06.20083063498 ccm6M 276.957
MERCEDES-BENZ GLK (X204) 350 CDI 4-matic (204.992)02.20102312987 ccm6OM 642.832
MERCEDES-BENZ SL (R230) 280 (230.454)03.20082312996 ccm6M 272.949
MERCEDES-BENZ SL (R230) 300 (230.454)04.20092312996 ccm6M 272.949
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.456)03.20062723498 ccm6M 272.966
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458)04.20083163498 ccm6M 272.968
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467)03.20032453724 ccm6M 112.973
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.471)03.20063885461 ccm8M 273.965
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475)10.20013064966 ccm8M 113.963
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.472)03.20065175439 ccm8M 113.995
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.474)10.20014765439 ccm8M 113.992
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG Kompressor (230.474)06.20025005439 ccm8M 113.992
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.476)04.20035005513 ccm12M 275.951
MERCEDES-BENZ SL (R230) 600 (230.477)03.20065175513 ccm12M 275.954
MERCEDES-BENZ SL (R230) 63 AMG (230.470)03.20085256208 ccm8M 156.981
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG (230.479)03.20046125980 ccm12M 275.981
MERCEDES-BENZ SL (R230) 65 AMG Black Series (230.479)07.20086705980 ccm12M 275.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435)09.19961361998 ccm4M 111.946
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444)03.20001631998 ccm4M 111.958
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445)10.19961921998 ccm4M 111.943
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447)09.19961932295 ccm4M 111.973
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449)03.20001972295 ccm4M 111.983
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466)03.20013543199 ccm6M 112.960
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465)03.20002183199 ccm6M 112.947
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.442)03.20041631795 ccm4M 271.944
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.445)01.20081841796 ccm4M 271.954
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 280 (171.454)01.20052312996 ccm6M 272.942
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 300 (171.454)04.20092312996 ccm6M 272.942
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 350 (171.456)06.20042723498 ccm6M 272.963
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 350 (171.458)01.20083053498 ccm6M 272.969
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 55 AMG (171.473)06.20043605439 ccm8M 113.989
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.448)02.20111841796 ccm4M 271.861
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 (172.447)02.20112041796 ccm4M 271.861
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 CDI / d (172.403)01.20122042143 ccm4OM 651.980
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 350 (172.457)02.20113063498 ccm6M 276.956
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 55 AMG (172.475)01.20124225461 ccm8M 152.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 210 D03.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t bus (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 208 D10.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 21402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 214 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t caroserie (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 D01.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 208 D09.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 210 D01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 211 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 212 D02.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 213 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platou / sasiu (901, 902) 216 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735)03.2009952143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)08.20111632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)02.20081842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 324 (906.733, 906.735)06.20062583498 ccm6M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20091292143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)05.20091292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...03.20091902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 324 (906.633, 906.635, 906.637)06.20062583498 ccm6M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...06.20061292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135,...05.20111902987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 308 D02.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 308 E04.200054 ccm
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 310 D (903.371, 903.372, 903.373)01.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 310 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 314 NGT04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 210 CDI (906.711, 906.713)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 211 CDI (906.711, 906.713)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 215 CDI (906.711, 906.713)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t bus (906) 224 (906.713)06.20062583498 ccm6M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 308 D 2.302.1995822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 310 D 2.902.19951022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 310 D 2.9 4x406.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 312 D 2.9 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 31402.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 314 4x408.20021432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 314 NGT (903.661)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 209 CDI (906.611, 906.613)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 210 CDI (906.611, 906.613)03.2009952143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 211 CDI (906.611, 906.613)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 213 CDI (906.611, 906.613)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 215 CDI (906.611, 906.613)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 218 CDI (906.611, 906.613)06.20061842987 ccm6OM 642.992
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 224 (906.613)06.20062583498 ccm6M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 D 2.302.1995792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 308 D 2.311.1996822299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 310 D 2.901.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 311 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 311 CDI 4x408.20021092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 312 D 2.902.19951222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 313 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 313 CDI 4x408.20021292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,...02.19951432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 314 NGT (903.611, 903.612)04.20001252295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 316 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (903) 316 CDI 4x408.20021562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061292148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 224 (906.113, 906.213)06.20062583498 ccm6M 272.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 41402.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t bus (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 612.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 414 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t caroserie (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 408 CDI04.2000822148 ccm4OM 611.987
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 408 D02.1996792299 ccm4OM 601.943
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 410 D02.19961022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 410 D 4x405.19971022874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 411 CDI04.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 411 CDI 4x404.20001092148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 412 D02.19961152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 412 D02.19961222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 412 D 4x405.19971152874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 412 D 4x405.19971222874 ccm5OM 602.980
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 413 CDI04.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 413 CDI 4x404.20001292148 ccm4OM 611.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)02.19961432295 ccm4M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 416 CDI04.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platou / sasiu (904) 416 CDI 4x404.20001562685 ccm5OM 647.981
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.2006882148 ccm4OM 646.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061092148 ccm4OM 646.985
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 513 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255)05.20111292143 ccm4OM 651.956
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061502148 ccm4OM 646.986
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255)05.20111632143 ccm4OM 651.955
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)06.20061842987 ccm6OM 642.993
MERCEDES-BENZ SPRINTER CLASSIC 3,5-t caroserie (909) 311 CDI (909.632, 909.633)09.20131092148 ccm4OM 646.701
MERCEDES-BENZ SPRINTER CLASSIC 4,6-t bus (909) 411 CDI (909.843)09.20131092148 ccm4OM 646.701
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3,0 (639.711, 639.811)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.5 (639.811, 639.813, 639.815)09.20072583498 ccm6M 272.978
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)08.20051162148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.713)07.20051092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...07.20051502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)07.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)03.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)07.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)08.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)07.20061502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605)07.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 123 (639.601)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 126 (639.601, 639.603, 639.605)09.20072583498 ccm6M 272.978
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 109 CDI (639.701)09.2003882148 ccm4OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 109 CDI (639.701)09.2006952148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)09.2007952148 ccm4OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.2010952143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20071162148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20071092148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101362143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20031502148 ccm4OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)09.20071502148 ccm4OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)09.20101632143 ccm4OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)09.20031903199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705)07.20062042987 ccm6OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705)09.20032183199 ccm6M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)09.20102242987 ccm6OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 123 (639.701)06.20042313724 ccm6M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 126 (639.701, 639.703, 639.705)09.20072583498 ccm6M 272.978
MINI Cabrio (R52) Cooper07.20041161598 ccm4W10 B16 A
MINI Cabrio (R52) Cooper S07.20041631598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabrio (R52) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabrio (R52) John Cooper Works07.20042101598 ccm4W11 B16 A
MINI Cabrio (R52) One07.2004901598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper06.20011161598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S03.20021631598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Cooper S07.20041701598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) John Cooper Works03.20062181598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One04.2003751398 ccm4W10 B14 A
MINI Hatchback (R50, R53) One06.2001901598 ccm4W10 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003751364 ccm41ND
MINI Hatchback (R50, R53) One D06.2003881364 ccm4W17 D14 (1ND)
MINI Hatchback (R50, R53) S Works11.20032001598 ccm4W11 B16 A
MINI Hatchback (R50, R53) Works11.20032101598 ccm4W11 B16 A
MITSUBISHI COLT CZC Cabriolet (RG) 1.5 (Z23)05.20061091499 ccm44A91
MITSUBISHI COLT CZC Cabriolet (RG) 1.5 Turbo (Z23)05.20061501468 ccm44G15T
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.110.2004751124 ccm33A91
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.310.2004921332 ccm44A90
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.306.2004951332 ccm44A90
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.506.20041091499 ccm44A91
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT03.20051501468 ccm44G15T
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D08.2004681493 ccm3OM 639.939
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D08.2004951493 ccm3OM 639.939
NISSAN 350 Z (Z33) 3.510.20032803498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20023013498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.503.20052803498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.511.20043013498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.510.2002981498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.810.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi09.20031122184 ccm4YD22DDT
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi09.20031362184 ccm4YD22DDTi
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di03.20001102184 ccm4YD22DDT
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.510.2002981498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 dCi01.2003821461 ccm4K9K 722
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.810.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.2 dCi09.20031122184 ccm4YD22DDT
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.2 dCi09.20031362184 ccm4YD22DDTi
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.2 Di07.20001102184 ccm4YD22DDT
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.812.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.008.20001361998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi09.20031122184 ccm4YD22DDT
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi08.20001152184 ccm4YD22DDTi
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi09.20031362184 ccm4YD22DDTi
NISSAN PRIMERA (P12) 1.603.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.601.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.803.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi04.20031392184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di03.20021262184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.6 Visia01.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.803.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 2.2 dCi04.20031392184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 2.2 Di03.20021262184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.807.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.007.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi04.20031392184 ccm4YD22DDT
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di07.20021262184 ccm4YD22DDT
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi02.20071061461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi01.20101101461 ccm4K9K 430
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.602.20071141598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.611.20101171598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 dCi tractiune integrala10.20111301598 ccm4R9M
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.002.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 dCi tractiune integrala02.20071501994 ccm4M1D
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 tractiune integrala02.20071411997 ccm4MR20DE
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 (F67)01.20031031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V (F67)03.20011011598 ccm4Z 16 XE
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V (F67)03.20011251796 ccm4Z 18 XE
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 16V Turbo (F67)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 OPC (F67)03.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 16V (F67)03.20011472198 ccm4Z 22 SE
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 DTI (F67)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 (F35)10.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.4 16V (F35)06.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 (F35)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 16V (F35)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.6 CNG (F35)03.2003971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 CDTI (F35)04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 DTI 16V (F35)02.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.7 TD (F35)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.8 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 16V (F35)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 DI (F35)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 DTI 16V (F35)08.19991011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.0 OPC (F35)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.2 16V (F35)03.20011472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.2 DTI (F35)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Caravan (T98) 2.2 DTI (F35)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70)01.1999751598 ccm4X 16 SZR
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6 (F70)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 TD (F70)01.1999681700 ccm4X 17 DTL
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DI (F70)01.1999821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)02.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 (F08, F48)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.4 16V (F08, F48)02.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)02.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 (F08, F48)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G CC (T98) 1.6 16V (F08, F48)02.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)02.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Astra G CC (T98) 1.7 TD (F08, F48)02.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)02.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G CC (T98) 1.8 16V (F08, F48)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V (F08, F48)02.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)11.19991601998 ccm4X 20 XER
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 DI (F08, F48)02.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)08.19991011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)09.20021921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 2.0 OPC (F08, F48)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 16V (F08, F48)06.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 DTI (F08, F48)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G CC (T98) 2.2 DTI (F08, F48)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07)03.20001031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)03.20001161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.8 16V (F07)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)09.20001901998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)08.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)11.20022001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.2 16V (F07)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Astra G Coupe (T98) 2.2 DTI (F07)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)09.1998651199 ccm4X 12 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 (F69)09.2007901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)09.1998901389 ccm4X 14 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.1998751598 ccm4X 16 SZR
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)09.2000841598 ccm4Z 16 SE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69)12.20021031598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)09.19981011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69)02.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)09.1998681700 ccm4X 17 DTL
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)09.19981161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)06.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.0 16V (F69)09.19981361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)09.1998821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)08.19991011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.2 16V (F69)03.20011472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)09.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)09.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.3 CDTI (L35)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 (L35)08.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.4 LPG (L35)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 (L35)08.20041051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 (L35)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 LPG (L35)08.20091161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.6 Turbo (L35)02.20071801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)08.2004801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)08.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.7 CDTI (L35)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.8 (L35)08.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI (L35)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H Caravan (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)08.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Caravan (A04) 2.0 Turbo (L35)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.3 CDTI (L70)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70)03.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.7 CDTI (L70)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI (L70)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL ASTRA H caroserie (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)08.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)04.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H GTC (A04) 1.4 (L08)03.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 (L08)03.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 (L08)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)02.20071801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)03.20051011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)03.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H GTC (A04) 1.8 (L08)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)01.20061011910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)09.20051201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)03.20051201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)03.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)08.20052401998 ccm4Z 20 LEH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.2 (L48)08.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.3 CDTI (L48)08.2005901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)04.2004751364 ccm4Z 14 XEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 (L48)03.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.4 LPG (L48)08.2009901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 (L48)03.20041051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 (L48)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.6 Turbo (L48)02.20071801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)03.2004801686 ccm4Z 17 DTL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)03.20041001686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)02.20071101686 ccm4A 17 DTJ
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)02.20071251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20041251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.8 (L48)01.20061401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)09.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)06.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI (L48)09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H Hatchback (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)04.20041201910 ccm4Z 19 DTJ
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)03.20041701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)09.20042001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Astra H Hatchback (A04) 2.0 Turbo (L48)03.20052401998 ccm4Z 20 LEH
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.3 CDTi (L69)02.2007901248 ccm4Z 13 DTH
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.6 (L69)02.20071161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)02.20071011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Astra H Sedan (A04) 1.8 (L69)02.20071401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 (L67)09.20051051598 ccm4Z 16 XE1
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 (L67)12.20061161598 ccm4Z 16 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)02.20071801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.8 (L67)09.20051401796 ccm4A 18 XER
OPEL Astra H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)09.20051501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20051701998 ccm4Z 20 LEL
OPEL Astra H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)09.20052001998 ccm4Z 20 LER
OPEL ASTRA J 1.4 LPG (68)01.20121401364 ccm4A 14 NET
OPEL ASTRA J 1.4 Turbo (68)10.20101201364 ccm4B 14 NEL
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (68)12.20091311686 ccm4A 17 DTE
OPEL ASTRA J 2.0 CDTI (68)06.20111651956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)10.2010951248 ccm4A 13 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)10.20101011398 ccm4A 14 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35)01.20121401364 ccm4A 14 NET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101201364 ccm4B 14 NEL
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)10.20101401364 ccm4A 14 NET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)10.20101161598 ccm4B 16 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)10.20101801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101011686 ccm4A 17 DTN
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101101686 ccm4A 17 DTE
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)10.20101311686 ccm4A 17 DTF
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)10.20101601956 ccm4A 20 DTH
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)08.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.603.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.603.1998841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.612.20021031598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.6 16V03.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.6 Dualfuel03.1998851598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.7 CDTI 16V04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 1.7 DTI 16V02.2000751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 2.0 DI03.1998821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Break (T98) 2.0 DTI 16V03.19981011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabrio (T98) 1.6 16V03.20011011598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabrio (T98) 1.6 16V03.20031031598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabrio (T98) 1.8 16V03.20011251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabrio (T98) 2.0 Turbo03.20021921998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Cabrio (T98) 2.2 16V03.20011472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.4 16V02.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.602.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.609.2000841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.6 16V02.19981011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.7 CDTI 16V04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.7 DTI 16V02.2000751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.8 16V02.19981161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 16V02.19981361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 DI02.1998821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 DTI 16V08.19991011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.0 SRI Turbo11.20011921998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Astra Mk IV (G) CC (T98) 2.2 16V03.20011472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V03.20001151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Coupe (T98) 2.2 16V03.20001472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.4 16V09.1998901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.6 16V09.19981011598 ccm4C 16 SEL
VAUXHALL Astra Mk IV (G) Sedan (T98) 1.7 CDTI 16V04.2003801686 ccm4Z 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.3 CDTI (L48)01.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.4 (L48)01.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.6 (L48)01.20041051598 ccm4Z 16 XE1
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.6 (L48)01.20041151598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.7 CDTI (L48)01.2004801686 ccm4Z 17 DTL
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.7 CDTI (L48)01.20041001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.8 (L48)01.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.8 (L48)01.20041401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.9 CDTI (L48)01.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 1.9 CDTI (L48)01.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 2.0 Turbo (L48)01.20041701998 ccm4Z 20 LEL
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 2.0 Turbo (L48)01.20042001998 ccm4Z 20 LER
VAUXHALL Astra Mk V (H) (A04) Hatchback 2.0 Turbo (L48)01.20042401998 ccm4Z 20 LEH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.3 CDTi (L35)08.2004901248 ccm4Z 13 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.4 (L35)08.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.6 (L35)08.20041051598 ccm4Z 16 XE1
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.6 (L35)08.20041151598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.7 CDTi (L35)08.20041001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.8 (L35)10.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.9 CDTi (L35)08.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) Break (A04) 1.9 CDTi (L35)08.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08)02.20051051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08)10.20061791598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08)02.20051001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08)08.20051011910 ccm4Z 19 DTL
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08)02.20051201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08)02.20051501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Astra Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08)02.20051701998 ccm4Z 20 LEL
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67)09.20051051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67)10.20061161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67)05.20081401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.4 Turbo08.20111201364 ccm4B 14 NEL
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.7 CDTi06.20111311686 ccm4A 17 DTS
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 2.0 CDTi08.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.3 CDTi10.2010951248 ccm4A 13 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.410.20101011398 ccm4A 14 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.4 Turbo10.20101401364 ccm4A 14 NET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.610.20101161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.6 Turbo10.20101801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.7 CDTi10.20101101686 ccm4A 17 DTE
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.7 CDTi10.20101251686 ccm4A 17 DTR
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 1.7 CDTi06.20111311686 ccm4A 17 DTS
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 2.0 CDTi10.20101601956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Break (P10) 2.0 CDTi08.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.6 i08.1998751598 ccm4X 16 SZR
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 1.7 CDTI04.2004801686 ccm4Z 17 DTL
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 2.0 DI08.1998821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Astravan Mk IV (G) (T98) 2.0 DTI04.20041001995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.603.20051031598 ccm4Z 16 XE1
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi06.20111101686 ccm4Z 17 DTJ
VAUXHALL Astravan Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi11.20111251686 ccm4Z 17 DTR
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.3 CDTI 16V08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.4 16V08.2005901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.6 CNG 16V06.2006941598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.6 CNG 16V04.2005971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 DI 16V10.2001651686 ccm4Y 17 DTL
OPEL COMBO caroserie inchisa/combi 1.7 DTI 16V10.2001751686 ccm4Y 17 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2004691248 ccm4Z 13 DT
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL COMBO Tour 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL COMBO Tour 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG06.2006941598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG04.2005971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V10.2001651686 ccm4Y 17 DTL
OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V10.2001751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.3 CDTI 16V09.2004691248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.3 CDTI 16V10.2005751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.4 i 16V01.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.609.2001841598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.610.2001871598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.7 CDTI 16V12.20041011686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.7 DI 16V09.2001651686 ccm4Y 17 DTL
VAUXHALL COMBO Mk II (C) caroserie inchisa/combi (F25) 1.7 DTI 16V10.2001751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V07.2006751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.410.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)09.200058973 ccm3Z 10 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68)06.200360998 ccm3Z 10 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 (F08, F68)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.2 Twinport (F08, F68)07.2004801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.3 CDTI (F08, F68)06.2003701248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 (F08, F68)09.2000901389 ccm4Z 14 XE
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.4 Twinport (F08, F68)06.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.7 CDTI (F08, F68)06.20031001686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.7 DI (F08, F68)09.2000651686 ccm4Y 17 DTL
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.7 DTI (F08, F68)09.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.8 (F08, F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 (F08, W5L)07.2005801229 ccm4Z 12 XEP
OPEL Corsa C Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L)09.2000751199 ccm4Z 12 XE
OPEL Corsa C Van (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)08.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Corsa C Van (X01) 1.4 (W5L, F08)08.2003901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Corsa C Van (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L)08.20031011686 ccm4Z 17 DTH
OPEL Corsa C Van (X01) 1.7 DI 16V (F08, W5L)09.2000651686 ccm4Y 17 DTL
OPEL Corsa C Van (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L)09.2000751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.0 12V09.200058973 ccm3Z 10 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V08.2000701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.4 16V09.2000901389 ccm4Z 14 XE
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.7 CDTI 16V08.20001001686 ccm4Z 17 DTH
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.7 DI 16V08.2000651686 ccm4Y 17 DTL
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.7 DTI 16V08.2000751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL Corsa Mk II (C) Hatchback (X01) 1.8 16V08.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.2 16V09.2000751199 ccm4Z 12 XE
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.3 CDTI 16V04.2004701248 ccm4Z 13 DT
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.7 DI 16V09.2000651686 ccm4Y 17 DTL
VAUXHALL Corsavan Mk II (C) (X01) 1.7 DTI 16V09.2000751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)04.2005691248 ccm4Z 13 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.3 CDTI (E75)09.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)07.2004901364 ccm4Z 14 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)05.2003871598 ccm4Z 16 SE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Meriva A (X03) 1.6 16V (E75)05.20031001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Meriva A (X03) 1.6 Turbo (E75)09.20051801598 ccm4Z 16 LET
OPEL Meriva A (X03) 1.7 CDTI (E75)09.20031001686 ccm4Z 17 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.7 CDTI (E75)09.20061251686 ccm4A 17 DTR
OPEL Meriva A (X03) 1.7 DTI (E75)09.2003751686 ccm4Y 17 DT
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75)05.20031251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.3 CDTI01.2003751248 ccm4Z 13 DTJ
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.4 16V Twinport01.2003901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i01.2003871598 ccm4Z 16 SE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i 16V01.20031001598 ccm4Z 16 XE
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 i 16V Twinport05.20031051598 ccm4Z 16 XEP
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.6 Turbo05.20061801598 ccm4Z 16 LET
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.7 CDTI09.20031001686 ccm4Z 17 DT
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.7 DTI06.2003751686 ccm4Y 17 DT
VAUXHALL Meriva Mk I (A) (X03) 1.8 i 16V05.20031251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 16V (F35, M35, P35)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)09.20001202171 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)04.19941312497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941151998 ccm420 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69)03.19941161998 ccm4X 20 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 16V (F69, M69, P69)03.19941361998 ccm4X 20 XEV
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)09.19971011995 ccm4X 20 DTH
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)09.19991442198 ccm4Z 22 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)09.20001202171 ccm4Y 22 DTH
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)04.19941302497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.2 16V02.19941442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.2 DTI 16V08.20001202171 ccm4Y 22 DTH
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.5 TD04.19941312497 ccm6U 25 TD
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Break (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V03.19941361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.2 16V01.19941442198 ccm4Z 22 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)05.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Signum CC (Z03) 1.8 (F48)09.20051401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)08.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Signum CC (Z03) 1.9 CDTI (F48)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Signum CC (Z03) 2.0 DTI (F48)05.20031001995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Signum CC (Z03) 2.0 Turbo (F48)05.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 direct (F48)05.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 DTI (F48)05.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Signum CC (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48)09.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Signum CC (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48)01.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Signum CC (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)05.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Signum CC (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48)09.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Signum CC (Z03) 3.2 V6 (F48)05.20032113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Signum (Z03) 1.806.20031221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Signum (Z03) 1.808.20051401796 ccm4Z 18 XER
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Signum (Z03) 2.0 DTI05.20031001995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Signum (Z03) 2.0 i Turbo03.20031751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 DTI05.20031252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 i05.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Signum (Z03) 2.8 V6 Turbo07.20052302792 ccm6Z 28 NEL
VAUXHALL Signum (Z03) 3.0 CDTi05.20031772958 ccm6Y 30 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 3.0 V6 CDTI07.20051842958 ccm6Z 30 DT
VAUXHALL Signum (Z03) 3.2 V605.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97)04.20032001998 ccm4Z 20 LET
OPEL Speedster (E01) 2.2 (R97)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i (F19)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V (F19)10.19951001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.7 TD (F19)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)10.19951151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V (F19)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DI 16V (F19)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DTI 16V (F19)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i (F19)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V (F19)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V (F19)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 i 16V (F19)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 (F19)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 (F19)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 (F19)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.6 i (F35)11.1996751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.6 i 16V (F35)11.19961001598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.8 i 16V (F35)11.19961151799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.8 i 16V (F35)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.0 DI 16V (F35)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.0 DTI 16V (F35)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.0 i (F35)11.19961121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.0 i 16V (F35)11.19961361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.2 DTI 16V (F35)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.2 i 16V (F35)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.5 i V6 (F35)11.19961702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B combi (31_) 2.6 i V6 (F35)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL VECTRA B combi (31_) i 500 2.5 (F35)05.19981942498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm4X 16 SZR
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.6 i (F68)10.1995751598 ccm416 LZ2
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.6 i 16V (F68)10.19951011598 ccm4Z 16 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.7 TD (F68)10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161796 ccm4Z 18 XEL
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.8 i 16V (F68)10.19951161799 ccm4X 18 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.8 i 16V (F68)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.0 DI 16V (F68)11.1996821995 ccm4X 20 DTL
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.0 DTI 16V (F68)06.19971011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.0 i (F68)10.19951121998 ccm420 NEJ
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.0 i 16V (F68)10.19951361998 ccm4X 20 XEV
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.2 DTI 16V (F68)09.20001252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.2 i 16V (F68)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.5 i V6 (F68)10.19951702498 ccm6X 25 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 2.6 i V6 (F68)09.20001702597 ccm6Y 26 SE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 (F35)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.6 16V (F35)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)10.20031221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.8 (F35)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.0 DTI (F35)10.20031001995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.0 Turbo (F35)10.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 direct (F35)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.2 DTI (F35)10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)01.20072502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)01.20072802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)10.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35)10.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)08.20051001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.6 (F68)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 (F68)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.8 16V (F68)08.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)03.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)08.20021011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 16V (F68)08.20021472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 direct (F68)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)08.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)08.20062802792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.0 CDTI (F68)06.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.0 CDTi (F68)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 (F69)01.20061051598 ccm4Z 16 XEP
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.6 16V (F69)06.20041001598 ccm4Z 16 XE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 (F69)04.20021101796 ccm4Z 18 XEL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 (F69)01.20061401796 ccm4Z 18 XER
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)10.20051001910 ccm4Z 19 DTL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041201910 ccm4Z 19 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.9 CDTI (F69)04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)03.20031751998 ccm4Z 20 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)04.20021011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 16V (F69)04.20021472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 direct (F69)10.20031552198 ccm4Z 22 YH
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20062502792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)08.20052552792 ccm6Z 28 NET
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.0 CDTI (F69)06.20031772958 ccm6Y 30 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.0 CDTi (F69)08.20051842959 ccm6Z 30 DT
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 3.2 V6 (F69)08.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 1.8 i 16V11.19961151796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 2.0 DI 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 2.0 DTI 16V08.19951011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 2.2 i 16V08.19951472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Vectra (B) Break (J96) 2.5 i V611.19961702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.6 i 16V08.19951011598 ccm4Y 16 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.7 TD10.1995821686 ccm4X 17 DT (TC4EE1)
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.8 i 16V10.19951161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 Di 16V08.1995821995 ccm4X 20 DTL
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 DTi 16V06.19971011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.2 DTI 16V08.19951252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.2 i 16V09.20001472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) CC (J96) 2.6 i V609.20001702597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 1.8 i 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.0 DTI 16V08.19951011995 ccm4X 20 DTH
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.0 i 16V10.19951361998 ccm4X 20 XEV
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.2 i 16V08.19951472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.5 i V609.19951702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Vectra (B) Sedan (J96) 2.6 i V609.20001702597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 1.8 16V10.20031221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 1.9 CDTI04.20041201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 2.0 16V Turbo10.20031751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 2.0 DTI 16V10.20031011995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 2.2 DTI 16V10.20031252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 2.8 V6 Turbo08.20052302792 ccm6Z 28 NEL
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 3.0 CDTi08.20051842958 ccm6Z 30 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Break (Z02) 3.2 V610.20032113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.8 16V08.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI08.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.0 16V Turbo03.20031751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.0 DTI 16V08.20021011995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.2 direct10.20031552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.2 DTI 16V08.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 2.8 V6 Turbo08.20052552792 ccm6Z 28 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 3.0 CDTi08.20051842958 ccm6Z 30 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 3.0 V6 CDTI06.20031772958 ccm6Y 30 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) CC (Z02) 3.2 V608.20022113175 ccm6Z 32 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.8 16V04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.8 16V Dualfuel04.20021221796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI04.20021201910 ccm4Z 19 DT
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 1.9 CDTI 16V04.20041501910 ccm4Z 19 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.0 16V Turbo01.20001751998 ccm4Z 20 NET
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.0 DTI 16V04.20021011995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.2 16V01.20021472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.2 direct01.20021552198 ccm4Z 22 YH
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 2.2 DTI 16V04.20021252172 ccm4Y 22 DTR
VAUXHALL Vectra Mk II (C) Sedan (Z02) 3.2 V606.20032113175 ccm6Z 32 SE
OPEL Zafira A (T98) 1.6 16V (F75)04.19991011598 ccm4Z 16 XE
OPEL Zafira A (T98) 1.6 CNG (F75)09.2001971598 ccm4Z 16 YNG
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)04.19991161796 ccm4X 18 XE1
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75)09.20001251796 ccm4Z 18 XE
OPEL Zafira A (T98) 2.0 DI 16V (F75)07.1999821995 ccm4Y 20 DTL
OPEL Zafira A (T98) 2.0 DTI 16V (F75)09.20001011995 ccm4Y 20 DTH
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)09.20011921998 ccm4Z 20 LET
OPEL Zafira A (T98) 2.0 OPC (F75)11.20022001998 ccm4Z 20 LER
OPEL Zafira A (T98) 2.2 16V (F75)09.20001472198 ccm4Z 22 SE
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021172172 ccm4Y 22 DTR
OPEL Zafira A (T98) 2.2 DTI 16V (F75)01.20021252172 ccm4Y 22 DTR
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)10.20111201364 ccm4B 14 NEL
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75)10.20111401364 ccm4A 14 NET
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CNG (75)10.20111501598 ccm4B 16 XNT
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)10.20111151796 ccm4A 18 XEL
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)10.20111401796 ccm4A 18 XER
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111101956 ccm4A 20 DTL
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111301956 ccm4Y 20 DTJ
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75)10.20111651956 ccm4A 20 DTH
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.6 16V04.19991011598 ccm4X 16 XEL
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.8 16V05.19991161796 ccm4X 18 XE1
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 1.8 16V09.20001251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.006.20021991998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.0 DTI 16V04.19991011995 ccm4Y 20 DTH
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.0 GSI Turbo09.20011921998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL Zafira Mk I (A) (T98) 2.2 16V11.19981472198 ccm4Z 22 SE
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.410.20111201364 ccm4A 14 NEL
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.410.20111401364 ccm4A 14 NET
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.6 CNG10.20111501598 ccm4A 16 XNT
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.810.20111151796 ccm4A 18 XEL
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 1.810.20111401796 ccm4A 18 XER
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111101956 ccm4A 20 DTL
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111301956 ccm4Z 20 DTJ
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12) 2.0 CDTi10.20111651956 ccm4A 20 DTH
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V09.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 11004.20051091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S1609.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.108.1998541124 ccm4HFY (TU1JP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.1 i09.1998601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 16V10.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 CNG05.2006751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 HDi09.2002691399 ccm48HX (DV4TD)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 HDi eco 7009.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 i09.1998751360 ccm4KFW (TU3A)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.4 LPG05.2006751360 ccm4KFV (TU3JP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.6 16V06.20011071587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.6 16V12.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.6 i09.1998891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 HDI 9012.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 RC07.20031771997 ccm4RFK (EW10J4S)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 S1604.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) 2.0 S1606.19991360 ccm0
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.107.2002601124 ccm4HFX (TU1JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.407.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V10.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi07.2002681399 ccm48HX (DV4TD)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V07.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V07.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi07.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi09.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 206 Van 1.9 D04.1999691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.4 HDi03.2012681398 ccm48HR (DV4C)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.606.20131151587 ccm4EC5F
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.603.20121561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.2012921560 ccm49HJ (DV6DTEDM)
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.6 HDi03.20121141560 ccm49HD (DV6C)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 HDi06.20091091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 THP06.20091501598 ccm45FE (EP6CDTM)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 THP06.20091561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 3008 (0U_) 1.6 VTi06.20091201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 3008 (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.20091501997 ccm4AHX (DW10FD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.106.1994601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL06.1994751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR06.1994891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST06.19941011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT06.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFT (XU10J4)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 S1606.19941521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST07.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.403.1997751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.603.1997891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.803.19971011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1997681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD02.1997901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.003.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.604.1996891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.803.19941011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.8 16V07.20001101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 2.003.19941211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.105.1993601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.405.1993751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.605.1993891587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.610.2000981587 ccm4NFT (TU5JP)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.805.19931011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V03.19971101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D05.1993581769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D05.1993641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D06.1994681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D09.1998691868 ccm4WJY (DW8B)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D03.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT05.1993901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 HDI 9006.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1606.19941501998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1605.19931521998 ccm4RFY (XU10J4Z)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S1603.19961631998 ccm4RFS (XU10J4RS)
PEUGEOT 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi05.19931211998 ccm4RFX (XU10J2)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.408.2000751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi10.2001681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.607.20061101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V08.20001091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi04.2005901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V08.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V03.20051401997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V06.20051771997 ccm4RFK (EW10J4S)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 11008.20001071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 13510.20031361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 9008.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi03.2002681399 ccm48HZ (DV4TD)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V03.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi04.2005901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.003.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V03.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V06.20051771997 ccm4RFK (EW10J4S)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 13502.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V02.20051101587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V10.20031361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V03.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V10.20031771997 ccm4RFK (EW10J4S)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 13506.20051361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.404.2002751360 ccm4KFW (TU3JP)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V11.2003881360 ccm4KFU (ET3J4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V03.20021091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex09.20071091587 ccm4NFU (TU5JP4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 11002.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 9012.2006901560 ccm49HV (DV6TED4B)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V03.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V03.20051401997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 13502.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.011.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.0 4x411.20101471998 ccm44B11
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi02.20071562179 ccm44HK (DW12ME5)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V01.20081702360 ccm4SFY (4B12-MMC)
PEUGEOT 406 (8B) 1.611.1995881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 (8B) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V11.19951101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V10.20001161749 ccm46FZ (EW7J4)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD01.1996921905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.011.19961411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V11.19951321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V08.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi05.20011401997 ccm4RLZ (EW10D)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 11008.20011071997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 11006.19981091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo04.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V01.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 (8B) 2.207.20001582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.805.1997901762 ccm4LFX (XU7JB)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.810.19961011762 ccm4L6A (XU7JP)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.19961101762 ccm4LFY (XU7JP4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V10.20001161749 ccm46FZ (EW7J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D10.1996751905 ccm4DHW (XUD9SD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD10.1996901905 ccm4DHX (XUD9TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.011.19961411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.19961321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V10.20001361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi05.20011401997 ccm4RLZ (EW10D)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 11008.20011071997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 11002.19991091997 ccm4RHZ (DW10ATED)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 9002.1999901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo10.19961471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V10.19961092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.207.20001582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDI03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V10.19961902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 1.810.1997112 ccm
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.0 16V03.19971321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.0 16V01.19991351997 ccm4RFR (EW10J4)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.0 16V10.20001361998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.203.20021582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 2.2 HDI03.20001332179 ccm44HX (DW12TED4)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 3.0 V603.20002072946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT 406 cupe (8C) 3.0 V6 24V03.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.805.20041161749 ccm46FZ (EW7J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V09.20051251749 ccm46FY (EW7A)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.005.20041361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V09.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Bioflex09.20071401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi06.20091401997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 13505.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.205.20041582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V09.20051632230 ccm43FY (EW12J4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 17005.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.7 HDi10.20052042721 ccm6UHZ (DT17TED4)
PEUGEOT 407 (6D_) 3.005.20042112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 11005.20041091560 ccm49HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.805.20041161749 ccm46FZ (EW7J4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.8 16V09.20051251749 ccm46FY (EW7A)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.005.20041361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 16V09.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 Bioflex01.20081401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi08.20081401997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi 13507.20041361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.205.20041582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 16V09.20051632230 ccm43FY (EW12J4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 17005.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.7 HDi10.20052042721 ccm6UHZ (DT17TED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) 3.005.20042112946 ccm6XFV (ES9A)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi08.20101121560 ccm49HR (DV6C)
PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 13602.20121361997 ccm4AHV (DW10FD)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 HDi02.20121151560 ccm49HD (DV6CTED)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 THP11.20101501598 ccm45FN (EP6CDT)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi11.20101161598 ccm45FH (EP6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi11.20101121560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 HDi02.20121151560 ccm49HL (DV6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP11.20101501598 ccm45FE (EP6CDTM)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 THP11.20101561598 ccm45FV (EP6CDT)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi11.20101161598 ccm45FH (EP6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi11.20101201598 ccm45FS (EP6C)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101361997 ccm4RHR (DW10BTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101401997 ccm4RHA (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi11.20101631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.2 HDi11.20102042179 ccm44HL (DW12C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.002.1990107 ccm
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891141998 ccm4R5A (XU102C)
PEUGEOT 605 (6B) 2.006.19891211998 ccm4RFZ (XU10J2Z)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V07.19941321998 ccm4RFV (XU10J4R)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19921411998 ccm4RGY (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo07.19911471998 ccm4RGX (XU10J2TE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D06.1989822138 ccm4P9A (XUD11A)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V08.19941092088 ccm4P8C (XUD11BTE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel06.19891092088 ccm4PHZ (XUD11ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel07.19941292446 ccm4THY (DK5ATE)
PEUGEOT 605 (6B) 3.010.19891672963 ccm6UFZ (ZPJ)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 2408.19892002963 ccm6UKZ (ZPJ4/Z)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V604.19971902946 ccm6XFZ (ES9J4)
PEUGEOT 807 (E) 2.006.20021361997 ccm4RFN (EW10J4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 16V09.20051401997 ccm4RFJ (EW10A)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20021071997 ccm4RHM (DW10ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi04.20041091997 ccm4RHW (DW10ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi02.20061201997 ccm4RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDI06.20061361997 ccm4RHR (DW10CB)
PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi06.20091631997 ccm4RHH (DW10CTED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.206.20021582230 ccm43FZ (EW12J4)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi06.20021282179 ccm44HW (DW12ATED4)
PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi06.20061702179 ccm44HT (DW12BTED4)
PEUGEOT 807 (E) 3.0 V606.20022042946 ccm6XFX (ES9J4S)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi07.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 10004.20061012198 ccm44HV (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 11003.20111102198 ccm44HG (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 12004.20061202198 ccm44HU (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 13003.20111312198 ccm44HH (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 15003.20111502198 ccm44HJ (P22DTE)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi02.20071562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 16004.20061562999 ccm4F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 17503.20111772999 ccm4F1CE3481E (F30DTE)
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera09.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 409.19973013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT204.20014623600 ccm6M 96.70
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT303.19993603598 ccm6M 96.76
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 406.20004203600 ccm6M 96.70
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera02.19983013387 ccm6M 96.04
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera05.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera 402.19983013387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera 405.20013203387 ccm6M 96.02
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.6 Carrera10.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.6 Carrera 410.20013203596 ccm6M 96.03
PORSCHE BOXSTER (986) 2.509.19962042480 ccm6M 96.20
PORSCHE BOXSTER (986) 2.708.19992202687 ccm6M 96.22
PORSCHE BOXSTER (986) 2.707.20022282687 ccm6M 96.23
PORSCHE BOXSTER (986) S 3,207.20022603179 ccm6M 96.24
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.208.19992523179 ccm6M 96.21
PORSCHE BOXSTER (986) S 3.201.20042663179 ccm6M 96.24
PORSCHE BOXSTER (987) 2.711.20042402687 ccm6M 96.25
PORSCHE BOXSTER (987) 2.707.20062452687 ccm6M 97.20
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.211.20042803179 ccm6M 96.26
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.407.20062953387 ccm6M 97.21
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.408.20083033387 ccm6M 97.22
PORSCHE BOXSTER (987) S 3.406.20093103436 ccm6MA1.21
PORSCHE Boxter Spyder (987) 3.406.20103203436 ccm6MA1.21
PORSCHE Cayenne (92A) 3.0 Diesel06.20102112967 ccm6MCR.CB
PORSCHE Cayenne (92A) 3.0 Diesel06.20102392967 ccm6M 05.9E
PORSCHE Cayenne (92A) 3.0 Diesel06.20112452967 ccm6MCR.CA
PORSCHE Cayenne (92A) 4.8 Turbo06.20105004806 ccm8M 48.52
PORSCHE Cayenne (92A) 4.8 Turbo06.20105404806 ccm8M 48.52
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.0 TDI02.20092402967 ccm6M 05.9D
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.208.20032413189 ccm6M02.2Y
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.210.20032503189 ccm6M02.2Y
PORSCHE Cayenne (9PA) 3.602.20072903598 ccm6M 55.01
PORSCHE Cayenne (9PA) GTS 4.810.20074054806 ccm8M 48.01
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.509.20023404511 ccm8M 48.00
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.802.20073854806 ccm8M 48.01
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo 4.509.20024504511 ccm8M 48.50
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.501.20045004511 ccm8M 48.50S
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.503.20065214511 ccm8M 48.50T
PORSCHE Cayenne (9PA) Turbo S 4.802.20075004806 ccm8M 48.51
PORSCHE CAYMAN (987) 2.707.20062452687 ccm6M 97.20
PORSCHE CAYMAN (987) R 3.411.20103303436 ccm6MA1.21
PORSCHE CAYMAN (987) S 3,4 Sport08.20083033387 ccm6M 97.22
PORSCHE CAYMAN (987) S 3.411.20052953387 ccm6M 97.21
PORSCHE PANAMERA 3.0 D08.20112112967 ccm6MCR.CB
PORSCHE PANAMERA 3.0 D08.20112502967 ccm6MCR.CC
PORSCHE PANAMERA 3.0 S E-Hybrid03.20113332995 ccm6MCG.EA
PORSCHE PANAMERA 4.8 GTS01.20124304806 ccm8M 48.40
PORSCHE PANAMERA 4.8 Turbo08.20105404806 ccm8M 48.70
PORSCHE PANAMERA 4.8 Turbo S05.20115504806 ccm8M 48.70
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)11.20011631998 ccm4F4R 760
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01)05.20021502188 ccm4G9T 712
RENAULT AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T)09.20012072946 ccm6L7X 721
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J)02.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E)02.2008781149 ccm4D4F 764
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P)02.20081011149 ccm4D4F 784
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S)07.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F)02.2008861461 ccm4K9K 766
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G)02.2008681461 ccm4K9K 768
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S)02.20081061461 ccm4K9K 774
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N)02.20081031461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B)02.20081121598 ccm4K4M 801
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.002.200054999 ccm4D7D 760
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...09.1998581149 ccm4D7F 726
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...06.2001751149 ccm4D4F 714
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A)03.1999601149 ccm4D7F 722
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C)09.1998751390 ccm4K7J 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L)10.1999951390 ccm4K4J 713
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P)08.2000981390 ccm4K4J 715
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi01.20041001461 ccm4K9K 712
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/C2J)08.2004681461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB03)06.2001801461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB07)06.2001651461 ccm4K9K 700
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB08)06.2001821461 ccm4K9K 702
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB3M)06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N)02.2007841461 ccm4K9K 718
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.611.20041101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D)09.1998901598 ccm4K7M 745
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...09.19981071598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Flex05.20001101598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H)01.20051171598 ccm4K4M 748
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E)09.1998641870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0J)02.2000651870 ccm4F8Q 630
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U)12.1999801870 ccm4F9Q 782
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport01.20041791998 ccm4F4R 738
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport (CB0M)02.20001691998 ccm4F4R 730
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1A)11.20002262946 ccm6L7X 760
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S)12.20022542946 ccm6L7X 762
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E)10.2005781149 ccm4D4F 764
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V06.2006581149 ccm4D4F 764
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V06.2005781149 ccm4D4F 764
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V09.20101031149 ccm4D4F 786
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11)06.2005751149 ccm4D4F 706
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P)05.20071011149 ccm4D4F 784
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R)06.2005651149 ccm4D4F 740
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U)07.2008751149 ccm4D4F 742
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V06.2005981390 ccm4K4J 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi05.2005651461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi11.2007821461 ccm4K9K 750
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S)06.20051061461 ccm4K9K 774
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17)06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C)06.20051031461 ccm4K9K 772
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G)06.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,...06.20051121598 ccm4K4M 801
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T)06.2005881598 ccm4K4M 804
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10)06.20091281598 ccm4K4M 862
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K)09.20061391997 ccm4M4R 701
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport09.20082001998 ccm4F4R 832
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P)02.20061971998 ccm4F4R 832
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M)02.1999981870 ccm4F9Q 722
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.009.20011391998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)10.19981401998 ccm4F4R 701
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)11.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K)10.20001302188 ccm4G9T 642
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)10.19981902946 ccm6L7X 727
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H)02.20101111598 ccm4K4M 838
RENAULT Fluence (L3_) Z.E.02.2012950 ccm15AM 400
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U)02.20091091598 ccm4K4M 858
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi02.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y)02.20091501995 ccm4M9R 615
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi (HY0K)09.20081501995 ccm4M9R 862
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B)09.20081731995 ccm4M9R 830
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K)09.20081501995 ccm4M9R 850
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N)09.20081712488 ccm42TR 702
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N)09.20081712488 ccm42TR 702
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B)11.1993901794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0)08.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z)08.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.003.19991091998 ccm4F3R 611
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N)11.19931131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)09.19991401998 ccm4F4R 780
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)06.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2)11.1993832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569)03.19961132188 ccm4G8T 760
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565)11.19931672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)11.19971071598 ccm4K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0)09.1995901783 ccm4F3P 678
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z)09.1995941794 ccm4F3P 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)04.19981201783 ccm4F4P 760
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W)09.19991071870 ccm4F9Q 718
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J)10.1997981870 ccm4F9Q 716
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H)09.19951131998 ccm4F3R 723
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)09.19951391948 ccm4N7Q 704
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F)09.1995832188 ccm4G8T 794
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565)02.19961672963 ccm6Z7X 765
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)03.19971902946 ccm6L7X 700
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W)10.20071401997 ccm4M4R 704
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo10.20071701998 ccm4F4R 811
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,...10.20071501995 ccm4M9R 845
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S)10.20071311995 ccm4M9R 858
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F)01.20081731995 ccm4M9R 806
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N)03.20081781995 ccm4M9R 816
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13)09.20082352993 ccm6V9X 791
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D)10.20071101598 ccm4K4M 824
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W)10.20071401997 ccm4M4R 704
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo10.20071701998 ccm4F4R 811
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W)10.20071501995 ccm4M9R 845
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S)10.20071311995 ccm4M9R 858
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F)01.20081731995 ccm4M9R 806
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N)03.20081781995 ccm4M9R 816
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13)09.20082352993 ccm6V9X 791
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U)06.20101101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 dCi (EZ00)04.20111301598 ccm4R9M 402
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P)06.20101401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V10.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B)11.2002981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)10.20031011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)09.2002821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C)11.20021131598 ccm4K4M 760
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel01.20071051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.2002901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)11.20021201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.008.20062301998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U)11.20021351998 ccm4F4R 770
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi01.20071731995 ccm4M9R 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K)09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport05.20042241998 ccm4F4R 774
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.408.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.608.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V05.20051021598 ccm4K4M 768
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V05.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex02.20081051598 ccm4K4M 856
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi04.2004901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi08.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 2.008.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E)03.20061061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.606.20051051598 ccm4K4M 788
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo05.20041631998 ccm4F4R 776
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.409.2003821390 ccm4K4J 732
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.409.2003981390 ccm4K4J 740
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)02.20041011461 ccm4K9K 729
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)08.2003821461 ccm4K9K 722
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16)10.20031031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.605.20051051598 ccm4K4M 762
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.609.20031131598 ccm4K4M 761
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C)01.20061121598 ccm4K4M 812
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 Hi-Flex03.20061161598 ccm4K4M 766
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi09.2003901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)05.20051101870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.009.20031351998 ccm4F4R 771
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 dCi09.20051501995 ccm4M9R 722
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.6 dCi (DZ00)04.20111301598 ccm4R9M 402
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K)11.20081311870 ccm4F9Q 872
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E)05.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)05.20091301397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A)05.2009901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H)05.20091011598 ccm4K4M 848
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U)05.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 dCi (KZ00, KZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S)05.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P)05.20091401997 ccm4M4R F 713
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)11.20081801998 ccm4F4R 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.2 TCe03.20121161197 ccm4H5F 408
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ0C)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V11.20081111598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ0H)11.20081011598 ccm4K4M 848
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H)11.20081101598 ccm4K4M 858
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.6 dCi (BZ00, BZ12)04.20111301598 ccm4R9M 404
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J)11.20081311870 ccm4F9Q 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 dCi (BZ0Y)10.20101501995 ccm4M9R 615
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe (BZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.204.20111031149 ccm4D4F 786
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P)05.2005651149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T)12.2004751149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S)12.2004781149 ccm4D4F 764
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W)05.20071011149 ccm4D4F 784
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex10.2008751149 ccm4D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J)12.2004981390 ccm4K4J 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)12.2004651461 ccm4K9K 752
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F)12.2004861461 ccm4K9K 760
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G)12.2004681461 ccm4K9K 762
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02)05.20071031461 ccm4K9K 772
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H)05.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G)12.20041121598 ccm4K4M 801
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V)12.2004881598 ccm4K4M 794
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)07.19961361948 ccm4N7Q 711
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G)07.19961132188 ccm4G8T 740
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)07.19961652435 ccm5N7U 700
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)03.19991902946 ccm6L7X 713
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M)07.19961672963 ccm6Z7X 755
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B)02.20091101598 ccm4K4M 858
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12)04.20111301598 ccm4R9M 414
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y)02.20091101598 ccm4K4M 866
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S)02.20091311870 ccm4F9Q 872
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L)04.20091601995 ccm4M9R 610
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26)02.20091501995 ccm4M9R 615
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t09.20021501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t BioPower05.20091751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i01.20041221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD09.20041501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20021751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t09.20022101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t05.20092411998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20071631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower05.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower09.20022101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20081631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t XWD01.20082201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 Turbo XWD01.20082101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD09.20021252171 ccm4D223L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V604.20082762792 ccm6B284L
SAAB 9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 XWD05.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1,8t08.20031501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1,8t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1,8t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t01.20111631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t08.20031751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t08.20032101998 ccm4B207R
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower06.20072001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062302792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20062502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V602.20092802792 ccm6B284R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.8 i03.20051221796 ccm4Z 18 XE
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.8t 2.003.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.9 TiD03.20051201910 ccm4Z 19 DT
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.9 TiD03.20051501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.9 TTiD12.20071301910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.9 TTiD12.20071601910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3 combi (YS3F) 1.9 TTiD12.20071801910 ccm4Z 19 DTR
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t03.20051501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t03.20051751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t03.20052091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t Bio Power02.20092001998 ccm4B207M
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t Bio Power XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071501998 ccm4B207E
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20071751998 ccm4B207L
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower06.20071971998 ccm4B207R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t BioPower XWD01.20111631998 ccm4B207H
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t XWD01.20071631998 ccm4B207G
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t XWD06.20082091998 ccm4B207R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.0 t XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052302792 ccm6B284L
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.8 Turbo V603.20052502792 ccm6LP9
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.8 Turbo V612.20072562792 ccm6B284L
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.8 Turbo V605.20082762792 ccm6B284R
SAAB 9-3 combi (YS3F) 2.8 Turbo V6 XWD05.20082802792 ccm6B284R
SAAB 9-3X 1.9 TTiD AWD02.20091801910 ccm4A 19 DTR
SAAB 9-3X 2.0 t BioPower XWD02.20092091998 ccm4B207R
SAAB 9-3X 2.0 t BioPower XWD01.20112201998 ccm4A 20 NFT
SAAB 9-3X 2.0 t XWD02.20092091998 ccm4B207R
SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t09.19971501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t BioPower01.20051501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD03.20021202171 ccm4D223L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t09.19971702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062072290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo04.20081822290 ccm4B235E
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo10.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo09.20012502290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo04.20082562290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo11.20052602290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo06.20033052290 ccm4B235R
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD07.20011772958 ccm6D308L
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t01.19982002962 ccm6B308E
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD05.20101901956 ccm4A 20 DTR
SAAB 9-5 combi (YS3E) 1.9 TiD01.20061501910 ccm4Z 19 DTH
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.0 t10.19981501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.0 t07.20001851985 ccm4B205L
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.0 t10.19981921985 ccm4B205E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.0 t BioPower01.20061501985 ccm4B205E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.0 t Biopower09.20051791985 ccm4B205E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.2 TiD03.20021202171 ccm4D223L
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 t10.19981702290 ccm4B235E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 t01.20011852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 t BioPower01.20071852290 ccm4B235E
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062072290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 t BioPower11.20062102290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 Turbo07.20032202290 ccm4B235L
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 Turbo10.19992302290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 Turbo09.20012502290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 Turbo01.20062602290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 2.3 Turbo06.20033052290 ccm4B235R
SAAB 9-5 combi (YS3E) 3.0 TiD07.20011772958 ccm6D308L
SAAB 9-5 combi (YS3E) 3.0 V6t10.19982002962 ccm6B308E
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.8 T 20V10.19971501781 ccm4AWC
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI04.1996901896 ccm4ANU
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI06.20001151896 ccm4BVK
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI11.20021311896 ccm4ASZ
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI05.20051501896 ccm4BTB
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion06.20001151896 ccm4BVK
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 TDI11.20051401968 ccm4BRT
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.8 V606.20002042792 ccm6AYL
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion06.20002042792 ccm6AYL
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.210.2002641198 ccm3BME
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.2 12V05.2006701198 ccm3BXV
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 16V09.2002751390 ccm4BKY
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 16V05.2006861390 ccm4BXW
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 16V10.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 TDI05.2005701422 ccm3BNM
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 TDI10.2002751422 ccm3AMF
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.4 TDI06.2005801422 ccm3BMS
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.604.20031011598 ccm4BAH
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.6 16V11.20061051598 ccm4BTS
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.9 SDI09.2002641896 ccm4ASY
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.9 TDI09.20021001896 ccm4BMT
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 1.9 TDI10.20021311896 ccm4ASZ
SEAT Cordoba Sedan (6L2) 2.009.20021151984 ccm4BBX
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.206.2007601198 ccm3BBM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.202.2002641198 ccm3BME
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.2 12V05.2006701198 ccm3BXV
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.2002751390 ccm4BKY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V05.2006861390 ccm4BXW
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V02.20021001390 ccm4BBZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI05.2005701422 ccm3BNM
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI05.2002751422 ccm3AMF
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 TDI06.2005801422 ccm3BMS
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.602.20031011598 ccm4BAH
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.6 16V11.20061051598 ccm4BTS
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.8 T Cupra R01.20041801781 ccm4BLZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.8 T FR12.20031501781 ccm4BKV
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 SDI02.2002641896 ccm4ASY
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 TDI02.20021001896 ccm4BMT
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 TDI02.20021311896 ccm4ASZ
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 TDI Cupra R03.20041601896 ccm4BUK
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 2.004.20021161984 ccm4BBX
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.207.2009601198 ccm3CGPB
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.203.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.403.2008851390 ccm4BXW
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.4 TDI07.2008801422 ccm3BMS
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.605.20081051598 ccm4BTS
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.6 LPG05.2011811598 ccm4CNKA
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.9 TDI07.2008901896 ccm4BXJ
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 1.9 TDI03.20081051896 ccm4BLS
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 2.010.20081151984 ccm4CEKA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.207.2008701198 ccm3CJLB
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.2 TDI05.2010751199 ccm3CFWA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.407.2008851390 ccm4BXW
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.4 TDI07.2008801422 ccm3BMS
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.607.20081051598 ccm4BTS
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.6 LPG05.2011811598 ccm4CNKA
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.9 TDI07.2008901896 ccm4BXJ
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 1.9 TDI07.20081051896 ccm4BLS
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 2.010.20081151984 ccm4CEKA
SEAT Ibiza IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI02.20121501390 ccm4CTHF
SEAT Leon SC (5F5) 2.0 TDI02.20131101968 ccm4CRVA
SEAT Leon ST (5F8) 1.2 TSI11.2013861197 ccm4CJZB
SEAT Leon ST (5F8) 1.2 TSI08.20131051197 ccm4CJZA
SEAT Leon ST (5F8) 1.4 TSI10.20131221395 ccm4CXSA
SEAT Leon ST (5F8) 1.4 TSI10.20131401395 ccm4CPTA
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI11.2013901598 ccm4CLHB
SEAT Leon ST (5F8) 1.6 TDI10.20131051598 ccm4CLHA
SEAT Leon ST (5F8) 1.8 TSI10.20131801798 ccm4CJSA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI11.20131101968 ccm4CRVA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI10.20131431968 ccm4CRVC
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI10.20131501968 ccm4DFFA
SEAT Leon ST (5F8) 2.0 TDI08.20131841968 ccm4CUPA
SKODA FABIA (6Y2) 1.012.199950996 ccm4AQV
SKODA FABIA (6Y2) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA FABIA (6Y2) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA (6Y2) 1.408.1999681397 ccm4AME
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI10.2005701422 ccm3BNM
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI04.2003751422 ccm3AMF
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI10.2005801422 ccm3BNV
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 SDI12.1999641896 ccm4ASY
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI01.20001001896 ccm4AXR
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI RS06.20031301896 ccm4ASZ
SKODA FABIA (6Y2) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.404.2000681397 ccm4AME
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V05.2000751390 ccm4BBY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V04.2006801390 ccm4BUD
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V04.20001001390 ccm4AUB
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 TDI10.2005701422 ccm3BNM
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 TDI04.2003751422 ccm3AMF
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 TDI10.2005801422 ccm3BNV
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 SDI04.2000641896 ccm4ASY
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 TDI04.20001001896 ccm4AXR
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 2.004.20001161984 ccm4AZL
SKODA Fabia II Combi (545) 1.210.2007601198 ccm3CHFA
SKODA Fabia II Combi (545) 1.210.2007701198 ccm3BZG
SKODA Fabia II Combi (545) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA Fabia II Combi (545) 1.410.2007861390 ccm4CGGB
SKODA Fabia II Combi (545) 1.4 TDI10.2007701422 ccm3BNM
SKODA Fabia II Combi (545) 1.4 TDI10.2007801422 ccm3BNV
SKODA Fabia II Combi (545) 1.610.20071051598 ccm4CFNA
SKODA Fabia II Combi (545) 1.9 TDI10.20071051896 ccm4BSW
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.212.2006601198 ccm3CHFA
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.201.2007701198 ccm3BZG
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.2 12V11.2011601198 ccm3CGPB
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.401.2007861390 ccm4CGGB
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.4 TDI02.2007701422 ccm3BNM
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.4 TDI01.2007801422 ccm3BNV
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.604.20071051598 ccm4CFNA
SKODA Fabia II Hatchback (542) 1.9 TDI04.20071051896 ccm4BSW
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.207.2001541198 ccm3AWY
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.201.2003641198 ccm3AZQ
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.404.2000601397 ccm4AZF
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.407.2001681397 ccm4AME
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 16V10.1999751390 ccm4BBY
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 16V04.2006801390 ccm4BUD
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 16V12.19991001390 ccm4AUB
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 TDI10.2005701422 ccm3BNM
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 TDI04.2003751422 ccm3AMF
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.4 TDI10.2005801422 ccm3BNV
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.9 SDI11.1999641896 ccm4ASY
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 1.9 TDI01.20001001896 ccm4AXR
SKODA FABIA limuzina (6Y3) 2.012.19991161984 ccm4AZL
SKODA ROOMSTER (5J) 1.205.2006641198 ccm3BME
SKODA ROOMSTER (5J) 1.201.2007701198 ccm3BZG
SKODA ROOMSTER (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER (5J) 1.409.2006861390 ccm4CGGB
SKODA ROOMSTER (5J) 1.4 TDI07.2006701422 ccm3BNM
SKODA ROOMSTER (5J) 1.4 TDI09.2006801422 ccm3BNV
SKODA ROOMSTER (5J) 1.609.20061051598 ccm4CFNA
SKODA ROOMSTER (5J) 1.9 TDI03.20061011896 ccm4AXR
SKODA ROOMSTER (5J) 1.9 TDI09.20061051896 ccm4BSW
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.203.2007701198 ccm3BZG
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI03.2010751199 ccm3CFWA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI03.2010861197 ccm4CBZA
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.403.2007861390 ccm4CGGB
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI03.2007701422 ccm3BNM
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI03.2007801422 ccm3BNV
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI03.2010901598 ccm4CAYB
SKODA YETI (5L) 1.6 TDI11.20101051598 ccm4CAYC
SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x411.20091521798 ccm4CDAB
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI11.20111401968 ccm4CLCB
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.030)01.2004751124 ccm3M 134.910
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.033)02.2005641124 ccm3M 134.911
SMART FORFOUR (454) 1.3 (454.031)01.2004951332 ccm4M 135.930
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032)01.20041091499 ccm4M 135.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032)01.20041221499 ccm4M 135.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 BRABUS (454.034)05.20051771468 ccm4M 122.950
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.000)09.2004681493 ccm3OM 639.939
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.001)09.2004951493 ccm3OM 639.939
SMART FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.400)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 (451.431, 451.480)01.200771999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (451.433)01.200898999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo (451.432)01.200784999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO Cabrio (451) electric drive (451.490, 451.491)12.201027 ccm
SMART FORTWO cupe (451) 0.8 CDi (451.300)01.200745799 ccm3OM 660.950
SMART FORTWO cupe (451) 1.0 (451.330, 451.334)01.200761999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO cupe (451) 1.0 (451.331, 451.380)01.200771999 ccm3M 132.910
SMART FORTWO cupe (451) 1.0 Brabus (451.333)01.200898999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO cupe (451) 1.0 Turbo (451.332)01.200784999 ccm3M 132.930
SMART FORTWO cupe (451) electric drive (451.391, 451.390)12.201027 ccm
SSANGYONG RODIUS 2.7 Xdi05.20051632696 ccm5D27DT
SSANGYONG RODIUS 2.7 Xdi05.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG RODIUS 2.7 Xdi 4WD05.20051632696 ccm5D27DT
SSANGYONG RODIUS 2.7 Xdi 4WD05.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG RODIUS 3.205.20052203199 ccm6G32D
SSANGYONG RODIUS 3.2 4WD07.20072203199 ccm6G32D
SSANGYONG Stavic SUV 2.7 270 sXDi02.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG Stavic SUV 2.7 270 sXDi 4x402.20051652696 ccm5D27DT
SSANGYONG Stavic SUV 3.2 4x402.2005220 ccm
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 3.0 H6 AWD (BHE)10.20002093000 ccm6EZ30
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 (RW 415)06.2006991490 ccm4M15A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW 415)07.20101121490 ccm4M15A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D)04.2007901560 ccm49HX
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW 416)06.20061071586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416)06.20061071586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416)07.20091121586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW 419D)06.20061201910 ccm4D19AA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 (RW 419D)06.20061201910 ccm4D19AA
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 (RW415, RW416, RW420)06.20061461995 ccm4J20A
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 4x4 (RW415, RW416, RW420)06.20061461995 ccm4J20A
SUZUKI SX4 limuzina (GY) 1.6 (RW 416)10.20071071586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 limuzina (GY) 1.6 (RW 416)10.20071201586 ccm4M16A
SUZUKI SX4 limuzina (GY) 2.0 (RW415, RW416, RW420)10.20071461995 ccm4J20A
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_)10.19991101995 ccm41CD-FTV
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 1.6 (AT220_, ZZT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 1.6 (ZZT220_)07.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 2.0 (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_)10.19991101995 ccm41CD-FTV
TOYOTA Avensis Break (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971011587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (AT220_)09.19971101587 ccm44A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 (ZZT220_)10.20001101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (AT221_)09.19971101762 ccm47A-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 (ZZT221_)10.20001291794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (AZT220_)10.20001501998 ccm41AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 (ST220_)09.19971281998 ccm43S-FE
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_)10.19991101995 ccm41CD-FTV
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_)09.1997901975 ccm42C-TE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 D (NDE120_)07.2004901364 ccm41ND-TV
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_)01.2002971398 ccm44ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_)01.20021101598 ccm43ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 4WD12.20011361794 ccm41ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123)01.20021921796 ccm42ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)10.20052181796 ccm42ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)02.20052241796 ccm42ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 2.0 D-4D (CDE120R_, CDE120L_)01.20021101995 ccm41CD-FTV
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 2.0 D-4D (CDE120R_, CDE120L_)05.20031161995 ccm41CD-FTV
TOYOTA COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 2.0 D-4D (CDE120_)01.2002901995 ccm41CD-FTV
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.406.2004901364 ccm4Z 14 XEP
VAUXHALL Tigra TwinTop (X04) 1.806.20041251796 ccm4Z 18 XE
VAUXHALL VX220 Cabrio (E01) 2.0 i Turbo03.20012001998 ccm4Z 20 LET
VAUXHALL VX220 Cabrio (E01) 2.2 i09.20001472198 ccm4Z 22 SE
VOLVO C30 (533) 1.610.20061001596 ccm4B 4164 S3
VOLVO C30 (533) 1.6 D10.20061091560 ccm4D 4164 T
VOLVO C30 (533) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO C30 (533) 1.810.20061251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel01.20071251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO C30 (533) 2.010.20061451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO C30 (533) 2.0 D10.20061361997 ccm4D 4204 T
VOLVO C30 (533) 2.4 i10.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO C30 (533) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C30 (533) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C30 (533) D510.20061632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO C30 (533) D510.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO C30 (533) T510.20062202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO C30 (533) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.003.19981801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.0 T03.20001631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.0 T03.19982261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.3 T503.19982392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.3 T507.20022452319 ccm5B 5234 T9
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.406.19981702435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.4 T03.19981932435 ccm5B 5244 T
VOLVO C70 I Cabrio (873) 2.4 T07.20022002435 ccm5B 5244 T7
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.003.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.0 T03.20001631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.0 T03.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.3 T-503.19972402319 ccm5B 5234 T3
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.403.19991652435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.405.19991702435 ccm5B 5254 S
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.4 T03.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.0 D01.20081361997 ccm4D 4204 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.403.20061402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.4 i03.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO C70 II Cabrio (542) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO C70 II Cabrio (542) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO C70 II Cabrio (542) D503.20061802400 ccm5D 5244 T8
VOLVO C70 II Cabrio (542) T503.20062202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO C70 II Cabrio (542) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO S40 I (644) 1.609.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO S40 I (644) 1.603.19991091587 ccm4B 4164 S2
VOLVO S40 I (644) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO S40 I (644) 1.806.20011161783 ccm4B 4184 S2
VOLVO S40 I (644) 1.803.19991221783 ccm4B 4184 S9
VOLVO S40 I (644) 1.8 i06.20011221834 ccm4B 4184 SJ
VOLVO S40 I (644) 1.8 i03.19981251834 ccm4B 4184 SM
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO S40 I (644) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO S40 I (644) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO S40 I (644) 2.0 T10.19971601948 ccm4B 4204 T
VOLVO S40 I (644) 2.0 T06.20011631948 ccm4B 4204 T3
VOLVO S40 I (644) 2.0 T07.20001651948 ccm4B 4204 T2
VOLVO S40 I (644) 2.0 T407.20002001948 ccm4B 4204 T5
VOLVO S40 II (544) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO S40 II (544) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO S40 II (544) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO S40 II (544) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel01.20061251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO S40 II (544) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO S40 II (544) 2.0 D01.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S40 II (544) 2.0 D407.20051311997 ccm4D 4204 T2
VOLVO S40 II (544) 2.0 F10.20091461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO S40 II (544) 2.401.20041402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO S40 II (544) 2.401.20041702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO S40 II (544) 2.4 AWD08.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO S40 II (544) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO S40 II (544) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO S40 II (544) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO S40 II (544) T501.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO S40 II (544) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO S40 II (544) T5 AWD04.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO S40 II (544) T5 AWD03.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO S60 I (384) 2.0 T07.20001801984 ccm5B 5204 T5
VOLVO S60 I (384) 2.3 T507.20002652319 ccm5B 5234 T7
VOLVO S60 I (384) 2.407.20001402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S60 I (384) 2.411.20001702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG)07.20011402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S60 I (384) 2.4 D03.20051262400 ccm5D 5244 T7
VOLVO S60 I (384) 2.4 D05.20011302401 ccm5D 5244 T2
VOLVO S60 I (384) 2.4 D501.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO S60 I (384) 2.4 D503.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO S60 I (384) 2.4 T07.20002002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD06.20012002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S60 I (384) 2.4 T504.20042602401 ccm5B 5244 T5
VOLVO S60 I (384) 2.5 T01.20032102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD07.20022102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD01.20033002521 ccm5B 5254 T4
VOLVO S60 I (384) T507.20002502319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.001.19971261984 ccm5B 5202 S
VOLVO S70 (874) 2.001.19971431984 ccm5B 5204 F
VOLVO S70 (874) 2.001.19971631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO S70 (874) 2.001.19971801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972101984 ccm5B 5204 T
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo01.19972261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO S70 (874) 2.304.19992652319 ccm5B 5234 T7
VOLVO S70 (874) 2.3 T-501.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo01.19972502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO S70 (874) 2.408.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S70 (874) 2.401.19971442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.401.19971702435 ccm5B 5254 S
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD04.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD11.19961442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD04.19991702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel07.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel10.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD11.19961932435 ccm5B 5254 T
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo01.19971932435 ccm5B 5244 T
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI01.19971402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD10.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 I (184) 2.006.19981631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO S80 I (184) 2.0 T12.19991801984 ccm5B 5204 T5
VOLVO S80 I (184) 2.0 T06.19982261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO S80 I (184) 2.3 R04.20002652319 ccm5B 5234 T7
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO S80 I (184) 2.401.19991702435 ccm5B 5244 S
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO S80 I (184) 2.4 D10.20011312401 ccm5D 5244 T2
VOLVO S80 I (184) 2.4 D508.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO S80 I (184) 2.4 T06.20002002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S80 I (184) 2.4 T5 AWD04.20002002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO S80 I (184) 2.5 T03.20032102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD07.20032102521 ccm5B 5254 T2
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI01.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO S80 I (184) 2.8 T605.19982722783 ccm6B 6284 T
VOLVO S80 I (184) 2.903.19992002922 ccm6B 6294 S
VOLVO S80 I (184) 2.905.19982042922 ccm6B 6304 S3
VOLVO S80 I (184) 3.006.20011962922 ccm6B 6294 S2
VOLVO S80 I (184) 3.0 T606.20012722922 ccm6B 6294 T
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe06.20111141560 ccm4D 4162 T
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel01.20081461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi02.20081361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S80 II (124) 2.4 D03.20061632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO S80 II (124) 2.5 T03.20062002521 ccm5B 5254 T6
VOLVO S80 II (124) 2.5 T AWD10.20062002521 ccm5B 5254 T6
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel05.20082002521 ccm5B 5254 T8
VOLVO S80 II (124) 3.203.20062383192 ccm6B 6324 S
VOLVO S80 II (124) 3.201.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD01.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD01.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD03.20063164414 ccm8B 8444 S
VOLVO S80 II (124) D305.20121361984 ccm5D 5204 T7
VOLVO S80 II (124) D3 / D401.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO S80 II (124) D503.20061852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO S80 II (124) D506.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S80 II (124) D5 AWD01.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO S80 II (124) D5 AWD06.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO S80 II (124) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO S80 II (124) T4F05.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO S80 II (124) T510.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO S80 II (124) T6 AWD01.20072862953 ccm6B 6304 T2
VOLVO S80 II (124) T6 AWD10.20103052953 ccm6B 6304 T4
VOLVO V40 Break (645) 1.612.19951051588 ccm4B 4164 S
VOLVO V40 Break (645) 1.603.19991091587 ccm4B 4164 S2
VOLVO V40 Break (645) 1.807.19951151731 ccm4B 4184 S3
VOLVO V40 Break (645) 1.803.19991221783 ccm4B 4184 S9
VOLVO V40 Break (645) 1.8 Bi-Fuel11.19991201783 ccm4B 4184 S9
VOLVO V40 Break (645) 1.8 i06.20011221834 ccm4B 4184 SJ
VOLVO V40 Break (645) 1.8 i03.19981251834 ccm4B 4184 SM
VOLVO V40 Break (645) 1.9 DI03.1999951870 ccm4D 4192 T2
VOLVO V40 Break (645) 1.9 DI07.20001021870 ccm4D 4192 T4
VOLVO V40 Break (645) 1.9 DI07.20001151870 ccm4D 4192 T3
VOLVO V40 Break (645) 1.9 T405.19972001855 ccm4B 4194 T2
VOLVO V40 Break (645) 1.9 TD07.1995901870 ccm4D 4192 T
VOLVO V40 Break (645) 2.007.19951361948 ccm4B 4204 S2
VOLVO V40 Break (645) 2.007.19951401948 ccm4B 4204 S
VOLVO V40 Break (645) 2.0 T10.19971601948 ccm4B 4204 T
VOLVO V40 Break (645) 2.0 T06.20011631948 ccm4B 4204 T3
VOLVO V40 Break (645) 2.0 T07.19991651948 ccm4B 4204 T2
VOLVO V40 Break (645) 2.0 T407.20002001948 ccm4B 4204 T5
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 AWD07.20131801984 ccm5B 5204 T8
VOLVO V50 (545) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO V50 (545) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel01.20051251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO V50 (545) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V50 (545) 2.0 D04.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V50 (545) 2.404.20041402435 ccm5B 5244 S5
VOLVO V50 (545) 2.404.20041702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO V50 (545) 2.4 AWD08.20061702435 ccm5B 5244 S4
VOLVO V50 (545) 2.4 D503.20061792400 ccm5D 5244 T8
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi05.20071632400 ccm5D 5244 T9
VOLVO V50 (545) D310.20101501984 ccm5D 5204 T5
VOLVO V50 (545) D410.20101771984 ccm5D 5204 T
VOLVO V50 (545) T504.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO V50 (545) T503.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO V50 (545) T5 AWD04.20042202521 ccm5B 5254 T3
VOLVO V50 (545) T5 AWD03.20072302521 ccm5B 5254 T7
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951261984 ccm5B 5202 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.012.19951431984 ccm5B 5204 F
VOLVO V70 I (875, 876) 2.001.19971631984 ccm5B 5204 T4
VOLVO V70 I (875, 876) 2.011.19961801984 ccm5B 5204 T2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo12.19952111984 ccm5B 5204 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo11.19962261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD11.19962261984 ccm5B 5204 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD04.19972502319 ccm5B 5234 FT+
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-511.19962392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD01.19972392319 ccm5B 5234 T3
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo12.19952502319 ccm5B 5234 T4
VOLVO V70 I (875, 876) 2.403.19991402435 ccm5B 5244 SG2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951442435 ccm5B 5252 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.406.19981652435 ccm5B 5254 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.412.19951702435 ccm5B 5254 FS
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel08.19991402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel05.19981442435 ccm5GB 5252 S
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD04.19961932435 ccm5B 5244 T
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD03.19992652435 ccm5B 5244 T2
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI12.19951402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V70 II (285) 2.0 T11.19991801984 ccm5B 5204 T5
VOLVO V70 II (285) 2.310.20002652319 ccm5B 5234 T7
VOLVO V70 II (285) 2.3 T511.19992502319 ccm5B 5234 T3
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001402435 ccm5B 5244 S2
VOLVO V70 II (285) 2.403.20001702435 ccm5B 5244 S
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG)09.20011402435 ccm5B 5244 SG
VOLVO V70 II (285) 2.4 D04.20051262400 ccm5D 5244 T7
VOLVO V70 II (285) 2.4 D07.20011312401 ccm5D 5244 T2
VOLVO V70 II (285) 2.4 D501.20011632401 ccm5D 5244 T
VOLVO V70 II (285) 2.4 D504.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD07.20021632401 ccm5D 5244 T2
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD05.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 II (285) 2.4 T11.19992002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD09.20012002435 ccm5B 5244 T3
VOLVO V70 II (285) 2.4 T504.20042602401 ccm5B 5244 T5
VOLVO V70 II (285) 2.5 T07.20012092521 ccm5B 5254 T2
VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD07.20022092521 ccm5B 5254 T2
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI11.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD03.20033002521 ccm5B 5254 T4
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D204.20111141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V70 III (135) 1.6 T4F01.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO V70 III (135) 2.010.20071451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel03.20132141984 ccm5B 5204 T9
VOLVO V70 III (135) 2.0 D10.20071361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel01.20081461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO V70 III (135) 2.4 D04.20071632400 ccm5D 5244 T19
VOLVO V70 III (135) 2.5 T08.20072002521 ccm5B 5254 T6
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel05.20082002521 ccm5B 5254 T8
VOLVO V70 III (135) 3.208.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO V70 III (135) 3.204.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD04.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD04.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO V70 III (135) D3 / D403.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO V70 III (135) D504.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) D504.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO V70 III (135) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO V70 III (135) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V70 III (135) T501.20102411999 ccm4B 4204 T7
VOLVO V70 III (135) T6 AWD08.20072862953 ccm6B 6304 T2
VOLVO V70 III (135) T6 AWD01.20103052953 ccm6B 6304 T4
VOLVO XC70 II Break (136) 2.4 D / D4 AWD08.20071632400 ccm5D 5244 T16
VOLVO XC70 II Break (136) 3.2 AWD08.20072383192 ccm6B 6324 S
VOLVO XC70 II Break (136) 3.2 AWD05.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO XC70 II Break (136) D304.20101631984 ccm5D 5204 T3
VOLVO XC70 II Break (136) D5 AWD04.20071852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC70 II Break (136) D5 AWD04.20112152400 ccm5D 5244 T15
VOLVO XC70 II Break (136) T6 AWD01.20082862953 ccm6B 6304 T2
VOLVO XC70 II Break (136) T6 AWD01.20103042953 ccm6B 6304 T4
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD10.20022092521 ccm5B 5254 T2
VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD03.20062383192 ccm6B 6324 S
VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD04.20102433192 ccm6B 6324 S5
VOLVO XC90 I (275) D3 / D504.20091632400 ccm5D 5244 T5
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD10.20021632401 ccm5D 5244 T
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD04.20051852400 ccm5D 5244 T4
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD01.20112002400 ccm5D 5244 T18
VOLVO XC90 I (275) T6 AWD10.20022722922 ccm6B 6294 T
VOLVO XC90 I (275) V8 AWD01.20053154414 ccm8B 8444 S
VW Bora Sedan (1J2) 1.4 16V03.2000751390 ccm4AKQ
VW Bora Sedan (1J2) 1.610.19981011595 ccm4AKL
VW Bora Sedan (1J2) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Sedan (1J2) 1.6 16V05.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Sedan (1J2) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Bora Sedan (1J2) 1.810.19981251781 ccm4BAF
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 4motion02.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Sedan (1J2) 1.8 T03.20021801781 ccm4AWP
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 SDI10.1998681896 ccm4AGP
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.1998901896 ccm4ALH
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI10.19981101896 ccm4ASV
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI12.19981151896 ccm4AJM
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion11.1998901896 ccm4AGR
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion02.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Sedan (1J2) 1.9 TDI 4motion05.20001501896 ccm4ARL
VW Bora Sedan (1J2) 2.010.19981151984 ccm4AZG
VW Bora Sedan (1J2) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V510.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Bora Sedan (1J2) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Sedan (1J2) 2.8 V6 4motion03.19992042792 ccm6AUE
VW Bora Variant (1J6) 1.4 16V09.2001751390 ccm4AHW
VW Bora Variant (1J6) 1.605.19991001595 ccm4AKL
VW Bora Variant (1J6) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Bora Variant (1J6) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Bora Variant (1J6) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Bora Variant (1J6) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Bora Variant (1J6) 1.8 T05.20021801781 ccm4AUQ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI07.2004901896 ccm4ALH
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI05.20011501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.19991151896 ccm4AJM
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Bora Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion05.20011501896 ccm4ARL
VW Bora Variant (1J6) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Bora Variant (1J6) 2.0 4motion04.20001151984 ccm4AZH
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Bora Variant (1J6) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Bora Variant (1J6) 2.8 V6 4motion05.19992042792 ccm6AUE
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.5 TDI04.2006882461 ccm5CEBA
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.5 TDI04.20061092461 ccm5BJK
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.5 TDI04.20061362461 ccm5BJL
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.5 TDI04.20061632461 ccm5BJM
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.5 TDI04.2006882461 ccm5CEBA
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.5 TDI04.20061092461 ccm5BJK
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.5 TDI04.20061362461 ccm5BJL
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.5 TDI04.20061632461 ccm5BJM
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.0 TDI05.20111091968 ccm4CSLA
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.0 TDI05.20111361968 ccm4CKTC
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.0 TDI10.20111421968 ccm4CKUC
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.0 TDI07.20111631968 ccm4CKUB
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.5 TDI04.2006882461 ccm5CEBA
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.5 TDI04.20061092461 ccm5BJK
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.5 TDI04.20061362461 ccm5BJL
VW CRAFTER 30-50 platou / sasiu (2F_) 2.5 TDI04.20061632461 ccm5BJM
VW Eos (1F7, 1F8) 1.4 TSI11.20071221390 ccm4CAXA
VW Eos (1F7, 1F8) 1.4 TSI05.20081601390 ccm4CTHD
VW Eos (1F7, 1F8) 1.6 FSI06.20061151598 ccm4BLF
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 FSI03.20061501984 ccm4BVZ
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CFFA
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 TDI06.20061401968 ccm4BMM
VW Eos (1F7, 1F8) 2.0 TFSI03.20062001984 ccm4CBFA
VW Eos (1F7, 1F8) 3.2 V606.20062503189 ccm6BUB
VW Eos (1F7, 1F8) 3.6 V605.20092603597 ccm6CDVA
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.4 16V08.1997751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.19971001595 ccm4AKL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.808.19971251781 ccm4BAF
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 4motion05.19981251781 ccm4AGN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T08.19971501781 ccm4AUM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.8 T GTI08.20011801781 ccm4AWP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 SDI08.1997681896 ccm4AGP
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI10.1997901896 ccm4ALH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4BEW
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI08.19971101896 ccm4ASV
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI12.19981151896 ccm4AJM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI05.20001501896 ccm4ARL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion07.1998901896 ccm4AGR
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion09.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 4motion02.20001501896 ccm4ARL
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.007.19981151984 ccm4AQY
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V508.19971502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion12.19981502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Hatchback (1J1) 2.8 V6 4motion03.19992042792 ccm6AUE
VW Golf IV Hatchback (1J1) 3.2 R32 4motion09.20022413189 ccm6BFH
VW Golf IV Variant (1J5) 1.4 16V05.1999751390 ccm4AKQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.605.19991011595 ccm4AKL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.608.20001021595 ccm4BFQ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 16V02.20001051598 ccm4AZD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 FSI01.20021101598 ccm4BAD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 4motion05.19991251781 ccm4AGN
VW Golf IV Variant (1J5) 1.8 T05.20001501781 ccm4AUM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 SDI05.1999681896 ccm4AGP
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.1999901896 ccm4ALH
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI09.20001011896 ccm4AXR
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI05.19991101896 ccm4ASV
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI08.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI06.20011501896 ccm4ARL
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.1999901896 ccm4AGR
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion09.20001011896 ccm4ATD
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion05.19991151896 ccm4AJM
VW Golf IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4ASZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.005.19991151984 ccm4AQY
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 4motion10.20001151984 ccm4AZH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel02.20021161984 ccm4BEH
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V505.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion05.19991502324 ccm5AGZ
VW Golf IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion10.20001702324 ccm5AQN
VW Golf IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion05.19992042792 ccm6AUE
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.2 TSI05.2010861197 ccm4CBZA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V01.2005751390 ccm4BCA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V05.2006801390 ccm4BUD
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI07.2005901390 ccm4BLN
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.20071221390 ccm4CAXA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI05.20061401390 ccm4BMY
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI06.20081601390 ccm4CTHD
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI05.20061701390 ccm4BLG
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel05.20091021595 ccm4CHGA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI01.20051151598 ccm4BLP
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel11.20071021595 ccm4CCSA
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI02.2009901598 ccm4CAYB
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI05.2005901896 ccm4BXJ
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI01.20051051896 ccm4BXE
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI05.20051501984 ccm4BLR
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI01.20091101968 ccm4CBDC
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.20051311968 ccm4BEE
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI05.20051361968 ccm4AZV
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI12.20051401968 ccm4BMM
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V01.20051401968 ccm4CBDB
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 16V10.2003751390 ccm4BCA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 16V05.2006801390 ccm4BUD
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 FSI10.2003901390 ccm4BLN
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 TSI05.20071221390 ccm4CAXA
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 TSI05.20061401390 ccm4BMY
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 TSI11.20051701390 ccm4BLG
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.601.20041021595 ccm4BSF
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.6 FSI10.20031151598 ccm4BLP
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.9 TDI05.2004901896 ccm4BXJ
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.9 TDI10.20031051896 ccm4BXE
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.9 TDI 4motion08.20041051896 ccm4BXE
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.008.20061161984 ccm4BHY
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 FSI01.20041501984 ccm4AXW
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 FSI 4motion08.20041501984 ccm4BLX
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 GTI10.20042001984 ccm4CBFA
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 GTI09.20062301984 ccm4BYD
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 SDI01.2004751968 ccm4BDK
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI10.20031361968 ccm4AZV
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI12.20041401968 ccm4BMM
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI11.20051701968 ccm4BMN
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI 16V10.20031401968 ccm4BKD
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion08.20041401968 ccm4BKD
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 TDI 4motion08.20041401968 ccm4BMM
VW Golf V Hatchback (1K1) 3.2 R32 4motion11.20052503189 ccm6BUB
VW Golf V Variant (1K5) 1.406.2007801390 ccm4BUD
VW Golf V Variant (1K5) 1.4 TSI06.20071221390 ccm4CAXA
VW Golf V Variant (1K5) 1.4 TSI06.20071401390 ccm4BMY
VW Golf V Variant (1K5) 1.4 TSI07.20081601390 ccm4CAVD
VW Golf V Variant (1K5) 1.4 TSI06.20071701390 ccm4BLG
VW Golf V Variant (1K5) 1.606.20071021595 ccm4BSF
VW Golf V Variant (1K5) 1.9 TDI06.20071051896 ccm4BXE
VW Golf V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion01.20081051896 ccm4BLS
VW Golf V Variant (1K5) 2.006.20072001984 ccm4BWA
VW Golf V Variant (1K5) 2.0 TDI06.20071361968 ccm4AZV
VW Golf V Variant (1K5) 2.0 TDI06.20071401968 ccm4BMM
VW Golf V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V06.20071401968 ccm4CBDB
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI10.20101051197 ccm4CBZB
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI05.20111221390 ccm4CAXA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI04.20111601390 ccm4CTHD
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI04.20101051598 ccm4CAYC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.006.20101151984 ccm4CKJA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI10.20101101968 ccm4CUUA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI02.20111401968 ccm4CFHC
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CBFA
VW Jetta IV (162, 163, AV3, AV2) 2.504.20101702480 ccm5CBUA
VW Jetta Mk5 (1K) 1.4 TSI05.20071221390 ccm4CAXA
VW Jetta Mk5 (1K) 1.4 TSI07.20061401390 ccm4BMY
VW Jetta Mk5 (1K) 1.4 TSI07.20081601390 ccm4CAVD
VW Jetta Mk5 (1K) 1.4 TSI07.20061701390 ccm4BLG
VW Jetta Mk5 (1K) 1.610.20051021595 ccm4BSF
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 FSI09.20051151598 ccm4BLF
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 TDI12.2009901598 ccm4CAYB
VW Jetta Mk5 (1K) 1.9 TDI08.20051051896 ccm4BXE
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI09.20051361968 ccm4AZV
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI10.20051401968 ccm4BMM
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI10.20061701968 ccm4CEGA
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TDI 16V08.20051401968 ccm4CBDB
VW Jetta Mk5 (1K) 2.0 TFSI10.20052001984 ccm4CBFA
VW Jetta Mk5 (1K) 2.501.20061502480 ccm5BGP
VW Jetta Mk5 (1K) 2.507.20081702480 ccm5CBUA
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.401.2003751390 ccm4BCA
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.601.20031021595 ccm4BFS
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.8 T01.20031501781 ccm4BKF
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.9 TDI06.20031001896 ccm4AXR
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.9 TDI07.20051051896 ccm4BSW
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 2.009.20021151984 ccm4AQY
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 2.507.20051502480 ccm5BPS
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.411.2001751390 ccm4BCA
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.610.19991001595 ccm4AWH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.606.20001021595 ccm4AYD
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T10.19991501781 ccm4BKF
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.8 T11.20011801781 ccm4AWP
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI01.1998901896 ccm4ALH
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI02.20011011896 ccm4BEW
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.9 TDI07.20051051896 ccm4BSW
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.001.19981151984 ccm4AQY
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.3 V510.20001702324 ccm5AQN
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.507.20051502480 ccm5BPS
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) RSI 3.2 4motion (1C9)04.20002243189 ccm6AXJ
VW PASSAT (3B2) 1.610.19961011595 ccm4ARM
VW PASSAT (3B2) 1.801.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT (3B2) 1.810.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion10.19961251781 ccm4ARG
VW PASSAT (3B2) 1.8 T10.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.8 T Syncro11.19961501781 ccm4AEB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.1996901896 ccm4AHH
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI02.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion08.19991151896 ccm4ATJ
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion10.19961101896 ccm4AVG
VW PASSAT (3B2) 2.004.20001201984 ccm4AUZ
VW PASSAT (3B2) 2.0 4motion04.20001201984 ccm4ASU
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR510.19961502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI07.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion12.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B2) 2.8 Syncro05.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT (3B2) 2.8 V605.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT (3B2) 2.8 V609.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT (3B2) 2.8 V608.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 4motion09.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion10.19961932771 ccm6ACK
VW PASSAT (3B3) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT (3B3) 1.8 T02.20011701781 ccm4AWM
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 20V11.20001501781 ccm4AWL
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 4motion03.20011701781 ccm4AWM
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI11.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4AVF
VW PASSAT (3B3) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW PASSAT (3B3) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI12.20031361968 ccm4BGW
VW PASSAT (3B3) 2.3 V511.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT (3B3) 2.3 V5 4motion11.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI11.20001502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI05.20031632496 ccm6BDG
VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 4motion11.20001502496 ccm6AFB
VW PASSAT (3B3) 2.5 TDI 4motion01.20031802496 ccm6BDH
VW PASSAT (3B3) 2.805.20021932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT (3B3) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Alltrack (365) 2.0 TSI 4motion01.20122101984 ccm4CCZB
VW Passat CC (357) 1.4 TSI MultiFuel01.20111601390 ccm4CKMA
VW Passat CC (357) 1.8 TSI11.20081521798 ccm4CGYA
VW Passat CC (357) 1.8 TSI06.20081601798 ccm4BZB
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081361968 ccm4CBAA
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081401968 ccm4CBAB
VW Passat CC (357) 2.0 TDI05.20081631968 ccm4CBBA
VW Passat CC (357) 2.0 TDI06.20081701968 ccm4CFGB
VW Passat CC (357) 2.0 TSI06.20082001984 ccm4CBFA
VW Passat CC (357) 2.0 TSI11.20102111984 ccm4CCZB
VW Passat CC (357) 3.6 FSI 4motion06.20082803580 ccm6CNNA
VW Passat CC (357) 3.6 FSI 4motion06.20083003597 ccm6BWS
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Sedan (362) 1.4 TSI MultiFuel11.20101601390 ccm4CKMA
VW Passat Sedan (362) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Sedan (362) 1.8 TSI02.20111521798 ccm4CDAB
VW Passat Sedan (362) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101361968 ccm4CFFA
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Sedan (362) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Sedan (362) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW Passat Sedan (3C2) 1.4 TSI05.20071221390 ccm4CAXA
VW Passat Sedan (3C2) 1.4 TSI EcoFuel01.20091501390 ccm4CDGA
VW Passat Sedan (3C2) 1.605.20051021595 ccm4BSF
VW Passat Sedan (3C2) 1.6 FSI03.20051151598 ccm4BLF
VW Passat Sedan (3C2) 1.8 TSI05.20071601798 ccm4BZB
VW Passat Sedan (3C2) 1.9 TDI03.20051051896 ccm4BXE
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 BlueTDI01.20091431968 ccm4CBAC
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 FSI03.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 FSI08.20071701984 ccm4CCTB
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 FSI07.20052001984 ccm4CCTA
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI11.20081101968 ccm4CBDC
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI11.20051201968 ccm4BWV
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI08.20051221968 ccm4BVE
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI03.20051361968 ccm4CBAA
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI03.20051401968 ccm4BMP
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI08.20051631968 ccm4BUZ
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI08.20051701968 ccm4BMR
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI 16V03.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion03.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Sedan (3C2) 2.0 TDI 4motion03.20051401968 ccm4BMP
VW Passat Sedan (3C2) 3.2 FSI 4motion11.20052503168 ccm6AXZ
VW Passat Sedan (3C2) 3.6 R36 4motion04.20073003597 ccm6BWS
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI08.20101221390 ccm4CAXA
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel08.20101501390 ccm4CDGA
VW Passat Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel11.20101601390 ccm4CKMA
VW Passat Variant (365) 1.6 TDI08.20101051598 ccm4CAYC
VW Passat Variant (365) 1.8 TSI02.20111521798 ccm4CDAB
VW Passat Variant (365) 1.8 TSI08.20101601798 ccm4CDAA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101361968 ccm4CFFA
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101401968 ccm4CFFB
VW Passat Variant (365) 2.0 TDI 4motion08.20101701968 ccm4CFGB
VW Passat Variant (365) 2.0 TSI11.20102101984 ccm4CCZB
VW Passat Variant (365) 3.6 FSI 4motion01.20113003597 ccm6BWS
VW PASSAT Variant (3B5) 1.606.19971011595 ccm4ARM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971151781 ccm4AFY
VW PASSAT Variant (3B5) 1.806.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion06.19971251781 ccm4ARG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T06.19971501781 ccm4AEB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.1997901896 ccm4AHH
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI02.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI08.19981151896 ccm4AJM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion08.19991151896 ccm4AJM
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion06.19971101896 ccm4AVG
VW PASSAT Variant (3B5) 2.004.20001201984 ccm4AUZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.0 4motion04.20001201984 ccm4AUZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR506.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion10.19971502324 ccm5AGZ
VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI07.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion12.19981502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V609.19971802771 ccm6AGE
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V609.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V606.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 4motion09.19991902771 ccm6ATX
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion06.19971932771 ccm6ACK
VW PASSAT Variant (3B6) 1.611.20001021595 ccm4ALZ
VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 4motion03.20011701781 ccm4AWM
VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T05.20021701781 ccm4AWM
VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T 20V11.20001501781 ccm4AWT
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI11.20001011896 ccm4AVB
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI11.20001301896 ccm4AWX
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion11.20001301896 ccm4AVF
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.011.20011301984 ccm4ALT
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 4motion11.20001151984 ccm4AZM
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI12.20031361968 ccm4BGW
VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR511.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion11.20001702324 ccm5AZX
VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI11.20001502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI05.20031632496 ccm6BDG
VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion11.20001502496 ccm6AFB
VW PASSAT Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion01.20031802496 ccm6BDH
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion11.20001932771 ccm6ATQ
VW PASSAT Variant (3B6) 4.0 W8 4motion09.20012753999 ccm8BDN
VW Passat Variant (3C5) 1.4 TSI05.20071221390 ccm4CAXA
VW Passat Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel01.20091501390 ccm4CDGA
VW Passat Variant (3C5) 1.608.20051021595 ccm4BSF
VW Passat Variant (3C5) 1.6 FSI08.20051151598 ccm4BLF
VW Passat Variant (3C5) 1.8 TSI05.20071601798 ccm4BZB
VW Passat Variant (3C5) 1.9 TDI08.20051051896 ccm4BXE
VW Passat Variant (3C5) 2.0 BlueTDI01.20091431968 ccm4CBAC
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI08.20051501984 ccm4BLR
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI08.20052001984 ccm4CBFA
VW Passat Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion09.20051501984 ccm4BLY
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI11.20081101968 ccm4CBDC
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI11.20051201968 ccm4BWV
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051221968 ccm4BVE
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051361968 ccm4CBAA
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051401968 ccm4BMP
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051631968 ccm4BUZ
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI08.20051701968 ccm4BMR
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 16V08.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion08.20051401968 ccm4CBAB
VW Passat Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion08.20051401968 ccm4BMP
VW Passat Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion11.20052503168 ccm6AXZ
VW Passat Variant (3C5) 3.6 R36 4motion04.20073003597 ccm6BWS
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.206.2009601198 ccm3CGPB
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.206.2009701198 ccm3CGPA
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.2 TSI05.2011901197 ccm4CBZC
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.4 (6R1)03.2009851390 ccm4CGGB
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel03.2010821390 ccm4CMAA
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel01.2011821598 ccm4CNKA
VW Polo Hatchback (6R1, 6C1) 1.6 TDI06.2009751598 ccm4CAYA
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI08.20081221390 ccm4CAXA
VW SCIROCCO (137, 138) 1.4 TSI05.20081601390 ccm4CTHD
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R11.20092561984 ccm4CDLC
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI11.20101361968 ccm4CFHB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI08.20081401968 ccm4CBDB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TDI05.20091701968 ccm4CFGB
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 TSI05.20082001984 ccm4CAWB
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V09.19971501781 ccm4AJH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.1995901896 ccm4AHU
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI09.19961101896 ccm4AVG
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI04.20001151896 ccm4BVK
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI11.20021301896 ccm4ASZ
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI06.20051501896 ccm4BTB
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion04.20001151896 ccm4BVK
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V09.1995150 ccm
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG04.20061151984 ccm4ATM
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.20051361968 ccm4BVH
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI11.20051401968 ccm4BRT
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V04.20002042792 ccm6AYL
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion04.20002042792 ccm6AYL
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR609.19951742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro11.19961742792 ccm6AMY
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI05.20111161968 ccm4DFLD
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion05.20111401968 ccm4CFFB
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI12.20102001984 ccm4CCZA
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI05.20081501390 ccm4BWK
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion09.20071501390 ccm4BWK
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI03.20081401968 ccm4CBAB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion11.20071361968 ccm4CBAA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.20071401968 ccm4CBAB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion02.20081631968 ccm4CBBA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion09.20071701968 ccm4CFGB
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion09.20071701984 ccm4CAWA
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion09.20072001984 ccm4CCZA
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI08.20031632461 ccm5BPD
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI01.20031742461 ccm5BPE
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 TDI04.20062112967 ccm6BUN
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.20042252967 ccm6BKS
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI11.20072402967 ccm6CASA
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V610.20022203189 ccm6BRJ
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V611.20042413189 ccm6BMV
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI10.20052803597 ccm6BHL
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V812.20023104172 ccm8BHX
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 FSI06.20063504163 ccm8BAR
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI08.20073504921 ccm10CBWA
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 V10 TDI10.20023134921 ccm10BLE
VW Touareg (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W1208.20044505998 ccm12CFRA
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 FSI11.20061701390 ccm4CAVB
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI02.20061401390 ccm4CAVC
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel05.20091501390 ccm4CDGA
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.607.20031021595 ccm4BSF
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI02.20031151598 ccm4BLP
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI11.2004901896 ccm4BXJ
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI02.20031001896 ccm4AVQ
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI08.20031051896 ccm4BXE
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel02.20061091984 ccm4BSX
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI10.20031501984 ccm4AXW
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI02.20031361968 ccm4AZV
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.20051401968 ccm4BMM
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI12.20051701968 ccm4BMN
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V08.20031401968 ccm4BKD
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI01.2006841896 ccm4BRR
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TSI05.20112041984 ccm4CJKA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TSI 4motion07.20112041984 ccm4CJKA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.5 TDI04.20031302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.5 TDi11.20031632461 ccm5BLJ
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.5 TDI04.20031742461 ccm5BPC
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.5 TDI 4motion07.20041302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.5 TDI 4motion07.20041742461 ccm5BPC
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 3.2 V602.20042313189 ccm6BDL
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 3.2 V602.20042353189 ccm6CFLA
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 3.2 V6 4motion11.20032353189 ccm6CFLA
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI01.2006841896 ccm4BRR
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CAAE
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.5 TDI04.20031302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.5 TDI04.20031742461 ccm5BPC
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.5 TDI 4motion07.20041302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.5 TDI 4motion04.20041742461 ccm5BPC
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 3.2 4motion11.20032313189 ccm6BDL
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 3.2 V602.20042313189 ccm6BDL
VW Transporter V Camion cu platformă / Sasiu (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 3.2 V608.20032353189 ccm6BKK
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI01.2006841896 ccm4BRR
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.2003851896 ccm4AXC
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI06.20061021896 ccm4BRS
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI04.20031051896 ccm4AXB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.011.20031151984 ccm4AXA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI05.20112041984 ccm4CJKA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 4motion07.20112041984 ccm4CJKA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI04.20031302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI04.20031742461 ccm5BPC
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion07.20041302461 ccm5BNZ
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion07.20041742461 ccm5BPC
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 4motion11.20032353189 ccm6CFLA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V604.20032313189 ccm6BDL
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V602.20042353189 ccm6CFLA
Clientii care au procurat acest produs, încă cumpără:
Evaluarea produsului

PHILIPS Bec, far faza lunga H7, 12V, 55W RacingVision



Evaluați acum

PHILIPS Bec, far faza lunga H7, 12V, 55W RacingVision.

INFOBOX

Livrare gratuită

La fiecare livrare de peste 560 RON valoarea bunurilor
  • Bec, far faza lunga (H7, 00024828, GOC24828 Tensiune [V]: 12) livrare cu POSTNORD
  • Bec, far faza lunga (TIp lampa: 5 H7, 00024828, GOC24828) livrare cu GLS
  • H7, 00024828, GOC24828 Bec, far faza lunga (Varianta echipare: 1) livrare cu DHL
:

Conexiune securizată

Metode de plată
  • H7, 00024828, GOC24828 Bec, far faza lunga Constructie lampa: Bi-Xenon pentru vehicule cu metoda de plată PayPal
  • Bec, far faza lunga (Functie de lampa: Far aditional faza lunga H7, 00024828, GOC24828) PHILIPS cumpără cu metoda de plată VISA
  • Bec, far faza lunga (Pana la numar organizatie: 10623 H7, 00024828, GOC24828) cumpără cu metoda de plată MasterCard
  • Cumpără piese cu metoda de plată Transfer Bancar
Luni - Vineri 9:00 - 19:00 Sâmbătă 10:00 - 22:00

HOTLINE PENTRU CLIENȚI

+40 316 30 22 30

Adresă

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Germania
Arată pe hartă